Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Manic Street Preachers - Indian Summer - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Manic Street Preachers - Indian Summer (/showthread.php?tid=408)



Manic Street Preachers - Indian Summer - saferłel - 18.09.2007 01:00 PM

[Obrazek: Manics_indiansummer.jpg]
Singiel wychodzi 1 Octobera.

Według mnie świetny wybór na singla, chyba najlepszy kawałek na płycie. Najlepszy w ich karierze od kilku dobrych lat.

Klip: http://www.youtube.com/watch?v=mOQL4Qs4RM0


2 Track CD single
"Indian Summer" - 3:54
"Anorexic-Rodin"

Maxi CD single
"Indian Summer" - 3:54
"Heyday of the Blood"
"Foggy Eyes" (Beat Happening cover)
"Lady Lazarus"

7" Limited Edition
"Indian Summer" - 3:54
"You Know It's Going to Hurt"


- Konrad - 18.09.2007 01:03 PM

Ostatnio słuchałem Indian Summer i muszę przyznać że mi się podoba Icon_smile2


Re: Manic Street Preachers - Indian Summer - kajman - 18.09.2007 09:12 PM

saferłel napisał(a):Według mnie świetny wybór na singla, chyba najlepszy kawałek na płycie. Najlepszy w ich karierze od kilku dobrych lat.
Pozwolę się z tym nie zgodzić, bo utwór niezły i zdecydowanie lepszy od autumnsong, ale znalazłbym bez problemu chociażby na tej płycie 3 lepsze utwory.


- Gary - 18.09.2007 09:41 PM

saferłel napisał(a):Według mnie świetny wybór na singla, chyba najlepszy kawałek na płycie. Najlepszy w ich karierze od kilku dobrych lat.
Tu żeś grubo przesadził. Jeśli nawet przyjąć, że jest najlepszy na nowej płycie (a tak moim zdaniem nie jest) to z poprzedniej płyty sprzed 3 lat mogę z miejsca wymienić 5-6 lepszych.


- ku3a - 18.09.2007 11:34 PM

jak dla mnie na samym "Send Away The Tigers" jest 6 lepszych piosenek, ale po pierwsze ostatnio podoba mi sie bardziej niz kiedykolwiek wczesniej, a po drugie licze na to, ze jesienia spodoba sie jeszcze bardziej.


- saferłel - 19.09.2007 12:03 PM

Heh no każdy ma własne zdanie...Nowa płyta Manics jest bardzo równa i są na niej prawie same świetne kompozycje, poprzednie słabsza, ale tam jest choćby takie Always/Never...ale już Know Your Enemy odstaje :/


- Gary - 20.09.2007 05:42 AM

saferłel napisał(a):poprzednie słabsza, ale tam jest choćby takie Always/Never...ale już Know Your Enemy odstaje :/
Co do "Know your enemy" jako całości to w pełni się zgadzam. Jednak piosenka z tej płyty "Ocean spray" prawie nie ma sobie równych (oprócz jednej) z późniejszymi nagraniami.