Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Florence + The Machine - Moderation / Haunted House - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Florence + The Machine - Moderation / Haunted House (/showthread.php?tid=43510)



Florence + The Machine - Moderation / Haunted House - kajman - 25.01.2019 09:57 AM

Wczoraj Florence + The Machine wydała dwa single: Moderation i Haunted House


Jeszcze nie słuchałem, więc ciekaw jestem.


RE: Florence + The Machine - Moderation / Haunted House - Szymek79 - 27.01.2019 04:50 PM

Singiel jest jeden nosi tytuł "Moderation" tyle, że na stronie "B" singla jest jeszcze nagranie "Haunted House".

[Obrazek: 61Cd6tSOeTL._SS500_.jpg]


RE: Florence + The Machine - Moderation / Haunted House - Tomekk - 27.01.2019 05:14 PM

"Moderation" jest bardzo dobre - od razu mi się spodobało.

nie wiadomo czemu Florence wydaje teraz singiel? to jakiś odrzut z ostatniej płyty?


"Haunted House" na razie mnie nie przekonuje.


RE: Florence + The Machine - Moderation / Haunted House - 1981 - 27.01.2019 05:52 PM

Tomekk napisał(a):nie wiadomo czemu Florence wydaje teraz singiel? to jakiś odrzut z ostatniej płyty?
Cała płyta została przyjęta dość chłodno, więc mam nadzieję na więcej takich "odrzutów". Icon_biggrin "Moderation" jest bardzo OK.


RE: Florence + The Machine - Moderation / Haunted House - EVENo - 06.02.2019 07:06 AM

Z czymś mi sie kojarzy to Moderation. Chodzi mi o te drugie wokale - śpiewane "ooooooo" jak i rytmiczne "hu, hu, hu" coś mi przypominają, zarówno razem jak i osobno. Gdzieś to już słyszałem Icon_wink


RE: Florence + The Machine - Moderation / Haunted House - neo01 - 06.02.2019 11:05 AM

U Florki to już od jakiegoś czasu tak to wygląda: gdzieś to już było, gdzieś to już słyszałem. Mimo wszystko jednak, "Moderation" to najlepsza rzecz jaką od niej słyszałem w ostatnim czasie.