Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2018 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Dziobasowa Lista Antyprzebojów (/forumdisplay.php?fid=111)
+----- Dział: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowania Roczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+----- Wątek: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2018 (/showthread.php?tid=42903)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2018 - AKT! - 15.01.2019 04:01 PM

dziobaseczek napisał(a):Romantyczny pop żywcem ściągnięty z lat 80, gdzie piosenka była piosenką, kobieta kobietą, benzoesan sodu związkiem chemicznym, a telefon służył tylko do rozmawiania.
no tak, kiedyś było lepiej! to był prawdziwy świat i prawdziwa muzyka, a nie to co teraz -- jakieś transtrapy i upadek moralności xD

ach ten ejtisowy pop Icon_wink przesłuchałem top 20 i jego dominacja zwłaszcza w połączeniu z szeroko pojętym indie jest przytłaczająca -- właściwie odstają od tego schematu jedynie suede i editors; poza nimi wcześniej słuchałem jedynie roosevelta, mgmt (którzy teraz zabrzmieli mi lepiej, ale nadal zbyt bezpośrednio inspirują się 80sami -- takie odtwarzanie tamtych wzorców estetycznych już mi nie imponuje, wolę oryginalne 80sy); natomiast roosevelt jest znakomity! na plejlistę dodałem sobie parade of lights, którzy mają sporo prostolinijnej nastoletniej energii, na jaką chyba mam ochotę Icon_wink we are scientists mają niezłą piosenkę, ale zbyt sucha wokalnie im wyszła; modern strangers ma bardzo japońskie gitarowe solo, dam im szansę; jerry galeries jest przegiętą retrokopią; young dreams jest relatywnie dobrze wyprodukowane; zwycięzca dość enigmatyczny Icon_wink

wiem, że to twoje brzmienia i pewnie czułbyś się podobnie, słuchając mojego zestawu zdominowanego jednak przez r&b, ale brakuje mi jednak jakiegoś wentylu bezpieczeństwa w tym wszystkim -- odejścia od tego schematu na rzecz czegoś z zupełnie innej bajki; ale zadziwiająco nawet bardziej artpopowe indie jak mitsky nie daje rady wedrzeć się do tego świata


RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2018 - dziobaseczek - 15.01.2019 08:19 PM

Dziękuję za komentarz. Niebawem się zemszczę Icon_wink


RE: Dziobasowa Lista Antyprzebojów - Podsumowanie roku 2018 - AKT! - 15.01.2019 09:23 PM

hahaha, proszę bardzo, czekam Icon_wink