Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai (/showthread.php?tid=42911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - thestranglers - 15.12.2018 07:19 PM

a prz dziś już w okolicach koncertu Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - prz_rulez - 16.12.2018 11:11 PM

Ano był, był Icon_smile
Melduję się, że ostałem się cały i zdrów. A ciąg dalszy nastąpi już wkrótce Icon_smile

kajman napisał(a):Jak dla mnie to raczej, żeby zniechęcić.
Pokazuję, że Ákos nie jest tak jednowymiarowy, jak niektórzy sądzą.


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - thestranglers - 17.12.2018 08:50 PM

Bardziej zróżnicowane są te utwory solo, a wśród paru, które mi podeszły wybieram Áradás.


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - kajman - 17.12.2018 08:59 PM

Czy można by jakoś zaznaczać, które są które. Potem będzie je łatwiej znaleźć w celu przesłuchań.


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - kajman - 17.12.2018 09:17 PM

Wielkie dzięki! Mało tej Bonanzy.
A ja z niej sentymentem darzę:

Tylko że nie jest Banzai.


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - thestranglers - 17.12.2018 11:02 PM

Sundrajta napisał(a):Damned
Tomekk napisał(a):Keresem az utam
trochę szkoda, że dwa razy jest to samo nagranie w zestawie Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - Sundrajta - 17.12.2018 11:30 PM

Na szczęście ja zgłaszałem pierwszy więc moja wina jest znacznie mniejsza. Icon_lol
I moim zdaniem zgłaszający powinien dostrzec taką niesprawiedliwość, a nie znowu wszystko na głowie prowadzącego. Icon_twisted


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - AKT! - 18.12.2018 12:12 AM

zgłaszam drugi:
Bonanza Banzai - Ladies From That House


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - prz_rulez - 18.12.2018 01:00 AM

Przyznam uczciwie, ze nie kojarzylem "Damned" akurat.
To co, prosimy o podmianke + dodajemy adnotacje o obu wersjach?


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - thestranglers - 18.12.2018 04:21 AM

prz_rulez napisał(a):dodajemy adnotacje o obu wersjach?
Absolutnie nie. Przy utworach O.N.A. 'Nienawidzę' i 'Mimo wszystko' byliście przeciwni takiemu traktowaniu dwóch wersji tego samego utworu. Jedynie Sundrajta może podmienić 'Damned' na wersję węgierskojęzyczną, mógł bowiem nie wiedzieć o takowej w momencie zgłaszania.
prz_rulez napisał(a):prosimy o podmianke
Z kolei uważam, że takowa na inne nagranie będzie fair wobec Tomkka, który najzwyczajniej w świecie będąc jeszcze pewnie przed odsłuchem wszystkich propozycji potraktował 'Damned' jako inny utwór.


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - prz_rulez - 18.12.2018 09:20 AM

Mimo wszystko byl to nieco inny przypadek, gdyz tamte wersje mialy inne przeslanie i tez chyba bylo to niejako "uswiecone tradycja" traktowania jako dwa osobne utwory.
Tu musialbym przeanalizowac tekst i zobaczyc jak to wyglada.


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - prz_rulez - 18.12.2018 08:06 PM

Okej, więc faktycznie te teksty mówią o trochę innych sprawach. Nie wiem, zróbcie jak uważacie za słuszne.

Okej, ponieważ nie wiem jak to będzie z recenzją, to żeby przypadkiem się nie spóźnić (to by była zgrozaIcon_exclaim), wrzucam ostatecznie swoje typy:
Ölelj meg újra
Tipikus sztereó


Jeśli komuś by się nudziło, a chciałby mieć jeden punkcik więcej, to może wrzucić Előkelő idegen, bo bardzo mi tego utworu brakuje w zestawie.


Anyway, widzę, że szykuje się niestety dość kameralny top... Heh. Na pohybel ignorantom, chwała odważnym i otwartym!


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - Sundrajta - 18.12.2018 08:29 PM

Na pewno kameralny. Szczególnie że na Spotify nie ma zespołu Bonanza Banzai i będę musiał z innych źródeł szukać ich piosenek. A już się odzwyczaiłem i do takiej wygody jak słuchanie piosenek na streamingu bardzo przywykłem. Icon_lol
I oczywiście nie wiedziałem, że istnieje węgierska wersja "Damned" (chociaż powinienem się domyślić). I także rzecz jasna nie chcę zmieniać raz zgłoszonego utworu.


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - prz_rulez - 18.12.2018 08:33 PM

No myślę, że nie powinieneś, bo masa utworów jednak wersji angielskojęzycznej nie posiada.
Hmm, myślę, że na początku były jakieś nadzieje czy to Ákosa, czy to wytwórni i spółki, że ma szansę się przebić na zachód. No, ale niestety...


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - tomas585 - 18.12.2018 10:18 PM

A 101-es szoba
Kedvesnővérek


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - Tomekk - 20.12.2018 12:07 AM

Ja nie zmieniam propozycji.
Niech zostanie jak jest.


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - Yacy - 20.12.2018 12:09 AM

mam nadzieję, że jest szansa na jakąś playlistę? mogą być nawet w dwóch czy trzech fragmentach jeśli z różnych źródeł.
dziękuję.


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - kajman - 20.12.2018 12:13 AM

Zapytam czy ten Akos to Kovács Ákos?


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - Sundrajta - 20.12.2018 12:18 AM

No, to ten sam, a co? Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - kajman - 20.12.2018 12:22 AM

Znalazłem trochę tego Kovacsa na chomiku i chciałem wiedzieć czy warto szukać tych utworów tamże.