Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Alice Merton - Learn To Live - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Alice Merton - Learn To Live (/showthread.php?tid=43390)



Alice Merton - Learn To Live - Szymek79 - 17.01.2019 07:20 PM

"Learn To Live" to piaty singiel niemieckiej wokalistki Alice Merton promujący jej długogrający studyjny debiut pt. "Mint", który trafi do sprzedaży 18 stycznia 2019.




RE: Alice Merton - Learn To Live - Tomekk - 20.01.2019 04:01 PM

Dobre jest to, że Alice Merton wypracowała swój własny, charakterystyczny styl.
Dzięki temu jest rozpoznawalna. Płyty jeszcze nie znam, ale single napawają optymizmem.
Kolejne nagranie promujące jest w moim guście.


RE: Alice Merton - Learn To Live - Dobromiera - 20.01.2019 09:20 PM

Kopiowanie poprzednich singli a własny styl to dwie różne rzeczy. :/ Nie będę się zachwycał podróbką "Lash Out" tylko dlatego, że ono samo mi się podobało.


RE: Alice Merton - Learn To Live - Tomekk - 20.01.2019 09:46 PM

To nie jest podróbka przecież!
Nie przesadzaj, ja bym tego nigdy nie pomylił z "Lash Out" czy z "No Roots".


RE: Alice Merton - Learn To Live - Brite - 20.01.2019 10:45 PM

Artur.O napisał(a):Kopiowanie poprzednich singli a własny styl to dwie różne rzeczy. :/

Czyli jeżeli wcześniejsze single są w stylu danego artysty, to ich "kopia" już nie? Icon_razz2

Przesłuchałem właśnie cały album. "Learn To Live" mnie chwyciło, może rzeczywiście byłbym w stanie dosłyszeć się podobieństwa do "Lash Out", ale raczej mi to nie przeszkadza. Będzie słuchane.


RE: Alice Merton - Learn To Live - Dobromiera - 20.01.2019 10:53 PM

(20.01.2019 09:46 PM)Tomekk napisał(a):  To nie jest podróbka przecież!
Nie przesadzaj, ja bym tego nigdy nie pomylił z "Lash Out" czy z "No Roots".

Jakie znów "No Roots"? Zwrotki brzmią tak samo jak w "Lash Out" - ten sam rytm, ta sama gitara. A refren sam w sobie jest słaby, to "uuu uuu" sprawia wrażenie wymyślonego na siłę.

(20.01.2019 10:45 PM)Brite napisał(a):  Czyli jeżeli wcześniejsze single są w stylu danego artysty, to ich "kopia" już nie? Icon_razz2

To dość filozoficzne pytanie. Icon_wink Ale dwa single to zazwyczaj za mało, żeby wyrobić sobie styl.