Największe forum list przebojów Mycharts.pl
MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 (/showthread.php?tid=40106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Aro - 15.06.2018 08:06 PM

Dla mnie jak na razie 3 mecz MŚ był najciekawszy. Icon_smile Choć poziom nadal nie powala.
Wczoraj i dziś podczas meczów Rusów i Urusów (gdzie wiało nudą) zaliczyłem dwa dodatki PS tj. Historię i Gwiazdy Mundialu z pakietu Skarbu Kibica.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Aro - 15.06.2018 10:07 PM

W końcu mieliśmy świetny mecz na wysokim poziomie. Na miarę największej imprezy sportowej.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - thestranglers - 15.06.2018 10:08 PM

mecz nr 4

Portugalia - Hiszpania 3:3

No co za mecz! Mimo, że raczej oba zespoły nie są na orbicie moich ulubieńców to przyznaję, że zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego byli aktorami dobrego widowiska i z przedstawienia wyszedłem zadowolony. Podczas gdy po pierwszej połowie lepsze wrażenie robili Portugalczycy, bo i wygrywali, a i bramka Costy kontrowersyjna, to w drugiej dwa ciosy zadane przez La Roję pokazały kto ma większe doświadczenie i więcej indywidualności. Szczególnie bramka Nacho wyzwoliła ducha Hiszpanii, która od tamtego momentu przeważała na boisku. Jednak rzut wolny, remis i Ronaldo uspokojony. Mecz zakończył się podziałem punktów, jak dla mnie ze wskazaniem na Hiszpanię. Perspektywa dalszych meczów grupowych wskazuje, że o pierwszym miejscu będą decydować zdobyte bramki, więc możemy spodziewać się kolejnych ich gradów w drugiej i trzeciej kolejce. Pytanie tylko czy Urugwaj wygra grupę A, bo co jeśli nie? Icon_wink


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Tomekk - 16.06.2018 01:32 PM

Dzięki za opisy!
fajnie się to czyta.
Ja na razie w całości nie oglądałem żadnego meczu, ale te fragmenty, które widziałem wczoraj (ESP-POR) były naprawdę bardzo dobre.
Ronaldo piłkarzem wszech czasów? być może tak Icon_eek


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - thestranglers - 16.06.2018 01:59 PM

dzięki, póki co oglądam wszystko Ok

mecz nr 5

Francja - Australia 2:1

Trójkolorowi kolejnymi faworytami, którzy nie grając na 100 procent swoich możliwości inkasują 3 punkty. Szkoda Australii, która swoją do czasu mądrą grą zyskała sympatię chyba nie tylko moją. Przy okazji pierwszy karny po decyzji sędziów VAR. Szczęśliwa bramka Pogby i cóż, przyzwyczajmy się, że nie będzie to ostatni żal do losu na tych mistrzostwach, przynajmniej u tych, którzy kibicują słabszym na papierze. Ale myślę, że do czasu. Icon_wink


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - neo01 - 16.06.2018 02:01 PM

Nie wiem czym tu się zachwycać. Ronaldo strzelił 3 gole z czego: 1 z karnego, 1 z ewidentnego błędu bramkarza i 1 rzeczywiście przepiękny, z wolnego. Przy czym Costa strzelił 2 "normalne" gole z akcji, może pierwszy kontrowersyjny, ale te akcje i strzały były naprawdę przednie.
Nie mówiąc już, że Hiszpania dominowała niemal przez cały mecz i tylko niepotrzebne faule i kuriozalny błąd bramkarza zabrały im 3 punkty.
A jeszcze co do Ronaldo, to zobaczymy co pokaże Messi...


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Miszon - 16.06.2018 02:50 PM

Faktycznie, bramkarz Hiszpanii delikatnie mówiąc niepewny.
To, że Hiszpania dominowała nic nie oznacza. Mają taki styl. Przegrywaliby 1:5 i też by dominowali Icon_wink2 (we wspomnianym przeze mnie meczu sprzed 4 lat mieli 57% posiadania piłki, więcej podań i rzutów rożnych, a nawet karnych).


