Największe forum list przebojów Mycharts.pl
MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 (/showthread.php?tid=40106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Aro - 19.06.2018 11:02 PM

Miszon napisał(a):To że popiłeś nie znaczy że możesz się tak zachowywać.
Nie popiłem. więc nie obrażaj mnie. Miszon pieprzysz jak połamany, i nie wiesz co się wydarzyło.
Miszon napisał(a):Bez jaj.
z jajami.
prz_rulez napisał(a):A Ciebie Aro proszę o to, by nie wkładać wszystkich do jednego worka.
wkładam, ponieważ mam prawo.
prz_rulez napisał(a):Nie wiem, czy byłoby Ci przyjemnie, gdyby ktoś napisał: "Polacy do piachu".
Pewnie nie byłoby, ale moja osoba nigdy nikogo nie skrzywdziła.
neo01 napisał(a):Niezła żenada Icon_neutral
No pewnie. W końcu zamilcz bo się pogrążasz.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - adameria - 19.06.2018 11:24 PM

1. Zaczyna się tworzyć bardzo niepotrzebny offtop i proszę moderatorów, żeby tę kwestię jakoś rozwiązali.
2. Aro, jak Cię lubię, swoje osobiste (być może nawet intymne) przeżycia powinieneś oddzielić od piłkarskich rozgrywek i drużyn.
A jeśli nie potrafisz tego zrobić, to proszę nie pisz o tym. Proszę Cię o to tak po przyjacielsku.
Po co? Co chcesz w ten sposób uzyskać?
Czy nie wiesz o tym, że jak raz się coś napisze w internecie, to już to może zostać uwiecznione?
Pomijam kwestię n-etykiety. Nie chodzi o polityczną poprawność, której nie lubię, tylko o obrażanie Bogu ducha winnych graczy.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - prz_rulez - 19.06.2018 11:27 PM

Aro!!!!
Ja nie wierzę, ktoś musiał mu zhakować konto, bo to nie jest Aro, którego ja znałem...

Aro napisał(a):wkładam, ponieważ mam prawo. Jestem biały i mi wolno.
I uważasz się lepszy ze względu na to, że przez przypadek masz taki kolor skóry, a nie inny?
Aro napisał(a):Pewnie nie byłoby, ale moja osoba nigdy nikogo nie skrzywdziła.
Tak samo jak niemała grupa czarnoskórych.
A z kolei wielu białoskórych ma krew na rękach. Ot i co...
Aro napisał(a):No pewnie. W końcu zamilcz bo się pogrążasz.
Icon_eekIcon_eekIcon_eek


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - ku3a - 19.06.2018 11:32 PM

proszę o zaprzestanie offtopu!
w przypadku jego kontynuowania, posty będą kasowane. od tej chwili.



RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - prz_rulez - 19.06.2018 11:49 PM

Proponuję przenieść do osobnego wątku.

-----------------

Rosyjska drużyna pierwszymi wychodzącymi z grup podczas mistrzostw świata... To się porobiło.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - ku3a - 19.06.2018 11:57 PM

teoretycznie jeszcze nie muszą wyjść, no ale praktycznie to aż takich cudów nie ma.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Miszon - 20.06.2018 12:11 AM

Miałem refleksję, że Rosjanie się zamienili jak na razie na tych MŚ koszulkami z Polakami.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - prz_rulez - 20.06.2018 12:18 AM

(20.06.2018 12:11 AM)Miszon napisał(a):  Miałem refleksję, że Rosjanie się zamienili jak na razie na tych MŚ koszulkami z Polakami.
Icon_lol
Wybacz, ale mnie to rozbawiiło Icon_smile


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Sundrajta - 20.06.2018 10:36 AM

ku3a napisał(a):Teraz mecz z Kolumbią, która też ma nóż na gardle. I to może być dla nas zarówno negatywne, jak i pozytywne. W niedzielę zobaczymy jak każda z drużyn poradzi sobie z presją...
I oddzieli prawdziwych mężczyzn od chłopców. Icon_idea

Coś mi się wydaje, że nasi piłkarze w XXI wieku mają zbyt idealne warunki? W latach 70-tych i 80-tych na pewno nie było aż tak dobrze, a wyniki były znakomite (nawet ten mundial w Meksyku). Icon_wink
Mam też dziwne przeświadczenie, że tą grupą ktoś musi wstrząsnąć! Tak jak Lewandowski próbował na początku ostatniego sezonu wstrząsnąć swoim klubem, kiedy nie zgadzał się z dziwną polityką transferową Bayernu (swoją drogą biedna Hiszpania ma kupę kasy na piłkarzy i lekką ręką wydaje setki milionów, a bogate Niemcy... Icon_twisted ) i jak się ostatecznie okazało zdecydowanie miał rację.
Być może w naszej reprezentacji są konflikty, ale ktoś je wyciszył czy nawet zamiótł pod dywan? Jednak gdy faceci nie powiedzą sobie w twarz o co chodzi, nigdy może nie dojść do oczyszczenia atmosfery.
Zatem czekam na świeży powiew czarnomorskiej bryzy. Icon_rolleyes


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Aro - 20.06.2018 10:55 AM

Zawiodłem. Poniosły mnie emocje w trakcie i po meczu i mimo, że mam swoje powody to nie powinno to usprawiedliwiać mojego zachowania i nie powinno się to zdarzyć. Nie miałem i nie mam zamiaru obrażać i znęcać się nad piłkarzami przeciwników, ale wyszło bardzo głupio i z tego powodu bije się w piersi.
Dostało się również Miszonowi i neo01. Każdego z Was oraz inne osoby które poczuły się urażone moim nieetycznym i kiepskim zachowaniem bardzo, bardzo przepraszam Icon_sad


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - mike - 20.06.2018 12:25 PM

błagam.. jakich rywali miała Rosja? Icon_lol Arabię Saudyjską i Egipt? Proszę was Icon_lol Już nie mogę się doczekać, aż Portugalczycy lub Hiszpanie wskażą im ich właściwe miejsce Icon_wink


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - neo01 - 20.06.2018 01:10 PM

OK... Jestem tylko ciekawy jaki byłby wynik starcia Egiptu z Senegalem...
Oglądałem też mecz przedmundialowy Niemcy - Arabia, który ci pierwsi (w dość mocnym składzie) ledwo-ledwo wygrali 2:1. Tak że ten...


