Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Clean Bandit feat. Marina And The Diamonds & Luis Fonsi - Baby - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Clean Bandit feat. Marina And The Diamonds & Luis Fonsi - Baby (/showthread.php?tid=42310)



Clean Bandit feat. Marina And The Diamonds & Luis Fonsi - Baby - Szymek79 - 02.11.2018 01:47 PM

"Baby" z gościnnym udziałem wokalistki Mariny Diamandis i portorykańskiego wokalisty Luisa Fonsi to siódmy singiel brytyjskiej elektronicznej grupy Clean Bandit zapowiadający jej drugi studyjny album pt. "What Is Love?", który trafi do sprzedaży 30 listopada.

[Obrazek: 51oHMEaBwkL._SS280.jpg]




RE: Clean Bandit feat. Marina And The Diamonds & Luis Fonsi - Baby - AKT! - 02.11.2018 06:19 PM

pomieszanie z poplątaniem; oczywista próba wyszarpnięcia międzynarodowego przeboju; oby chybiona


RE: Clean Bandit feat. Marina And The Diamonds & Luis Fonsi - Baby - Kuba1201 - 02.11.2018 07:41 PM

W tym utworze spodobały mi się zwrotki oraz (o dziwo) fragment z Fonsim. Natomiast reszta... gdzieś to już słyszałem.


RE: Clean Bandit feat. Marina And The Diamonds & Luis Fonsi - Baby - AKT! - 02.11.2018 08:49 PM

fonsi nie jest złym wokalistą, dodaje tutaj trochę kolorytu


RE: Clean Bandit feat. Marina And The Diamonds & Luis Fonsi - Baby - Gaspard - 02.11.2018 10:53 PM

(02.11.2018 06:19 PM)AKT! napisał(a):  pomieszanie z poplątaniem; oczywista próba wyszarpnięcia międzynarodowego przeboju; oby chybiona
Przecież Clean Bandit robi hity tą metodą od paru ładnych lat. Odpowiedni refren, znany artysta na wokalu i mamy kolejny przebój. Ich pierwszy album całkiem mi się podobał, ale ostatnie single są tak mało oryginalne, że to aż boli. Jedynie "Rockabye" (chyba głównie ze względu na tekst i teledysk) mi się spodobało.


RE: Clean Bandit feat. Marina And The Diamonds & Luis Fonsi - Baby - Szymek79 - 16.11.2018 07:42 PM