Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Liam Payne & J Balvin - Familiar - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Liam Payne & J Balvin - Familiar (/showthread.php?tid=39390)



Liam Payne & J Balvin - Familiar - Szymek79 - 20.04.2018 02:30 PM

"Familiar" to wspólny singiel angielskiego wokality Liama Payne'a i kolumbijskiego reggaetonowego wokalisty J Balvina.

[Obrazek: 61zQLFMykPL._SS280.jpg]




RE: Liam Payne & J Balvin - Familiar - Szymek79 - 04.05.2018 03:18 PM




RE: Liam Payne & J Balvin - Familiar - dejmieeen - 04.05.2018 03:28 PM

Mądre posunięcie. Latynoscy wykonawcy są teraz bardzo na czasie i to oni napędzają streamy/oglądnięcia na youtubie. Co do samej piosenki - to taki nowoczesny miks r'n'b z latino, trochę Timberlake i Iglesias razem. Może się wkręcić, ale po pierwszym przesłuchaniu - tak sobie.

W ogóle, czy tylko ja mam wrażenie, że kariery panów z 1D przestają kogokolwiek obchodzić? Nastolatki wyrosły, dojrzalszy odbiorca woli lepszą muzę. Brak targetu.


RE: Liam Payne & J Balvin - Familiar - Gaspard - 04.05.2018 03:44 PM

Za pierwszym razem mi nie podeszło, dopiero za którymś kolejnym się wkręciło. Celne porównanie do Timberlake'a i Iglesiasa, ale żałuję, że tak mało stylu tego pierwszego. Liam mógłby wnieść coś ciekawego na światową scenę muzyczną, ale trochę się rozchodzi na boki. Coś czuję, że za kilka lat całkowicie o nim zapomnimy. A szkoda, bo ma potencjał


RE: Liam Payne & J Balvin - Familiar - Tomekk - 07.05.2018 06:13 PM

dejmieeen napisał(a):Nastolatki wyrosły, dojrzalszy odbiorca woli lepszą muzę. Brak targetu.
Też mi się tak wydaje.
Chociaż akurat Harry Styles czy Liam Payne radzą sobie najlepiej. U mnie nigdy 1D nie było, a Liam pojawił się jedynie w duecie z Ritą Orą Icon_biggrin


RE: Liam Payne & J Balvin - Familiar - prz_rulez - 07.05.2018 06:52 PM

Chwilami brzmiało mi to jak Sting z Shaggym.