Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 162 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mycharts Classic Top 20 (/forumdisplay.php?fid=169)
+--- Wątek: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 162 (/showthread.php?tid=41779)

Strony: 1 2 3


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 162 - kajman - 08.10.2018 05:52 AM

neo01 napisał(a):Przy tym tempie wyprztykamy się z wartościowych dla nas utworów w niedługim czasie
Ja jeszcze nie, bo dopiero na J jestem (i tylko bardzo rzadko daję coś nadprogramowego).


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 162 - dziobaseczek - 08.10.2018 11:37 AM

kajman napisał(a):Ja jeszcze nie, bo dopiero na J jestem (i tylko bardzo rzadko daję coś nadprogramowego).
Ilość wartościowych kawałków w historii jest jak zasoby ropy naftowej na świecie. Każdy mówi, że jest jej mało a zużycie coraz większe. Może masz obawę, że sam sie wyprzykasz Icon_smile Ja tam się o to nie boje.


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 162 - neo01 - 08.10.2018 11:53 AM

O to się na pewno nie boję, bo sam sobie dawkuję tę przyjemność Icon_smile
I wiesz, jest pewna różnica pomiędzy wartościowymi dla nas utworami a szerszym podejściem do nich. No ale zobaczymy za jakiś czas...

(07.10.2018 09:51 PM)thestranglers napisał(a):  ustaliliśmy, że każdy ma prawo co tydzień zgłosić jeden utwór i nie uważam, żeby nam zabrakło ich... uważam, że niepotrzebnie się martwisz, i tyle Icon_wink
Taki już chyba jestem że martwię się różnymi rzeczami Icon_wink

No a J to już całkiem niedaleko do połowy alfabetu kajman, czyli w tym tempie pociągniesz jeszcze ze 4 lata Icon_wink


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 162 - kajman - 08.10.2018 07:26 PM

neo01 napisał(a):No a J to już całkiem niedaleko do połowy alfabetu kajman
Sprawdziłem spis i to niecałe 40%. Poza tym przyjąłem zasadę, że nie zgłaszam wykonawców, którzy w danym momencie są w zestawie i trochę mi z tego powodu odpadło. Ogólnie myślę, że jeszcze jakieś 6-7 lat mam w zapasie.


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 162 - thestranglers - 08.10.2018 10:30 PM

zagranicznych mam wymyślonych na rok do przodu, z polskimi gorzej, ale jakby co będę jechał dyskografią moich ulubionych zespołów