Największe forum list przebojów Mycharts.pl
ZAYN feat. Nicki Minaj - No Candle No Light - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: ZAYN feat. Nicki Minaj - No Candle No Light (/showthread.php?tid=42525)



ZAYN feat. Nicki Minaj - No Candle No Light - Szymek79 - 15.11.2018 07:26 PM

"No Candle No Light" z gościnnym udziałem amerykańskiej raperki Nicki Minaj to szósty singiel jakim Zayn Malik zapowiada swój drugi studyjny solowy album pt. "Icarus Falls", który trafi do sprzedaży 14 grudnia.

[Obrazek: 518NSaOAzaL._SS280.jpg]




RE: ZAYN feat. Nicki Minaj - No Candle No Light - kajman - 16.11.2018 08:20 AM

Było kilka utworów blisko zera, ale to pierwszy przy którym nie miałem wątpliwości.


RE: ZAYN feat. Nicki Minaj - No Candle No Light - Szymek79 - 29.11.2018 10:21 PM

No i jednak będzie ten drugi album. Icon_lol Płyta nosi tytuł "Icarus Falls" trafi do sprzedaży 14 grudnia i będzie zawierać aż 27 utworówIcon_exclaim


RE: ZAYN feat. Nicki Minaj - No Candle No Light - Gaspard - 30.11.2018 12:23 AM

Mam wrażenie, że Zayn i jego wytwórnia całkowicie pogubili się w tym co i jak chcą robić. Nie zdziwię się nawet specjalnie jeśli ten album nigdy nie ujrzy światła dziennego


RE: ZAYN feat. Nicki Minaj - No Candle No Light - Szymek79 - 30.11.2018 02:18 AM

Gaspard napisał(a):Mam wrażenie, że Zayn i jego wytwórnia całkowicie pogubili się w tym co i jak chcą robić. Nie zdziwię się nawet specjalnie jeśli ten album nigdy nie ujrzy światła dziennego
już można go zamówić na iTunsie więc pewnie się ukaże.


RE: ZAYN feat. Nicki Minaj - No Candle No Light - Szymek79 - 08.12.2018 10:30 AM