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - neo01 - 16.06.2018 03:12 PM

Teraz mieli chyba ponad 60% posiadania i ponad 2 razy więcej celnych podań! Inna sprawa, że był moment w meczu, kiedy grali sobie w dziada z Portugalczykami Icon_lol ,


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Miszon - 16.06.2018 03:41 PM

Jak mówię, to po prostu wynika z ich stylu i na te statystyki w meczach Hiszpanii nie zwracam uwagi. Tylko na strzały i bramki.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - neo01 - 16.06.2018 03:57 PM

W każdym razie prowadzili grę. Portugalczycy tylko raczej nieudolnie próbowali za nimi nadążyć. Zwróć uwagę jaki byłby wynik, gdyby nie te faule i bramkarz.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Miszon - 16.06.2018 04:37 PM

Widziałem to trochę inaczej. Nie bronię Portugalii, bo grają brzydko i brutalnie, ale nie dostrzegłem jakiejś miażdżącej przewagi Hiszpanów. Wynik owszem nie jest do końca sprawiedliwy, ale bramkarz mógł to po prostu obronić i by wygrali. Poza tym jakby się czepiać, to Hiszpanie strzelili bramkę po zagraniu na granicy faulu. Jakby sędzia odgwizdał faul, to chyba nikt by nie miał pretensji.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - neo01 - 16.06.2018 04:55 PM

Tak, tak. Miażdżącą przewagę to mieli Ruscy, ja tylko mówię, że Hiszpanie byli po prostu lepsi w tym meczu - praktycznie w każdym elemencie. A Portugalia po prostu miała więcej szczęścia Icon_smile .


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - thestranglers - 16.06.2018 05:03 PM

mecz nr 6

Argentyna - Islandia 1:1

No i wykrakałem w poprzednim poście niespodziankę, ba, śmiało można orzec wynik za sensację. Argentyna zdając się grać zupełnie na serio zawiodła, zawiódł także Messi, nie tylko z racji niewykorzystania karnego. Tak się kończy pomysł budowania drużyny na jednym zawodniku (Polsko, nie idź tą drogą!). Grupa D może okazać się grupą śmierci, a Islandia faktycznie nie jest na straconej pozycji w kwestii awansu - przypomnę, że w eliminacjach ograli swoich przyszłych grupowych rywali. Aha, mam chyba już swojego antypatycznego trenera na tych mistrzostwach: Argentyńczykowi trzeba kupić okulary, by zobaczył linię oddzielającą zakres swojego działania na boisku.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Miszon - 16.06.2018 06:29 PM

Wynik remisowy wydawał mi się najbardziej prawdopodobny w tym meczu. Icon_wink


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Miszon - 16.06.2018 06:48 PM

Dziś chyba nie jest dzień na karne Icon_wink2 .


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - thestranglers - 16.06.2018 08:06 PM

mecz nr 7

Peru - Dania 0:1

Duński dynamit nie był tym razem potrzebny by należycie wystartować w rosyjskim mundialu. Peruwiańczycy, którym serca do gry nie można odmówić razili jednak nieskutecznością, a i chaotycznością pod bramką syna słynnego Petera Schmeichela. Może i nie spisali się Cueva (wykonawca karnego do Pana Boga), Farfan czy Flores ale to właśnie ich twarze zapadną mi w pamięci, no i Eriksena przypominającego mi co chwila Månsa Zelmerlöwa. Icon_lol Dania wygrywa chyba raz strzelając w światło bramki, a Peru płaci frycowe. Niestety dla tych ostatnich teraz będzie już tylko ciężej...


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - neo01 - 16.06.2018 08:10 PM

(16.06.2018 06:29 PM)Miszon napisał(a):  Wynik remisowy wydawał mi się najbardziej prawdopodobny w tym meczu. Icon_wink
Hmm, jednak
(16.06.2018 06:48 PM)Miszon napisał(a):  Dziś chyba nie jest dzień na karne Icon_wink2 .
Zdecydowanie - i jednego zdecydowanie zabrakło... Icon_rolleyes


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Kuba1201 - 16.06.2018 08:13 PM

(16.06.2018 08:10 PM)neo01 napisał(a):  
(16.06.2018 06:48 PM)Miszon napisał(a):  Dziś chyba nie jest dzień na karne Icon_wink2 .
Zdecydowanie - i jednego zdecydowanie zabrakło... :rolleyes
Za to dziś jest dzień na przedłużanie meczy o 5 minut na koniec...


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - neo01 - 16.06.2018 08:33 PM

meczów Icon_wink


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - thestranglers - 16.06.2018 11:00 PM

mecz nr 8

Chorwacja - Nigeria 2:0

Nie było wiele emocji w meczu, w którym kolejny raz dziś Europejczycy wypunktowali zespół spoza starego kontynentu. Chorwaci uczynili to jednak najbardziej przekonująco. Inna sprawa, że ekipa z Czarnego Lądu zaprezentowała może i radosny, ale jednak bardzo niedojrzały styl i wydaje się być czerwoną latarnią tej może przedwcześnie przeze mnie okrzykniętej grupy śmierci.