Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Noel Gallagher’s High Flying Birds - She Taught Me How To Fly - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Noel Gallagher’s High Flying Birds - She Taught Me How To Fly (/showthread.php?tid=39204)



Noel Gallagher’s High Flying Birds - She Taught Me How To Fly - Szymek79 - 06.04.2018 12:16 PM

"She Taught Me How To Fly" to trzeci oficjalny singiel jakim angielska grupa Noel Gallagher’s High Flying Birds promuje swój trzeci studyjny album pt. "Who Built the Moon?", który trafił do sprzedaży 24 listopada ubiegłego roku.




RE: Noel Gallagher’s High Flying Birds - She Taught Me How To Fly - Tomekk - 06.04.2018 05:30 PM

Dobry wybór.
Nie wiem czy jeszcze jest coś bardziej przebojowego na płycie.


RE: Noel Gallagher’s High Flying Birds - She Taught Me How To Fly - EVENo - 06.04.2018 10:01 PM

W sumie każdy utwór w pewien sposób pasuje na singla. Akurat w przypadku artysty tego typu dobór singli jest najmniej ważny, bo to muzyka praktycznie tylko dla fanów, którzy znają całą płytę jeszcze przed premierą Icon_biggrin A liczba wyświetleń Dead In The Water na tle pozostałych utworów zamieszczonych na kanale tylko udowadnia, że słuchacze sami wybierają, co najlepsze Icon_smile

Ja w swoim notatniku miałem na ławce rezerwowych The Man Who Built The Moon, ale skoro tak, to dam szanse tej piosence.