Największe forum list przebojów Mycharts.pl
MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 (/showthread.php?tid=40106)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - TuneHunterz - 05.07.2018 06:25 PM

No Sorry,ale to co kajman pokazujesz,to już jest szczyt arogancji.To tak jakbyś porzucił jakąkolwiek dziewczynę na lepszy model.Nie każdy z nas kibicuje polskiej drużynie,ponieważ możemy także kibicować innym drużynom jak Anglia,Belgia lub Brazylia.To tak jakbyś tylko stawiał na muzykę alternatywną duży nacisk w naszych listach czy radiach,a nie na różnorodność gatunków jak Pop,Rock,Trance czy Hardstyle,bo masz to gdzieś i tutaj w głowie masz wpisaną dyktaturę.Jeśli chodzi o mnie to kibicuje m.in. Belgii,ponieważ nie tylko może kojarzyć się z sceną Jump/Tek (Def Toyz, Playboys) czy Hardstyle (Coone, Hard Driver).Tutaj skupiam się jeśli chodzi o piłkę nożną na najważniejsze nazwiska jak m.in. De Bruyne,Fellaini,Courtoi itp. i na możliwości stworzenia jakiegokolwiek zagrożenia czy ofensywy.......


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - kajman - 05.07.2018 06:46 PM

TuneHunterz napisał(a):To tak jakbyś porzucił jakąkolwiek dziewczynę na lepszy model.
Nie, to tak jakbym miał nadal dziewczynę, ale skoro nie lubi piwa to pójdę na nie z kumplem.
A jeżeli o Brazylię w piłce nożnej to traktuję ją na zasadzie absolutu.
neo01 napisał(a):są to najlepsi z najlepszych w swojej dziedzinie
Według opinii trenera.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Tomekk - 05.07.2018 07:28 PM

TuneHunterz napisał(a):kibicuje m.in. Belgii,ponieważ nie tylko może kojarzyć się z sceną Jump/Tek (Def Toyz, Playboys) czy Hardstyle (Coone, Hard Driver)
a co ma wspólnego kraj i drużyna piłkarska z zespołami muzycznymi i gatunkami?
gdyby tak było to byłbym zawsze i wszędzie za Anglią Icon_lol


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - neo01 - 05.07.2018 07:44 PM

kajman napisał(a):Według opinii trenera.
Tak, nie zmienia to jednak faktu, że to dość wymierna działka. Zakładamy raczej, że trener "się zna" i wybiera najlepszych jakich może lub tych którzy stworzą najlepszą możliwą drużynę. Z hymnem i godłem rozumiem że trudno jest polemizować.
A Brazylii nikt ci nie zabrania traktować jako absolut, dla mnie może nim być Hiszpania, ale jak by grała z naszymi to nie miałbym na pewno dla nich żadnego sentymentu.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Tomekk - 05.07.2018 07:47 PM

kajman napisał(a):A jeżeli o Brazylię w piłce nożnej to traktuję ją na zasadzie absolutu.
ale futbol to nie religia, chociaż pewnie niektórzy traktują go jak właśnie religię Icon_cool


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - kajman - 05.07.2018 08:18 PM

neo01 napisał(a):Z hymnem i godłem rozumiem że trudno jest polemizować.
Czy ja wiem? Ale to chyba nie temat na dyskusję w wątku futbolowym.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - ku3a - 05.07.2018 11:48 PM

Aro napisał(a):wystarczający powód żebym go znielubiał.
dopiero teraz? Icon_wink2
adameria napisał(a):Dlatego pozycja Anglii u Kuby też mnie dziwi, ale cóż, nawet w kwestii kibicowania można mieć odmienne gusta.
ale Adam, moja klasyfikacja przecież nie pokazuje tego jak mocno kibicuję poszczególnym drużynom, tylko jak ich gra mi się podobała. a akurat Anglików mi się podobała. może o czymś zapomniałem, może coś mi się w pamięci zatarło, może jakiegoś fragmentu któregoś meczu nie widziałem i w rezultacie może Anglia byłaby odrobinę niżej. nie wiem. ale jest na tym miejscu, ponieważ ich gra podobała mi się bardziej niż każdej innej drużyny, która jest niżej.
gdyby moja klasyfikacja pokazywała komu kibicuję, to akurat Brazylia byłaby jakieś 25 miejsc niżej Icon_wink2.
Yacy napisał(a):w powtórce przez moment widać jak Meksykanin następuje mu na okolicę kostki.
może to i było bolące, ale reakcja Ney niewiele się różni od filmu który wkleił Aro Icon_razz
jak dla mnie to była jedna z największych komedii tych mistrzostw. ponieważ akurat miałem dobry humor, to się po prostu zaśmiałem w głos. bo bym miał gorszy, to bym się po prostu wkurzał. bo ja nie cierpię takich kolesi. cyrkowców, pajaców. a Neymar to dla mnie pajac. i niestety u mnie to przykrywa cały jego kunszt piłkarski.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Aro - 06.07.2018 10:02 AM

