Największe forum list przebojów Mycharts.pl
kajman30 nr 122 z 13.03.09 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: kajman33 (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: kajman30 nr 122 z 13.03.09 (/showthread.php?tid=4239)

Strony: 1 2 3


- kajman - 16.03.2009 03:09 PM

ku3a napisał(a):ten niebieski kolor naprawdę jest dobijający Icon_razz
Wiem o tym. Kiedy go wybierałem, myślałem, że będzie używany znacznie rzadziej. Nota bene tydzień temu chyba w ogóle go nie było.


- abd3mz - 16.03.2009 03:24 PM

kajman napisał(a):3. Cieszy mnie to, chociaż raczej ich o to podejrzewałem.
Wywiad jest dubbingowy, więc jak chcesz [albo ktoś inny] to niech da znać. Icon_smile2
kajman napisał(a):7. Po pierwszym przesłuchaniu nawet był. Dobry utwór, ale dla mnie...
za dobry? Icon_mrgreen Icon_mrgreen
kajman napisał(a):9. Zobaczyłeś teraz u mnie czy kiedyś na płycie?
U Ciebie.

Właśnie przesłuchuję utwory z NL i zmienił misie lider. Icon_smile2


- kajman - 16.03.2009 03:50 PM

abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):7. Po pierwszym przesłuchaniu nawet był. Dobry utwór, ale dla mnie...
za dobry? Icon_mrgreen Icon_mrgreen
1. Właśnie przesłuchuję utwory z NL i zmienił misie lider. Icon_smile2
7. Nie, coś mi w nim zgrzyta.
1. Ja dopiero w weekend się do NL zabiorę, ale masz u mnie krechę.


- abd3mz - 16.03.2009 03:55 PM

1. Za co?

No i już znam Faun Fables. Icon_smile2


- kajman - 16.03.2009 05:28 PM

abd3mz napisał(a):1. Za co?
2. No i już znam Faun Fables. Icon_smile2
1. Przyjąłem zasadę, że nie wrzucam wykonawców, którzy byli już na NL. A Ty wrzuciłeś WGB. Piękny utwór, ale żal mi Sielanki, Majstra lub innego utworu, którego już nie zgłoszę.
2. Jeżeli będziesz chciał, będziesz mógł poznać starsze nagrania, bo za chwilkę zaczynam chomikowanie.


- abd3mz - 16.03.2009 05:51 PM

1. Majster bieda to rewelacyjny utwór. Poznałem go w nocnej Gitarą i piórem. Icon_smile2 Może ja coś jeszcze ich zgłoszę, chociaż oni misie wydają dość popularni.
2. Już mam ich epkę od Aro. [czytaj wcześniej. Icon_wink2]


- Aro - 16.03.2009 05:55 PM

abd3mz napisał(a):2. Już mam ich epkę od Aro. [czytaj wcześniej. Icon_wink2 ]
Tak , lecz kajman posiada rewelacyjne nagrania z "wykopalisk" Icon_wink2


- kajman - 16.03.2009 06:09 PM

abd3mz napisał(a):1. Majster bieda to rewelacyjny utwór. Poznałem go w nocnej Gitarą i piórem. Icon_smile2 Może ja coś jeszcze ich zgłoszę, chociaż oni misie wydają dość popularni.
2. Już mam ich epkę od Aro. [czytaj wcześniej. Icon_wink2]
1. Oni mieli mnóstwo rewelacyjnych utworów, ale chyba najbardziej lubię Sielankę o domu. Ciekawe, że z piosenek WGB pochodzą tytuły programu telewizyjnego i audycji radiowej. Swoją drogą reflex mam zabójczy, bo dopiero teraz na to wpadłem, że przecież z refrenu Sielanki o domu pochodzą pewne słowa. A oto cały refren:
Szukam, szukania mi trzeba,
domu GITARĄ I PIÓREM,
a góry nade mną jak niebo,
a niebo nade mną jak góry.
2. Tak, ale być może zainteresują Cię ich wcześniejsze nagrania. Jedno już poznałeś pewnie przy okazji NL.


- kajman - 16.03.2009 06:14 PM

Aro napisał(a):
abd3mz napisał(a):2. Już mam ich epkę od Aro. [czytaj wcześniej. Icon_wink2 ]
Tak , lecz kajman posiada rewelacyjne nagrania z "wykopalisk" Icon_wink2
No w zasadzie to wiesz tylko o jednym. Ty też masz coś z wykopalisk. Ciekawe w jakim stopniu skamieniałości nam się pokrywają.


