Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Big Day - Jedyny słodki problem - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Big Day - Jedyny słodki problem (/showthread.php?tid=413)



Big Day - Jedyny słodki problem - Jopkolog - 19.09.2007 04:22 PM

Olsztyńska grupa Big Day powraca! Już niebawem nowa płyta, tymczasem na stronie zespołu do posłuchania i zobaczenia pierwszy singiel "Jedyny słodki problem". Może bez rewelacji, ale jak zwykle przyjemnie i kolorowo...

Polecam:
Big Day - Jedyny słodki problem
Zobacz video


- Paweł - 19.09.2007 07:12 PM

Osobiście Big Day kojarzę własnie z nagraniem "W dzień gorącego lata" a jeszcze widząc teledysk na YouTube już w ogóle mi się ów zespół kojarzy z wakacjami. Cóż... pożyjemy, zobaczymy. Icon_smile


- stavanger - 20.09.2007 12:19 AM

Jopkolog napisał(a):Może bez rewelacji, ale jak zwykle przyjemnie i kolorowo...
Z tym stwierdzeniem mogę się zgodzić
Paweł napisał(a):Osobiście Big Day kojarzę własnie z nagraniem "W dzień gorącego lata"
Najlepsze utwory mieli w połowie lat 90, moje ulubione: "Mój znak" i "Przestrzeń"


- Konrad - 20.09.2007 08:21 AM

Dla mnie Big Day to "Mój znak", "W świetle i we mgle", "Przestrzeń", "Zostawić ślad" i "Inni". Wątpię czy dziś zdołają grać tak jak to było kiedyś


- Yacy - 20.09.2007 10:01 AM

posłuchałem i ... już . No niestety to już nie to Icon_frown Dla mnie liczy się tylko pierwsza płyta, tym bardziej że wtedy mieszkałem w Olsztynie - studia - i kilka razy otarłem się o ich koncerty Icon_smile2


- tadzio3 - 24.09.2007 12:23 PM

Big Day wraca Icon_smile2
Ja ich uwielbiam z piosenek "Gdy kiedys znów zawołam cię" i "Przestrzeń"


- Gary - 24.09.2007 04:32 PM

tadzio3 napisał(a):"Gdy kiedys znów zawołam cię"
To jedyna ich piosenka, którą lubię. Także niezbyt mocno czekam na ich nowe piosenki. No chyba, że znowu nagrają jakiś znakomity cover. Icon_smile2


- ku3a - 24.09.2007 05:45 PM

ja tez tylko jedna ich piosenke lubilem - "W dzien goracego lata". Nie moglem sie nadziwic, ze "Przestrzen" doszla do pierwszego.


- Gary - 24.09.2007 06:02 PM

I chyba dlatego szybko spadło z....listy. Icon_smile2
(chyba, że pomyliłem z inną ich piosenką)


- stavanger - 24.09.2007 06:12 PM

Gary napisał(a):I chyba dlatego szybko spadło z....listy. Icon_smile2
(chyba, że pomyliłem z inną ich piosenką)
Tak, Przestrzeń bardzo szybko weszła na 1 miejsce, żeby potem szybko wypaść. Icon_eek2
A tu do posłuchania: "Przestrzeń" i "Mój znak" - http://www.youtube.com/watch?v=F6TjaoES34k