Największe forum list przebojów Mycharts.pl
U2 - Magnificent - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: U2 - Magnificent (/showthread.php?tid=4309)

Strony: 1 2 3 4 5


U2 - Magnificent - uzi - 22.03.2009 10:57 PM

co mi tam. niechaj i Magni ma swój prywatny wąt.

U2's new single will be 'Magnificent' and turns out our friends in Coldplay are ahead of the game. They've been playing it before they come on stage on their current tour.

Mercury Records will release the new single on May 4th and the track has been getting plaudits ever since 'No Line...' was released.

The Times in London called it 'stunning' while Q magazine called it a 'slow-building anthem with the ambience of The Unforgettable Fire'. High praise indeed.

And as the good people of Coldplay twittered the other day, ' a truly beautiful song'. Thanks guys.

So what does everyone else think ? Good choice?


czyli singiel pojawi się dopiero 4 maja.
a Coldplay już coś kombinuje, ehh... [Obrazek: biggrin.gif]

whateva.
So what does everyone else think ? Good choice?
najlepszy! moim skromnym.


- saferłel - 22.03.2009 10:59 PM

Też się cieszę.


- ku3a - 22.03.2009 11:31 PM

a ja nie.
uzi napisał(a):The Times in London called it 'stunning' while Q magazine called it a 'slow-building anthem with the ambience of The Unforgettable Fire'
przynajmniej można się trochę pośmiać na koniec dnia.

niestety dla mnie U2 straciło cały swój klimat.


- Jopkolog - 22.03.2009 11:32 PM

Moim skromnym też najlepszy! Icon_mrgreen

Singiel co prawda dopiero 4 maja ale mamy dostępną wersję RADIO EDIT Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

[Obrazek: cb9502a72e76c246.jpg]


- uzi - 22.03.2009 11:41 PM

Jopkolog napisał(a):mamy dostępną wersję RADIO EDIT
która jest zua.

a, foty, rajt.
to jeszcze tył:
[Obrazek: pr062-02.jpg]
i krążek:
[Obrazek: pr062-03.jpg]
. oprawa Boots mi się bardziej podobała.


- saferłel - 22.03.2009 11:44 PM

A, nawet nie mam zamiaru słuchać wersji edit. Magnificent brzmi perfekcyjne tak jak jest i nie mam zamiaru się przekonywać co mu tam odjęto.


- Jopkolog - 22.03.2009 11:54 PM

Niecałą minutę mu odjęto.

Wersja albumowa faktycznie lepsza.


- uzi - 23.03.2009 12:04 AM

saferłel napisał(a):nie mam zamiaru się przekonywać co mu tam odjęto.
to ja Ci powiem: jedno jajo mu odjęto.

kurczę, ucięcie intra to masakra. wewnątrz... czuję jakby Larry'ego nie lubili, bo obcięli momenty, w których się fajnie rozkręca. [a przecież gdyby nie Larry, to by ich <takiego wała> tyle ludzie znali. Icon_cry2]
ech. większości singlowych wersji bardzo nie lubię. niniejszym dołączam Magni do tej zacnej większości.


- Listoholik - 23.03.2009 01:02 AM

ku3a napisał(a):niestety dla mnie U2 straciło cały swój klimat.

dokładnie. to jest święta i smutna prawda.


- uzi - 23.03.2009 07:56 PM

http://u2.com/stream/article/display/id/4646?utm_source=Publicaster&utm_medium=email&utm_campaign=EMLU2COS_20090322_BackInMorroco
panowie wrócili do Fez żeby nagrywać teledysk do Magnificenta.

a jak dla mnie, to mogliby nie robić żadnego 'nowego' teledysku do Magni. na klip nadaje się odpowiedni fragment "Linear". Icon_wink2


- prz_rulez - 23.03.2009 08:52 PM

O nieeeee, kolejny wątek, który niezasłużenie rozrośnie się do niebotycznych rozmiaróóóów Icon_cry

Podczas gdy w niektórych panuje cisza...


- bugman - 23.03.2009 09:20 PM

prz_rulez napisał(a):O nieeeee, kolejny wątek, który niezasłużenie rozrośnie się do niebotycznych rozmiaróóóów Icon_cry

Podczas gdy w niektórych panuje cisza...


kolego-ludzie pisza tam gdzie maja cos do powiedznia. tyle

nowy singiel juz ?-yes! ja chce jakis b-side Icon_biggrin


- uzi - 23.03.2009 09:32 PM

prz_rulez napisał(a):O nieeeee, kolejny wątek, który niezasłużenie rozrośnie się do niebotycznych rozmiaróóóów

Podczas gdy w niektórych panuje cisza...
urzekła mnie Twoja historia Icon_cry2
Cytat:kolego-ludzie pisza tam gdzie maja cos do powiedznia. tyle
brawa dla tego Pana!
bugman napisał(a):nowy singiel juz ?
już? maj to chyba dopiero... :roll:
bugman napisał(a):-yes!
nie, Magni nie jest z Yes, tylko z No Line Oh The Horizon! Icon_lol
bugman napisał(a):ja chce jakis b-side Icon_biggrin
pewnie dadzą Winter i jakiś syfiasty mix Magni albo Boots.
Icon_neutral2