- kajman - 16.03.2009 06:27 PM

Nikt nie zauważył nieoczekiwanej zamiany miejsc na mojej liście. Jest to efektem mistrzostwa świata w roztargnieniu. W skrócie polega to na tym, że zamiast tytułu utworu, który faktycznie funkcjonuje na mojej liście, wpisałem tytuł innego utworu tego samego wykonawcy i to akurat takiego, który niespecjalnie lubię. Obydwa utwory mają wsparcie na innych listach Icon_lol , ale to nie zmienia faktu, że poprawiłem teraz tytuł na zgodny z faktycznym.


- Listoholik - 16.03.2009 06:33 PM

normalnie, gadasz jak polityk..
nie jasteś przypadkiem jakimś radnym czy co?
może to mała kariera, ale zawsze Icon_wink2


- abd3mz - 16.03.2009 06:48 PM

kajman napisał(a):Nikt nie zauważył nieoczekiwanej zamiany miejsc na mojej liście. Jest to efektem mistrzostwa świata w roztargnieniu. W skrócie polega to na tym, że zamiast tytułu utworu, który faktycznie funkcjonuje na mojej liście, wpisałem tytuł innego utworu tego samego wykonawcy i to akurat takiego, który niespecjalnie lubię. Obydwa utwory mają wsparcie na innych listach Icon_lol , ale to nie zmienia faktu, że poprawiłem teraz tytuł na zgodny z faktycznym.
Chodzi o Better Gunsów? Icon_wink2


- Aro - 16.03.2009 07:07 PM

kajman napisał(a):Ty też masz coś z wykopalisk. Ciekawe w jakim stopniu skamieniałości nam się pokrywają.
Zapewne te ktore ja miałem masz je także a były to ; Carousel With Madonnas , In Speed , Lightning Rods oraz Poem 2 .
A przyznam że ja także jestem zainteresowany co sam wykopałeś Icon_wink2


- kajman - 16.03.2009 07:51 PM

Listoholik napisał(a):normalnie, gadasz jak polityk..
nie jasteś przypadkiem jakimś radnym czy co?
może to mała kariera, ale zawsze Icon_wink2
Radni najczęściej są bezradni, więc to mnie aż tak nie ciągnie, chociaż raz kandydowałem.


- kajman - 16.03.2009 07:53 PM

abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Nikt nie zauważył nieoczekiwanej zamiany miejsc na mojej liście. Jest to efektem mistrzostwa świata w roztargnieniu. W skrócie polega to na tym, że zamiast tytułu utworu, który faktycznie funkcjonuje na mojej liście, wpisałem tytuł innego utworu tego samego wykonawcy i to akurat takiego, który niespecjalnie lubię. Obydwa utwory mają wsparcie na innych listach Icon_lol , ale to nie zmienia faktu, że poprawiłem teraz tytuł na zgodny z faktycznym.
Chodzi o Better Gunsów? Icon_wink2
Nie ten kierunek. Icon_wink2


- kajman - 16.03.2009 07:55 PM

Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Ty też masz coś z wykopalisk. Ciekawe w jakim stopniu skamieniałości nam się pokrywają.
Zapewne te ktore ja miałem masz je także a były to ; Carousel With Madonnas , In Speed , Lightning Rods oraz Poem 2 .
A przyznam że ja także jestem zainteresowany co sam wykopałeś Icon_wink2
Fakt, mam. Razem z tymi i EP-kowymi wykopałem 23 pliki.


- Kaczy1993 - 16.03.2009 09:01 PM

Byłoby 8 Goryli pod rząd gdyby nie Eva Casiddy... A podobno to ja przesadzam z U2 i Johnem Icon_mrgreen


- bear - 17.03.2009 12:51 AM

zupełnie nie rozumiem co Wy w tym Mikromusic widzicie... Icon_eek2 nie ma w tej chwili bardziej irytującej mnie piosenki granej w Trójce. Głosu tej pani nie polubię nigdy.


- kajman - 17.03.2009 02:48 AM

Kaczy1993 napisał(a):Byłoby 8 Goryli pod rząd gdyby nie Eva Casiddy... A podobno to ja przesadzam z U2 i Johnem Icon_mrgreen
Czy ja gdzieś napisałem, że przesadzasz? Skoro Ci się podoba, to wrzucaj ile chcesz.


- kajman - 17.03.2009 02:50 AM

bear napisał(a):zupełnie nie rozumiem co Wy w tym Mikromusic widzicie... Icon_eek2 nie ma w tej chwili bardziej irytującej mnie piosenki granej w Trójce. Głosu tej pani nie polubię nigdy.
Głos tej pani to jedno, ale ta solóweczka basu, to piano, perkusja. Mi akurat głos przeszkadzał w radio, na kompie drażni zdecydowanie mniej.