Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje (/showthread.php?tid=43025)



Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - prz_rulez - 19.12.2018 03:53 PM

Może czas na coś nowego?

W domyśle: nasze odczucia wobec tego utworu są zgoła inne.

Mam nawet kilka swoich typów, ale wrzucę je, gdy będę mieć dostęp do komputera.


RE: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - neo01 - 19.12.2018 05:02 PM

A nie lepiej by było "ulubiony twórca"? Te wyzwania raczej tak są spersonalizowane.


RE: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - kajman - 19.12.2018 05:27 PM

A skąd ja mogę wiedzieć jakich utworów twórca nie lubi?


RE: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - EVENo - 19.12.2018 05:42 PM

To za bardzo odchodzi od idei wątków w tym dziale. Jak chcesz stworzyć dyskusję o piosenkach, których twórcy/wykonawcy nie cenią zbyt wysoko, bądź ją ignorują, to mogłeś po prostu założyć taki temat w jednym z pasujących do takich dyskusji działów na forum.


RE: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - prz_rulez - 28.01.2019 05:20 PM

Miałem wrzucić i nie wrzuciłem... No więc na pewno "Creep" Radiohead, "Candy" Mandy Moore, "True Blue" Madonny czy "Get Sexy" Sugababes. Swoją drogą, nie pojmuję jak można nie cierpieć utworów, które do dnia dzisiejszego dają takie profity...


RE: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - thestranglers - 02.03.2019 10:01 AM

Ha, nie wiem czy nie cenią, ale byłem na paru ich występach za czasów świetności i na żadnym nie zagrali 'Colors'. Editors.




RE: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - neo01 - 02.03.2019 02:47 PM

Część muzyków stwierdziła, że to straszna wiocha i nie będą tego nagrywali, więc wyszło tak:

Hey - Zazdrość


RE: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - Gaspard - 02.03.2019 04:19 PM

Pomimo, że to jeden z jej największych hitów i do dzisiaj wykonuje go na wszystkich trasach koncertowych to Cher wielokrotnie wspomina w wywiadach, że nie uważa tego utworu za dobre nagranie. Gdzieś chyba nawet czytałem, że podczas jego nagrywania wściekła wyszła ze studia i dlatego właśnie pojawiła się konieczność komputerowej obróbki jej wokalu




RE: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - EVENo - 02.03.2019 04:43 PM

neo01 napisał(a):Część muzyków stwierdziła, że to straszna wiocha i nie będą tego nagrywali, więc wyszło tak:
Wow, nie wiedziałem o tym wcześniej. Dzięki za ciekawostkę Icon_biggrin


RE: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - neo01 - 02.03.2019 05:30 PM

Fajnie że ktoś nie znał i zaciekawiło Icon_smile
A pewnie Miszon mógłby to uszczegółowić. Ja znam trochę takich historyjek, ale on jest Hey'ową encyklopedią Icon_razz2


RE: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - michal91d - 02.03.2019 05:49 PM

Panowie nie cierpią płyty "X&Y", co można również zobaczyć w ostatnim filmie dokumentalnym o zespole.
A tego kawałka to ponoć nienawidzą grać na koncertach (i prawie w ogóle go nie grają)



RE: Dzień 111 - piosenka, której twórca/wykonawca nie ceni zbyt wysoko bądź ją ignoruje - kajman - 03.03.2019 11:36 AM

michal91d napisał(a):A tego kawałka to ponoć nienawidzą grać na koncertach (i prawie w ogóle go nie grają)
Nic dziwnego. To ich najgorszy utwór. Jedyny od nich, od którego mnie odrzuca.