Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top O.N.A. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top O.N.A. (/showthread.php?tid=41905)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - Miszon - 12.10.2018 08:12 AM

Pierwszy to Bside singla "Drzwi".


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - AKT! - 12.10.2018 11:09 AM

single Chylińskiej miały też angielskie wersje, ale były takie sobie


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - prz_rulez - 12.10.2018 01:53 PM

Ja chyba słyszałem tylko "No One's Girl"...
To co, nikt nie chce wrzucić mojej propozycji do propozycji? Icon_razz2 A przecież niektórzy wciąż mają miejsca! Icon_biggrin

A co do tego o Agnieszce, U2 i Youtubie - ciekawe co byśmy mogli przeczytać o Metallice po opublikowaniu "Nothing Else Matters":!:


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - AKT! - 12.10.2018 03:46 PM

na szczęście nie będziemy mogli się przekonać


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - neo01 - 12.10.2018 04:01 PM

Moim zdaniem obcojęzyczne wersje utworów to jednak nadal te same utwory, tylko w innym języku. No może nie dokładnie te same, ale jednak ich pochodna (a przecież remixów nie uwzględniamy).


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - Tomekk - 12.10.2018 08:01 PM

Nie znałem tego - O.N.A. po hiszpańsku Icon_lol
jak to poważnie brzmi Icon_biggrin


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - thestranglers - 12.10.2018 08:02 PM

prz_rulez napisał(a):ciekawe co byśmy mogli przeczytać o Metallice po opublikowaniu "Nothing Else Matters"
celna uwaga Piotrku Icon_wink
neo01 napisał(a):Moim zdaniem obcojęzyczne wersje utworów to jednak nadal te same utwory, tylko w innym języku. No może nie dokładnie te same, ale jednak ich pochodna (a przecież remixów nie uwzględniamy).
zgadzam się co do pierwszego twierdzenia, ale z drugim już nie - uwzględniamy remiksy, tylko na co je zgłaszać?


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - prz_rulez - 12.10.2018 08:47 PM

thestranglers napisał(a):zgadzam się co do pierwszego twierdzenia, ale z drugim już nie - uwzględniamy remiksy, tylko na co je zgłaszać?
Ojej, to można było wrzucić "Kwaśną przygodę" w remiksie Bonara? Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - thestranglers - 12.10.2018 08:57 PM

przecież sam się zastanawiałeś nad tym


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - kajman - 15.10.2018 10:24 PM

Myślałem, że zgłoszę utwór z Modlishki, ale posłuchałem też tych niezgłoszonych i okazało się, że jednak Wszystko dla ciebie mam mimo że znakomite to jednak minimalnie ustępuje utworowi z drugiej płyty, a którym jest
Telefon dzwoni...

Niniejszym też jeszcze mocniej dziękuję Lilian, bo przekonałem się, że na kolejnych płytach też są wspaniałe utwory tylko że akurat tam w przeciwieństwie do debiutu single nie są najlepszymi utworami (a przynajmniej nie ich większość). Słucham właśnie utworów w celu ostatecznej kolejności i jest to niewątpliwie uczta duchowa. Napiszę tylko, że mój nr 1 Editors nie miałby tutaj szans na top 15, a najsłabszy utwór (poza dwójką, która zdecydowanie odstaje) byłby tam w top 10.


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - prz_rulez - 15.10.2018 10:46 PM

Kajmanie <3


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - kajman - 15.10.2018 10:56 PM

Tylko że to wcale nie oznacza, że Editorsi byli słabi. Po prostu O.N.A. okazała się niezwykle mocarna. Może się komuś narażę, ale moim zdaniem poziom był wyższy nawet niż w przypadku Planta.


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - thestranglers - 16.10.2018 02:36 AM

KONIEC ZGŁASZANIA PROPOZYCJI



RE: Mychartsowy Top O.N.A. - Lilian - 17.10.2018 02:07 PM

(15.10.2018 10:24 PM)kajman napisał(a):  Niniejszym też jeszcze mocniej dziękuję Lilian, bo przekonałem się, że na kolejnych płytach też są wspaniałe utwory tylko że akurat tam w przeciwieństwie do debiutu single nie są najlepszymi utworami (a przynajmniej nie ich większość). Słucham właśnie utworów w celu ostatecznej kolejności i jest to niewątpliwie uczta duchowa. Napiszę tylko, że mój nr 1 Editors nie miałby tutaj szans na top 15, a najsłabszy utwór (poza dwójką, która zdecydowanie odstaje) byłby tam w top 10.
Bardzo sie cieszę, że tyle dobrego przyniósł mój wybór. Icon_smile Icon_biggrin
Ciekawa jestem, jakie to niesinglowe utwory tak bardzo Cię zachwyciły..

Piszesz, że o.n.a. jest mocarną kapelą. Zgadzam się, że moc bije od ich muzyki. Ja po wysłuchaniu ich płyty czuję większą energię, powera jakiegoś mi przekazują Icon_smile

Do zobaczyska już niedługo Icon_wink


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - kajman - 17.10.2018 05:52 PM

Lilian napisał(a):Zgadzam się, że moc bije od ich muzyki.
Wpraedzie nie w tym znaczeniu tego słowa użyłem, ale coś w tym jest.


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - prz_rulez - 17.10.2018 08:44 PM

Power jest, ale poza kilkoma numerami typu "Nie chcę dawać to, co najlepsze", to raczej wywołują u mnie doła.


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - kajman - 17.10.2018 08:58 PM

Tak czytam tu i ówdzie i bardzo dużo utworów wywołuje u Ciebie doła. I pewnie ze względów textowych, a nie muzycznych.


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - neo01 - 17.10.2018 09:46 PM

Generalnie to strasznie dużo kawałków o tematach damsko-męskich... można mieć trochę przesyt. A muzycznie jest wykop, wiadomo (choć ostatnia płyta zgodnie z tytułem oferuje raczej mroczne klimaty). I choć jest sporo świetnych kompozycji, to nie powiedziałbym, że poziom ogólnie jest jakiś mega, no ale jest co najmniej nieźle. No i wiadomo, sentyment też trochę działa.


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - prz_rulez - 17.10.2018 09:53 PM

Na pewno muzyka na to też wpływa, ale ogólnie w tym momencie mogę zrozumieć, dlaczego trochę odcinasz się od tekstów...


RE: Mychartsowy Top O.N.A. - kajman - 17.10.2018 10:39 PM

prz_rulez napisał(a):odcinasz się od tekstów...
Ja się nie odcinam. One nie mają wpływu na moją ocenę, a to zupełnie co innego.