Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line (/showthread.php?tid=39730)



Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line - Szymek79 - 16.05.2018 02:38 PM

"Fall In Line" z gościnnym udziałem Demi Lovato to trzeci (drugi oficjalny) singiel jakim amerykańska wokalistka Christina Aguilera zapowiada swój ósmy studyjny album pt. "Liberation", który trafi do sprzedaży 15 czerwca.




RE: Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line - dejmieeen - 16.05.2018 02:43 PM

Podobno to ma być pierwszy prawdziwy singiel, który ma zostać wysłany do Radia w US - tamte dwa były tylko buzzami, z tego wynika Icon_wink


RE: Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line - dejmieeen - 16.05.2018 02:45 PM

Sama piosenka ma jakiś taki 00's vibe. Piosenka mogłaby równie dobrze ukazać się w 2004-2006. Czy to komplement? Sam nie wiem. Przywodzi na myśl dobre czasy dla muzyki pop, ale brzmi staroświecko...


RE: Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line - Gaspard - 16.05.2018 02:57 PM

Średnio mi się podoba instrumental. Sam utwór brzmi całkiem całkiem, ale wydaje się trochę przekrzyczany., Z osądem się wstrzymam, bo do "Accelerate" przekonałem się też dopiero po kilku dniach, ale mam wrażenie, że obie panie stać na trochę więcej.


RE: Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line - Kuba1201 - 16.05.2018 04:09 PM

Jak dla mnie taki sobie ten numer.


RE: Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line - Tomekk - 16.05.2018 05:27 PM

dejmieeen napisał(a):tamte dwa były tylko buzzami, z tego wynika
Może po prostu sprawdza, który się lepiej przyjmie i będzie miał więcej pozytywnych ocen i wtedy wybierze pierwszy "prawdziwy" singiel.
Dla mnie najlepszy z tych trzech nowych jest "Twice".

dejmieeen napisał(a):Czy to komplement? Sam nie wiem. Przywodzi na myśl dobre czasy dla muzyki pop, ale brzmi staroświecko...
Dla mnie to jest komplement. Eksperymenty z nowoczesnością nie wychodziły jej zazwyczaj na dobre, czego przykładem jest "Accelerate".

Zgadzam się z ocenami powyżej - ten singiel za bardzo przekrzyczany.


RE: Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line - Szymek79 - 23.05.2018 07:21 PM

[Obrazek: Christina_Aguilera_Fall_in_Line.png]




RE: Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line - Gaspard - 23.05.2018 08:15 PM

Super teledysk.
Nie mam pojęcia dlaczego pierwszym ujawnionym po przerwie utworem zostało "Accelerate" (niezależnie od tego czy singlem jest czy nie jest). Mam złe przeczucie, że cała ta era to będzie flop Icon_sad


RE: Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line - AKT! - 24.05.2018 10:57 AM

we wszystkich tych numerach brakuje refrenów, ale ten, choć prześpiewany, wydaje się najbliższy wyobrażeniu popu, który aguilera powinna swoim głosem lansować


RE: Christina Aguilera feat. Demi Lovato - Fall In Line - Gaspard - 26.05.2018 06:43 PM

(24.05.2018 10:57 AM)AKT! napisał(a):  we wszystkich tych numerach brakuje refrenów
O to, to Ok