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Sundrajta - 20.06.2018 01:22 PM

Aro napisał(a):Zawiodłem. Poniosły mnie emocje w trakcie i po meczu
Ja to rozumiem i chociaż sam w swoim życiu nie spotkałem się z tego typu agresją (wobec bliskich mi osób ze strony innej rasy?), to znam z opowieści znajomych, że takie rzeczy się na świecie dzieją. Dlatego wiem, że czasami nas ponosi i zdarza się przekroczyć granice. I chociaż osobiście mnie cała sprawa nie dotyczyła cieszę się, że zrozumiałeś i wyciągnąłeś właściwe wnioski. Icon_cool
Nie wszystkich dzisiaj stać na taki gest... Icon_eek

mike napisał(a):błagam.. jakich rywali miała Rosja? Arabię Saudyjską i Egipt? Proszę was Już nie mogę się doczekać, aż Portugalczycy lub Hiszpanie wskażą im ich właściwe miejsce
Ja też nie mogę się doczekać. Icon_lol Niby to co piszesz mam sens, tylko pomyśl jak te zwycięstwa mogą nakręcić piłkarzy i na fali dopingu Icon_wink własnych kibiców, mogą zajść daleko. W dzisiejszej piłce, kiedy różnice są minimalne takie drobiazgi znaczą wiele. Myślisz że ten cały harmonogram spotkań Sbornej przypadkowo się tak ułożył? Icon_twisted


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - thestranglers - 20.06.2018 03:02 PM

W każdych mistrzostwach gospodarze mają układany harmonogram pod siebie, nie przeszkadzało Ci to w Polsce to i nie powinno teraz, przynajmniej dziwić. Dziwię się, że nie było jeszcze konferencji prasowej z udziałem Nawałki. Chyba winien jest nam, swoim pracodawcom wyjaśnienia?


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - thestranglers - 20.06.2018 04:00 PM

mecz nr 18

Portugalia - Maroko 1:0

Iberyjczycy niskim kosztem sił wygrywają i chyba tym samym rezygnują z walki o pierwsze miejsce w grupie. Maroko za to godnie żegna się z mundialem, powtarzam to rzadkie słowo: 'godnie'.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - adameria - 20.06.2018 04:12 PM

Sorry, ale co Ty chcesz jeszcze wyjaśniać? Reklamę z parówkami?
Blamaż totalny - ot i całe wyjaśnienie.
Największym wrogiem drużyny Polski jest... drużyna Polski.
Trochę na tym świecie żyję i takiej kompromitacji dawno nie widziałem.
Coś jak 7:1 Niemcy:Brazylia, tylko dwa szczeble niżej. Piszę tu o stylu w jakim przegraliśmy.
Od momentu wygranej z Litwą media (a zwłaszcza TVP!) pompowały w balonik ile wlezie.

Nie ma czasu na wyjaśnienia. Albo odkleją te drewniane nogi i zaczną myśleć na boisku
i grać jak trzeba albo... "won home patałachy!". Do roboty, a nie na konferencję!
Ja nie oczekuję wyjaśnienień tylko bardzo dobrych dwóch wyników, ale ja to se mogę...
Okaże się, czy to są piłkarze z reklam czy faceci, którzy potrafią się wydostać z bagna.
Na dzisiaj - cały świat z nas się śmieje!

Jestem wkurzony, jak po meczu z Koreą w 2002.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - thestranglers - 20.06.2018 04:18 PM

Doskonale Cię rozumiem, i sorry Kuba, osobiście to nie mogę patrzeć na tego Nawałkę. Człowiek bez właściwości. Do dymisji bez względu na wynik. Tak jak i po blamażu z Grecją w 2012 r. teraz zagrają lepiej, ale te mistrzostwa już przegrali. Dwóch wczorajszych bramek, które wpadły po naszych błędach już nie odkręcą - przeciwnicy nam uciekli.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - kajman - 20.06.2018 04:53 PM

thestranglers napisał(a):Dwóch wczorajszych bramek, które wpadły po naszych błędach już nie odkręcą - przeciwnicy nam uciekli.
Wystarczy wygrać z Kolumbią i Japonią (w tym ten drugi mecz minimum dwoma bramkami i awans pewny).


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Sundrajta - 20.06.2018 04:57 PM

adameria napisał(a):Na dzisiaj - cały świat z nas się śmieje!
Przeca to nic nowego! Od dwóch lat już tak jest. Icon_lol

(20.06.2018 04:53 PM)kajman napisał(a):  
thestranglers napisał(a):Dwóch wczorajszych bramek, które wpadły po naszych błędach już nie odkręcą - przeciwnicy nam uciekli.
Wystarczy wygrać z Kolumbią i Japonią (w tym ten drugi mecz minimum dwoma bramkami i awans pewny).
Dokładnie. Icon_wink


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - kajman - 20.06.2018 05:35 PM

Może nie wchodźmy od ilu lat i dlaczego świat z nas się śmieje.