Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mój niezwykle szybki Top Linkin Park - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: LPzP adameria (/forumdisplay.php?fid=166)
+---- Wątek: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park (/showthread.php?tid=42200)

Strony: 1 2


RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park - kajman - 28.10.2018 04:43 PM

Z mojego podium nic nie zauważyłem, ale jakoś mnie to nie dziwi.


RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park - adameria - 28.10.2018 04:59 PM

Kajman - War na 35, Mark The Graves - w przedpoczekalni. A Twojego numeru 1 faktycznie nie ma. W sumie sam nie wiem dlaczego... ale jakoś tak wyszło.
Pociesz się, że dla mnie to najlepsza płyta po roku 2007.


RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park - kajman - 28.10.2018 05:02 PM

War jest taki krótki (chodzi mi o tytuł, ale utwór też), że umknął mojemu wzrokowi.


RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park - adameria - 28.10.2018 05:04 PM

EVENo napisał(a):odejście Niedźwiedzia musiało być wstrząsające dla wielu osób
Jeżeli dla kogoś Lista jest kawałkiem jego życia, to oczywiście, że tak. Teraz też jest czas, że bardzo martwię się o losy Listy. Ale to już offtop.
EVENo napisał(a):wciąż mam wrażenie, że pierwsze miejsce to suma wielu innych czynników
Oczywiście, że tak. Choćby rok 2007, ubiegły rok czy nawet teledysk... Jednak od razu, przy pierwszym przesłuchaniu płyty to był mój nr 1. A dzisiaj to jest spokojnie pierwsza dziesiątka moich utworów wszech czasów. Dodam, że tego kawałka nie ma w zestawie na Trójkowy TWC.


RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park - EVENo - 28.10.2018 05:56 PM

adameria napisał(a):Dodam, że tego kawałka nie ma w zestawie na Trójkowy TWC.
A to wielka szkoda, bo już pomijając to, jak sobie ten utwór radził na LP3, to ogółem można uznać ten utwór za trzeci po In The End i Numb największy przebój grupy. Wskazuje na to zarówno sprzedaż, jak i liczba odtworzeń na różnych portalach.


RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park - Miszon - 28.10.2018 06:48 PM

Ja pamiętam, że tamtego notowania słuchałem gdzieś w tle, w drodze, jadąc z Warszawy do domu (wtedy jeszcze jechało się 3h jeśli nie było dużych korków, obecnie 2h jechałem w czwartek, a w nocy ze środy na czwartek to nawet 1:50 i wcale jakoś nie cisnąłem, bo spać trochę mi się chciało plus raz stałem na przejeździe kolejowym) i trochę mnie zdziwiły teksty, które rzucał wtedy Niedźwiedź, nawet się trochę wystraszyłem.


RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park - AKT! - 29.10.2018 03:19 PM

moje ulubione "Points of Authority" nie załapało się do 40-stki Icon_wink
"Faint" zawsze było hajltajtem i pamiętam, jak świeżo zabrzmiało mi wtedy w 2003 "Somewhere I Belong"; kawał mojej nastoletniości dwie pierwsze płyty LP