Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis - Polowanie na tygrysa - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis - Polowanie na tygrysa (/showthread.php?tid=40648)



Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis - Polowanie na tygrysa - dejmieeen - 20.07.2018 02:09 PM

Zespół Jazz Band Młynarski-Masecki wraca z nowym projektem. "Polowanie na tygrysa" promuje album "Fogg – pieśniarz Warszawy", który do sprzedaży trafi za tydzień, 27 lipca.




RE: Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis - Polowanie na tygrysa - kajman - 20.07.2018 02:53 PM

Kawałek zaskakująco dobry jak na coś, co Fogg kiedyś śpiewał. 8/10.


RE: Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis - Polowanie na tygrysa - Tomekk - 21.07.2018 01:11 PM

Dla mnie takie to trochę średnie. Rozumiem, że może się podobać, ale na dłuższą metę nieco męczy.


RE: Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis - Polowanie na tygrysa - kajman - 21.07.2018 02:02 PM

Ale to jest na krótszą metę. Tylko 2:20.


RE: Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis - Polowanie na tygrysa - Tomekk - 21.07.2018 02:03 PM

Ale miałem na myśli kilka piosenek tego projektu pod rząd.
Jak występowali na Festiwalu w Opolu, to już po 2 utworach miałem dość Icon_razz


RE: Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis - Polowanie na tygrysa - kajman - 21.07.2018 02:06 PM

Trzeba nie słuchać Opola bo takie są potem efekty.


RE: Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis - Polowanie na tygrysa - Tomekk - 21.07.2018 02:15 PM

Icon_razz
Daria Zawiałow na przykład zaprezentowała się znakomicie, więc to nie o to chodzi Icon_smile


RE: Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis - Polowanie na tygrysa - kajman - 21.07.2018 02:19 PM

Ale może o to siedzi czy nawet leży?


RE: Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis - Polowanie na tygrysa - AKT! - 24.07.2018 10:15 PM

też myślę, że kolejna taka sama płyta nie może się udać
ja lubię te piosenki czasem mniej lub bardziej (ta jest zabawna zresztą), ale nie wiem, czy taki paralifting jest dla nich konieczny