Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dream Wife - F.U.U. (feat. Fever Dream) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Dream Wife - F.U.U. (feat. Fever Dream) (/showthread.php?tid=39601)



Dream Wife - F.U.U. (feat. Fever Dream) - drwycior - 07.05.2018 06:55 PM

Witam - trochę singli z ostatniego miesiąca artystów, których nie ma tutaj, a może się komuś "przyda" Icon_wink. Tym samym spróbuję wrócić na forum mycharts, ale nie mówię głośno bo już parę mi się nie udało...
------------------------------------------------------
Drugi singiel z debiutanckiego albumu "Dream Wife" który ukazał się 26 stycznia.


Brytyjska grupa Dream Wife to przedstawiciele punkowej sceny muzycznej z Brighton. To miasto niewątpliwie ma coś w sobie, skoro pochodzą z niego zarówno weterani sceny alternatywnej z The Levellers, jak i nieco młodsi, należący do takich grup jak British Sea Power, Blood Red Shoes, The Kooks, The Maccabes czy właśnie Dream Wife. Z muzyką tej ostatniej grupy mieliśmy już do czynienia w styczniu tego roku, kiedy to na antenie Radia Orbit pojawił się singiel z przebojową piosenką "Hey Heartbreaker".
Podobnie jak w przypadku poprzedniego utworu, "F.U.U." to singiel z utworem zarejestrowany na potrzeby wydanego 26 stycznia tego roku albumu, zatytułowanego po prostu "Dream Wife". Tym razem jest to jednak piosenka zarejestrowana z udziałem bardzo ciekawych muzycznych gości. Formacja Fever Dream to reprezentanci młodej brytyjskiej sceny indie rockowej. Podpisany przez te dwie grupy utwór, to wulkan energii, pokazujący mocne i niezwykle sugestywne oblicze współczesnego, feministycznego punk rocka.


RE: Dream Wife - F.U.U. (feat. Fever Dream) - Dobromiera - 08.05.2018 08:38 PM

"Hey Heartbreaker" zupełnie niezależnie było numerem jeden mojej listy. Icon_wink Miło widzieć jakieś zainteresowanie tym zespołem.
Chociaż ten utwór mi się nie podoba; strasznie rozwleczony, brakuje czegoś charakterystycznego.