ku3a napisał(a):dopiero teraz? Icon_wink2
mimo, że często cwaniaczkował to był mi zupełnie obojętny. Po prostu olewałem co się wokół niego dzieje.
Nawet w ostatniej LM nie robił cyrku w meczach grupowych, później była kontuzja,PSG odpadło, więc nie było sprawy.
(05.07.2018 08:18 PM)kajman napisał(a):  
neo01 napisał(a):Z hymnem i godłem rozumiem, że trudno jest polemizować.
Czy ja wiem? Ale to chyba nie temat na dyskusję w wątku futbolowym.
może jakiś top ulubionych hymnów? Icon_wink


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Sundrajta - 06.07.2018 10:48 AM

A to byłoby ciekawe? Icon_cool


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - adameria - 06.07.2018 11:01 AM

ku3a napisał(a):moja klasyfikacja przecież nie pokazuje tego jak mocno kibicuję poszczególnym drużynom, tylko jak ich gra mi się podobała. a akurat Anglików mi się podobała
Rozumiem. U mnie styl gry przekłada się na sympatie. Przed 1/8 chciałem im kibicować, bo z Panamą zrobili to, co mieli zrobić i w stylu w jakim mieli zrobić. Niestety, w trakcie meczu zauważyłem dość szybko, że Anglicy prowokują faule, a potem było jeszcze gorzej... co nie znaczy, że Kolumbia była święta, bo bardzo nie była. No i zniechęciła mnie "pomoc" sędziego przede wszystkim...


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - kajman - 06.07.2018 01:04 PM

Aro napisał(a):może jakiś top ulubionych hymnów?
Nie, dziękuję. Nie chciałbym ustawiać naszego w samej końcówce. Pomijam fakt, że niewiele obecnie kojarzę (słyszałem, ale nie pamiętam, które są czyje).


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Sundrajta - 06.07.2018 01:16 PM

Ale brazylijski to byłby ścisły top (wsłuchaj się dziś) no i rosyjski. Icon_wink


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - kajman - 06.07.2018 01:31 PM

To musiałbym w tym celu włączyć telewizor, a na to kompletnie nie mam ochoty. Przynajmniej na początku, na koniec zobaczę jaki jest wynik.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Sundrajta - 06.07.2018 01:41 PM

Ha ha, to włącz sobie hymn w Wikipedii, tam przy każdym opisie kraju są odnośniki do hymnu. Icon_arrow


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - mike - 06.07.2018 01:47 PM

Urugwaj - Brazylia,
Chorwacja - Anglia.

Tak obstawiam pary półfinałowe Icon_wink


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Sundrajta - 06.07.2018 01:52 PM

To poszalałeś (w pierwszej parze), z latynosów przejdzie tylko jedna ekipa! Sam jeszcze nie wiem która, chociaż bardziej liczę na Canarinhos. Icon_idea


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - adameria - 06.07.2018 03:46 PM

https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/764624/mundial-2018-fifa-ukarze-sedziego-meczu-kolumbia-anglia
Przy czym, moim skromnym zdaniem, kara powinna być za brak podejmowania decyzji w innych sytuacjach,
a nie akurat za takie decyzje w tych dwóch wymienionych, które moim zdaniem były OK (raczej).


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - Miszon - 06.07.2018 05:08 PM

Ciekawe.
Nie zauważyłem stroniczosci.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - thestranglers - 06.07.2018 06:19 PM

Mecz nr 57

Francja - Urugwaj 2:0

Trójkolorowi pewnie zmierzają po tytuł. Na obecną chwilę wyglądają mi najbardziej dojrzale (mimo młodego składu) i co więcej - nie spuszczają z tonu wtedy gdy trzeba już grać, czyli w rundzie pucharowej. Po wyeliminowaniu w poprzedniej Argentyny dziś zabrali się za kolejnego przeciwnika z Ameryki Południowej, który tylko w pierwszej połowie dorównywał kroku. Po błędzie bramkarza Muslery na 2:0 Urugwaj praktycznie stracił ochotę do gry. Można się zastanawiać jaką rolę w tym wszystkim odegrał brak Cavaniego, niestety już się tego nie dowiemy. Liczą się fakty, a takim jest pierwszy, jak najbardziej zasłużony półfinalista.


RE: MŚ w piłce nożnej Rosja 2018 - ku3a - 06.07.2018 10:39 PM

Uff, pięknie, Brazylia out! Icon_biggrin3
co prawda to nie 7:1, ale i 2:1 bardzo cieszy Icon_smile2.
i tym sposobem Belgia z drużyn mi obojętnych trafia do tych, które lubię Icon_razz.