Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 149 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mycharts Classic Top 20 (/forumdisplay.php?fid=169)
+--- Wątek: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 149 (/showthread.php?tid=40434)

Strony: 1 2


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 149 - dejmieeen - 09.07.2018 12:42 AM

Przespałem głosowanie, damn. A Nelly ma źle policzone punkty. Kajmanie, dałeś 7, tutaj dostała 8 i 5 - w sumie 20, tyle co Def Leppard na miejscu 20. Co w tej sytuacji?


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 149 - kajman - 09.07.2018 07:29 AM

Przyjęte zasady stanowią:
kajman napisał(a):Głosy, w których nowe obce propozycje otrzymały w sumie mniej niż 5 punktów będą dostosowane przez prowadzącego tak, żeby ten wymóg spełnić.
W związku z tym u soberTOMka Aerosmith został przesunięty na miejsce 6, a miejsca 6-9 powędrowały o jedno miejsce w dół czyli Maneater dostało 4 punkty.


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 149 - Sundrajta - 09.07.2018 08:09 AM

Wczoraj nie miałem jak zagłosować, ale w sumie nie wyszło to na złe dla moich propozycji.
Bo i Dżem się utrzymał, i Aerosmith też nieźle sobie poradził (ale byłem raczej przekonany że top 20 to formalność). Za tydzień będzie wszako lepiej. Icon_lol


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 149 - dejmieeen - 09.07.2018 10:35 AM

(09.07.2018 07:29 AM)kajman napisał(a):  Przyjęte zasady stanowią:
kajman napisał(a):Głosy, w których nowe obce propozycje otrzymały w sumie mniej niż 5 punktów będą dostosowane przez prowadzącego tak, żeby ten wymóg spełnić.
W związku z tym u soberTOMka Aerosmith został przesunięty na miejsce 6, a miejsca 6-9 powędrowały o jedno miejsce w dół czyli Maneater dostało 4 punkty.

Ach, wybacz. Emocje wzięły górę nad logiką. Icon_biggrin

Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego ktoś nie może od razu dać tych 5 punktów na nowe piosenki...

I taki jestem na siebie zły, że spieprzyłem sprawę Icon_sad


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 149 - kajman - 09.07.2018 11:48 AM

dejmieeen napisał(a):Ach, wybacz. Emocje wzięły górę nad logiką.
Nie masz nic do wybaczania. Ja na to muszę uważać, a Ty masz prawo nie skojarzyć, szczególnie że nowy utwór jest u niego na pierwszym (zgłoszony przez niego).
dejmieeen napisał(a):Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego ktoś nie może od razu dać tych 5 punktów na nowe piosenki...
Może nie doczytał regulaminu albo wie, że ja to uczynię.
dejmieeen napisał(a):I taki jestem na siebie zły, że spieprzyłem sprawę
A ja tylko żałuję, bo to jedyne nagranie Nelly, jakie lubię.


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 149 - Lilian - 14.07.2018 07:09 PM

(07.07.2018 01:10 PM)thestranglers napisał(a):  Nie, nie mam, jeden dzień mi w tym roku najzupełniej wystarczył. Icon_smile2
my też byliśmy jeden dzień i to nam wystarczyło Icon_biggrin Icon_biggrin Icon_biggrin
dla mnie najlepszy dzień Icon_wink


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 149 - thestranglers - 14.07.2018 07:51 PM

Najlepszy koncert - Young Fathers. Aż się popłakałem.