Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Nickelback - Home - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Nickelback - Home (/showthread.php?tid=40191)



Nickelback - Home - Szymek79 - 16.06.2018 01:36 AM

"Home" to szósty singiel jakim kanadyjska grupa Nickelback promuje swój dziewiąty studyjny album “Feed the Machine“, który trafił do sprzedaży w czerwcu ubiegłego roku.




RE: Nickelback - Home - kajman - 08.07.2018 01:37 PM

Nickelback to zespół, który przemyca komercyjny mainstream w rockowej otoczce. Może komuś to się podoba, ale ode mnie ma 2/10.


RE: Nickelback - Home - prz_rulez - 08.07.2018 01:51 PM

No wielu jedzie po Nickelbacku niestety.
Inna sprawa, że... No i nawet nie wiem, jak dokładnie to napisać. Bo chciałem wspomnieć o braku oryginalności, ale czy kiedykolwiek byli tak naprawdę oryginalni? Więc moim zdaniem brakuje im teraz czegoś jeszcze - tylko nie wiem dokładnie czego.


RE: Nickelback - Home - kajman - 08.07.2018 02:11 PM

prz_rulez napisał(a):czy kiedykolwiek byli tak naprawdę oryginalni?
Zdecydowanie nie.
prz_rulez napisał(a):Więc moim zdaniem brakuje im teraz czegoś jeszcze
Moim zdaniem zawsze brakowało im czegoś jeszcze.


RE: Nickelback - Home - Adam1992 - 08.07.2018 10:08 PM

Oni nigdy nie byli oryginalni. Po prostu utwór, który otworzył im drzwi do kariery wpadał w ucho i miał przebojowy refren. Ale niestety, to jest najlepsza rzecz jaką stworzyli.


RE: Nickelback - Home - Dobromiera - 08.07.2018 10:56 PM

(08.07.2018 01:51 PM)prz_rulez napisał(a):  Więc moim zdaniem brakuje im teraz czegoś jeszcze - tylko nie wiem dokładnie czego.

Dobrych piosenek. Icon_smile


RE: Nickelback - Home - Gaspard - 09.07.2018 12:57 AM

Prawdę mówiąc męczy mnie już to psioczenie na Nickelback. Fakt, nie są tak twórczy jak niektóre zespoły i sport procent ich utworów brzmi podobnie, ale czy to jest powód by tak ich krytykować? To czy coś jest dobre zależy od indywidualnego gustu. Mnie ich utwory się podobają (raz bardziej, raz mniej) i na pewno nie nazwałbym ich złym zespołem, zwłaszcza, że talentu im nie brakuje.
Ten kawałek akurat nie jest ich szczytem możliwości, ale wydaje się przyjemny w odsłuchu, więc otrzymuje ode mnie plusika na start


RE: Nickelback - Home - AKT! - 24.07.2018 09:44 PM

oryginalna była fryzura wokalisty, jak jeszcze byli na szczytach list przebojów; na tym chyba w tej kwestii poprzestali Icon_wink