Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Amy Macdonald - Woman Of The World - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Amy Macdonald - Woman Of The World (/showthread.php?tid=41501)



Amy Macdonald - Woman Of The World - Szymek79 - 14.09.2018 09:51 AM

Singlem "Woman Of The World" szkocka wokalistka Amy Macdonald zapowiada składankę swoich największych przebojów pt. "Woman Of The World (The Best Of 2007 – 2018)", która trafi do sprzedaży 23 listopada.




RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - Gaspard - 14.09.2018 05:33 PM

Całkiem całkiem nagranie. Takie pasujące do składanki największych hitów Icon_smile


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - prz_rulez - 14.09.2018 05:38 PM

Po czterech płytach, hmm... Mogła jeszcze nagrać jedną płytę i dopiero wtedy.


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - Tomekk - 14.09.2018 05:49 PM

A jakie to ma znaczenie. Teraz jest moda na autocovery, best of itd.
A ten nowy singiel średni.


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - Gaspard - 14.09.2018 06:07 PM

(14.09.2018 05:38 PM)prz_rulez napisał(a):  Po czterech płytach, hmm... Mogła jeszcze nagrać jedną płytę i dopiero wtedy.
Ariana Grande wydała taką składankę po niecałych 5 latach kariery i 3 albumach Icon_razz2
Amy jest na rynku muzycznym już ładne 10 lat i miała naprawdę sporo przebojów, więc wydanie takiej składanki to niegłupi pomysł. Zwłaszcza na taki mały jubileusz


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - Szymek79 - 06.10.2018 11:53 AM




RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - kajman - 10.10.2018 07:36 AM

Gaspard napisał(a):Takie pasujące do składanki największych hitów
Faktycznie. Równie marne jak prawie wszystko co nagrała.


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - Gaspard - 10.10.2018 08:01 PM

(10.10.2018 07:36 AM)kajman napisał(a):  Faktycznie. Równie marne jak prawie wszystko co nagrała.
Ile jej nagrań jesteś w stanie wymienić? 2?
Naprawdę, zazwyczaj staram się zrozumieć, że można mieć odmienny punkt widzenia, ale jeśli masz już wydawać takie osądy to przynajmniej to jakoś rozsądnie uargumentuj albo w ogóle się nie wypowiadaj.


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - kajman - 10.10.2018 08:22 PM

Mr Rock & Roll, This Is The Life, Poison Prince, Youth Of Today, Run, L.A., This Pretty Face, Troubled Soul (to jej najlepszy znany mi utwór), 4th Of July, Slow It Down, Never Too Late, The Rise & Fall, From The Ashes to są utwory zdecydowanie poniżej przeciętnej, ale od biedy do posłuchania, ale już Don't Tell Me That It's Over, Automatic, Dream On, Pride, Spark to już załamka (szczególnie ten ostatni wymieniony). Więc chociaż znawcą jej twórczości nie jestem, ale jednak sporo się nasłuchałem i mam wyrobione zdanie. Dla mnie jest to pani, która najczęściej próbuje się odnaleźć w klimatach bliskich rock'n'rolla, ale kompletnie tej muzyki nie czuje.


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - Gaspard - 10.10.2018 08:46 PM

W porządku, rozumiem. Przepraszam za mój naskok, ale po prostu nie lubię, gdy ktoś rzuca jakąś negatywną opinią bez żadnych argumentów.


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - kajman - 10.10.2018 09:21 PM

Staram się tego nie robić. A tutaj jest taka muzyka, która niby powinna być w moim guście, a mnie od niej często odrzuca.


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - Tomekk - 11.10.2018 08:36 PM

Kajman po prostu ocenia według swoich niezbadanych ocen.
Dla mnie większość piosenek Amy jest bardzo dobra. Nigdy bym nie powiedział, że muzyka tworzona przez Amy to rock'n'roll. To czysty pop z drobnymi elementami soft rocka.


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - Dobromiera - 11.10.2018 08:41 PM

(11.10.2018 08:36 PM)Tomekk napisał(a):  Nigdy bym nie powiedział, że muzyka tworzona przez Amy to rock'n'roll

Kto powiedział, że to rock'n'roll? xD


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - Tomekk - 11.10.2018 08:44 PM

kajman napisał(a):Dla mnie jest to pani, która najczęściej próbuje się odnaleźć w klimatach bliskich rock'n'rolla, ale kompletnie tej muzyki nie czuje.
no kajman sugeruje Icon_razz


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - kajman - 12.10.2018 12:05 AM

Tomekk napisał(a):no kajman sugeruje
Napisałem, że klimaty bliskie rock'n'rollowi. Niestety tylko bliskie, bo się z nim rozmija.


RE: Amy Macdonald - Woman Of The World - AKT! - 12.10.2018 11:07 AM

Tomekk napisał(a):Teraz jest moda na autocovery, best of itd.
faktyczna potrzeba best ofów minęła wraz z upowszechnieniem się playlist; teraz w dwie minuty każdy może mieć taki best of, jaki chce Icon_wink