Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Start NaGranie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Start NaGranie (/showthread.php?tid=41978)



Start NaGranie - prz_rulez - 13.10.2018 02:56 AM

Kto z was słucha bądź... ogląda? (tak, tak, jest na Youtubie)
Jak dla mnie forma może ma pewne "spadki napięcia", ale dla takich oryginalnych utworów można to przeboleć.
No i fajne jest to, że ci wykonawcy nie są jeszcze zmanierowani i mówią to, co myślą, a nie to, co wypada.




RE: Start NaGranie - neo01 - 10.11.2018 12:18 AM

Chyba od 2. odcinka oglądam regularnie (pierwszy częściowo).
Jak dotąd, poziom średni, ale dziś były dwie niezłe petardy - trzeba będzie oddać głosy i przy okazji zdobyć nagrania Icon_smile


RE: Start NaGranie - Yacy - 10.11.2018 12:25 AM

nie rozumiem dlaczego nie można było znaleźć dla tej nowej audycji inny czas.
22:05 to jest czas OFFENSYWY.
wystarczy, że skrócona.
Icon_frownIcon_frownIcon_frown


RE: Start NaGranie - neo01 - 10.11.2018 10:34 AM

Od jakiegoś czasu to już nie był czas Offensywy. Od ponad roku ta audycja trwa godzinę i jest od 23. A przecież o 22 można powiedzieć że jest taki przedsmak - młode zespoły grające często w offowej stylistyce.


RE: Start NaGranie - Yacy - 10.11.2018 10:44 AM

Dla mnie to jest cały czas miejsce dla Offensywy...


RE: Start NaGranie - Tomekk - 12.11.2018 01:21 PM

OStatnio byla Pani Galewska, ale nie wygrała odcinka.


RE: Start NaGranie - neo01 - 12.11.2018 01:48 PM

Ta Pani to była w przedostatnim odcinku i chyba były boje o nią (3:2 w głosowaniu), w każdym razie można na nią głosować, pobierając utwór na stronie programu.

Yacy napisał(a):wystarczy, że skrócona.
Tylko tego nie rozumiem za bardzo. Odczytałem to tak, jak by było: wystarczy że ją wcześniej skrócili, a teraz jeszcze to... No skrócili ją już sporo czasu temu, tak jak np. Minimax. I wolę żeby był taki program niż audycje które były wcześniej. Zresztą plebiscyt potrwa do grudnia.


RE: Start NaGranie - neo01 - 25.11.2018 06:33 PM

Oglądaliście 1. półfinał? IMO był naprawdę wysoki poziom, a koniec końców wygrała ta piosenka - co sądzicie?



RE: Start NaGranie - Miszon - 25.11.2018 07:52 PM

(10.11.2018 10:44 AM)Yacy napisał(a):  Dla mnie to jest cały czas miejsce dla Offensywy...

A mi się caly czas wydawało że to jest w ramach Offensywy Icon_wink
Bo przecież w niej były też dawniej konkursy kapel (Offstart się zwały?) i w ogóle często grały tam rózne zespoły na żywo (Offsesja).
Także nie odczułem jakiejś zmiany, wręcz przeciwnie, to jak kącik w Offensywie Icon_wink


RE: Start NaGranie - neo01 - 28.11.2018 10:17 AM

No wiesz, Żąda i Offensywa Icon_smile
Ale fakt, że ładnie to się komponuje. Jestem ciekawy jak będzie z kolejnymi półfinałami bo dość dziwne są zasady tego etapu.


RE: Start NaGranie - neo01 - 15.12.2018 12:51 PM

Najnowsze nagranie jednego z półfinalistów konkursu: