Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Yacy jako junior admin - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Dział: Archiwum - stare posty (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: Yacy jako junior admin (/showthread.php?tid=3949)



Yacy jako junior admin - Konrad - 11.02.2009 10:24 PM

Yacy został wybrany junior adminem forum mycharts.pl. Wybór jego osoby jest podyktowany największą liczbą wizyt oraz najdłuższym spośród wszystkich użytkowników czasem spędzonym na forum. Nie bez znaczenia był też fakt, iż wypowiedzi Yacego zawsze są na poziomie i nie powodują niepotrzebnych spięć ani awantur. Wszystko to sprawia, że będzie to osoba odpowiednia do pełnienia powierzonej jej funkcji.

Inni użytkownicy z pierwszej piątki najbardziej aktywnych nie byli brani pod uwagę ze względu na pełnione przez nich funkcje na konkurencyjnych forach internetowych. W związku z powyższym w przypadku wyboru takiej osoby nie podołałaby ona wszystkim obowiązkom wynikającym z pełnienia powierzonej funkcji. Kolejnym czynnikiem dyskwalifikującym w przypadku jednego z użytkowników był niewystarczający staż od dnia rejestracji.

Od pewnego czasu administracja forum potrzebuje wsparcia z powodu rozwoju oraz dużej liczby nowych użytkowników. Ważne jest także robienie zapasowej kopii wszystkich postów użytkowników forum w sposób regularny. W związku z tym Yacy przejdzie niezbędne szkolenie celem wykonywania tych kopii na przemian z administratorem, aby żadna awaria już nie zaskoczyła użytkowników forum.

Biuro prasowe http://www.mycharts.pl



- AKT! - 11.02.2009 10:29 PM

Jak oficjalnie Icon_surprised

Gratuluję nominacji i życzę udanego adminowania Icon_biggrin3


- Gary - 11.02.2009 10:36 PM

Gratulation!!! Icon_biggrin3


- saferłel - 11.02.2009 10:46 PM

kolejnym czynnikiem dyskwalifikującym w przypadku jednego z użytkowników był niewystarczający staż od dnia rejestracji.

Mnie ciekawi o kogo chodzi, bo to trochę dziwne, że ta osoba miała mały staż, a jednak jest w top 5 najaktywniejszych osób Icon_lol Chyba, że o jakiś inny staż chodziło...

Ja już gratulowałem, ale jeszcze raz nie zaszkodzi Icon_wink - Gratulację ;]


- ku3a - 11.02.2009 11:10 PM

no wreszcie Icon_razz.

gratulacje!


- Tomekk - 11.02.2009 11:12 PM

ale fajnie, odpowiedzialna funkcja Icon_smile2
gratulacje


- kajman - 12.02.2009 12:03 AM

Ja też gratuluję. Icon_biggrin3
Rozumiem, że nie mogłem być brany pod uwage ze wzglądu na funkcję pełnioną na konkurencyjnym forum mycharts.pl. Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol


- Yacy - 12.02.2009 09:25 AM

Dziekuję Icon_wink2

Ale mnie najbardziej interesuje miejsce szkolenia Icon_mrgreen I termin, abym mógł odpowiednio wcześniej zaklepać sobie urlop w pracy Icon_razz


- abd3mz - 12.02.2009 07:32 PM

Bardzo się cieszę, że to Yacy został juniorem, bo wiem że będzie rzetelnie służył forum. Icon_smile2


- Lilian - 16.02.2009 10:55 PM

Przede wszystkim gratulacje dla Yacego. Miłego administrowania forum! Icon_biggrin3
A będzie tez Admin senior skoro jest junior? Icon_wink2 Icon_mrgreen

Konrad napisał(a):Biuro prasowe http://www.mycharts.pl
Icon_lol
Yacy napisał(a):Ale mnie najbardziej interesuje miejsce szkolenia Icon_mrgreen
Hawaje albo Kajmany Icon_mrgreen


- kajman - 17.02.2009 09:04 PM

Lilian napisał(a):
Yacy napisał(a):Ale mnie najbardziej interesuje miejsce szkolenia Icon_mrgreen
Hawaje albo Kajmany Icon_mrgreen
kajmany są niewątpliwie bardzo interesujące.


- prz_rulez - 19.02.2009 07:24 PM

Konrad napisał(a):wypowiedzi Yacego zawsze są na poziomie
Poprawka: zawsze, kiedy nie mówi na temat Feela Icon_mrgreen