Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor (Live At BBC Radio 2 Piano Room) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor (Live At BBC Radio 2 Piano Room) (/showthread.php?tid=41763)



Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor (Live At BBC Radio 2 Piano Room) - prz_rulez - 29.09.2018 12:37 PM

Nie jest to żaden nowy singiel, ale chciałem wrzucić tę wersję, by się nie zawieruszyła.
Bardzo dobry wokalnie występ, może trochę bez życia, ale biorąc pod uwagę, że Sophie jest w ciąży, to jest to zrozumiałe.



Swoją drogą, jeden partner od trzynastu lat i piąte dziecko w drodze - szacunIcon_exclaim


RE: Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor (Live At BBC Radio 2 Piano Room) - 1981 - 29.09.2018 01:36 PM

prz_rulez napisał(a):Nie jest to żaden nowy singiel, ale chciałem wrzucić tę wersję, by się nie zawieruszyła.
Masz swój temat "prz poleca" - nie rozumiem, po co komu osobny temat na temat wykonania piosenki z 2002 roku, które nie wnosi niczego nowego. Uważasz, że rozwinie się tutaj jakaś dyskusja na ten temat?


RE: Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor (Live At BBC Radio 2 Piano Room) - prz_rulez - 29.09.2018 01:37 PM

Uważam, że po prostu są fani Sophie, którzy mogliby tego nie zauważyć w innym wątku Icon_smile


RE: Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor (Live At BBC Radio 2 Piano Room) - Gaspard - 29.09.2018 01:42 PM

Myślę, że taki temat dużo bardziej by pasował do "Singli, które już za nami". Może ten dział by trochę odżył Icon_wink


RE: Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor (Live At BBC Radio 2 Piano Room) - Tomekk - 29.09.2018 02:47 PM

Poprawne wykonanie, szkoda, że Sophie nie nagrywa już tego typu rzeczy.