Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 90 - Piosenka, która według ciebie definiuje muzykę na najbliższe 10 lat. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 90 - Piosenka, która według ciebie definiuje muzykę na najbliższe 10 lat. (/showthread.php?tid=43811)



dzień 90 - Piosenka, która według ciebie definiuje muzykę na najbliższe 10 lat. - thestranglers - 10.02.2019 06:56 AM

Kategoria wyborna, nie powiem, zmusza bowiem do odpowiedzenia sobie czego oczekuje się muzycznie po tym nowym dziesięcioleciu, pamiętając że przy woltach pewnych nurtów może być to równe wróżeniu z fusów.
Na przestrzeni ostatnich paru lat duże wrażenie zrobiło na mnie parę śpiewających pań, którym życzę kariery pokroju Debbie Harry czy Dolores O'Riordan: Ellie Rowsell, Madeline Follin, Alexis Krauss, czy chociażby ostatnio Emily Haines, która z grupą Metric i z nagraniem Dressed to Suppress od kilkunastu tygodni nie opuszcza czołówki mojej listy:




RE: dzień 90 - Piosenka, która według ciebie definiuje muzykę na najbliższe 10 lat. - neo01 - 10.02.2019 10:51 AM

Mieszanie gatunków, zacieranie różnic, przemielanie tego co już było przez maszynkę - pewnie w dalszym ciągu nas to czeka, tak jak np. tu:

Archive - Remains Of Nothing (ft. Band Of Skulls)

Czy to już koniec? Na to wygląda... Dzięki zatem za wspólną zabawę, było bardzo fajnie w niej uczestniczyć Icon_smile


RE: dzień 90 - Piosenka, która według ciebie definiuje muzykę na najbliższe 10 lat. - EVENo - 10.02.2019 11:28 AM

"Definiuje muzykę", ale jaką muzykę? Tę najbardziej popularną? Czy tę, która mi się podoba? Bo jeśli to drugie...

Foo Fighters - RUN



RE: dzień 90 - Piosenka, która według ciebie definiuje muzykę na najbliższe 10 lat. - thestranglers - 10.02.2019 01:19 PM

neo01 napisał(a):Czy to już koniec?
Jest tu ponad 110 odcinków już, więc raczej nie...


RE: dzień 90 - Piosenka, która według ciebie definiuje muzykę na najbliższe 10 lat. - AKT! - 11.02.2019 01:35 PM



mam nadzieję, że ta rosalia