- bugman - 23.03.2009 10:12 PM

uzi napisał(a):
prz_rulez napisał(a):O nieeeee, kolejny wątek, który niezasłużenie rozrośnie się do niebotycznych rozmiaróóóów

Podczas gdy w niektórych panuje cisza...
urzekła mnie Twoja historia Icon_cry2
Cytat:kolego-ludzie pisza tam gdzie maja cos do powiedznia. tyle
brawa dla tego Pana!
bugman napisał(a):nowy singiel juz ?
już? maj to chyba dopiero... :roll:
bugman napisał(a):-yes!
nie, Magni nie jest z Yes, tylko z No Line Oh The Horizon! Icon_lol
bugman napisał(a):ja chce jakis b-side Icon_biggrin
pewnie dadzą Winter i jakiś syfiasty mix Magni albo Boots.
Icon_neutral2

nie nie, ja chce chocby jakas niezla alternatywna wersje jak no line..... winter juz znamy- za entym przelsuchaniem wchodzi ladnie ;]


- uzi - 23.03.2009 10:18 PM

bugman napisał(a):nie nie, ja chce chocby jakas niezla alternatywna wersje jak no line.....
a Twoje "ja chcę", nasze "my chcemy", dużo znaczy... tia... Icon_wink2
bugman napisał(a):za entym przelsuchaniem wchodzi ladnie ;]
gdybym tylko słuchała, to bym go nie polubiła, bo miałabym przed oczami Krisa Martina. ale polubiłam chyba w trakcie oglądania filmu. Icon_wink2 i przez to już mniej mi się kojarzy w Wiwalawidą. Icon_cool2

a apropopo filmu -> video z Fez -> klipu [taki ciąg logiczny Icon_lol] - mogliby dać na singla video Magni. ale czy dadzą?...


- saferłel - 23.03.2009 10:23 PM

Fajnie, że w końcu coś związane z Marokiem. Jak będę starszy to pojadę do tego kraju na pewno. W ogóle teraz to zachciało mi się takiej orientalnej płyty Pet Shop Boys, też w Maroko. To by było coś.


- uzi - 23.03.2009 10:30 PM

saferłel napisał(a):Fajnie, że w końcu coś związane z Marokiem.
płyta nagrywana w Fez, film nagrywany w Fez... a dopiero klip będzie związany z Marokiem! Icon_mrgreen wymiotłeś. [Obrazek: cool.gif]
saferłel napisał(a):W ogóle teraz to zachciało mi się takiej orientalnej płyty Pet Shop Boys, też w Maroko.
koniecznie tam? chcesz żeby PSB brało przykład z JuTu? [Obrazek: happy.gif] Icon_mrgreen


- saferłel - 23.03.2009 10:43 PM

Oj nie udawaj takiej mądrej Icon_razz2 bo wiesz o co mi chodzi. Brakuje mi klimatu miejsca gdzie nagrywali płytę - dobrze wie o tym każdy kto zna moją opinie i albumie, a teraz w końcu wizualnie chociaż będzie to jakoś zaznaczone.

U2 i PSB grają zbyt odległą gatunkowo, więc nie sądzę by brali przykład z siebie nawzajem kiedykolwiek - tylko i wyłącznie jeśli chodzi o miejsce może się taka sytuacja zdarzyć. Bardzo bym chciał egzotyki u PSB, znów płyty art-popowej, orchestra-popowej, może i pesymistycznej i mrocznej, ale z pływami kultury berberyjskiej i arabskiej. To byłoby wyjątkowe.


- prz_rulez - 23.03.2009 10:57 PM

Widzę, że anty-koalicja się tworzy...

@Saferłel - chcesz orientalnych rytmów? Ściągnij sobie arabską muzykę Icon_razz


- uzi - 23.03.2009 11:00 PM

saferłel napisał(a):Oj nie udawaj takiej mądrej Icon_razz2
ale ja nie udaję... :roll: Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Brakuje mi klimatu miejsca gdzie nagrywali płytę [...] a teraz w końcu wizualnie chociaż będzie to jakoś zaznaczone.
a skąd ta pewność? widziałeś Magni z Lineara? widać, że to Fez? nie widać. ja, gdybym nie wiedziała skąd to jest, to bym podejrzewała, że to Sierpc. Icon_wink2
saferłel napisał(a):U2 i PSB grają zbyt odległą gatunkowo, więc nie sądzę by brali przykład z siebie nawzajem kiedykolwiek
I want to run... I want to hide... lalala.
saferłel napisał(a):Bardzo bym chciał egzotyki u PSB, znów płyty art-popowej, orchestra-popowej, może i pesymistycznej i mrocznej, ale z pływami kultury berberyjskiej i arabskiej. To byłoby wyjątkowe.
kalif Neil Tennant... [Obrazek: rolleyes.gif] i teledysk... w takich zaczapistych turbanach... [Obrazek: rolleyes.gif] mniam. [Obrazek: happy.gif]
Icon_mrgreen