Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Ranking Płytowy - notowanie IV, kwiecień 2018 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Forumowa Lista Płyt (/forumdisplay.php?fid=154)
+--- Wątek: Ranking Płytowy - notowanie IV, kwiecień 2018 (/showthread.php?tid=39052)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ranking Płytowy - notowanie IV, kwiecień 2018 - prz_rulez - 01.05.2018 07:25 PM

TuneHunterz napisał(a):Sunny,to nie jest znak protestu,a raczej support,bo większość z was preferuje muzykę alternatywną itp.U mnie to nie są moje klimaty,ale rozumiem ich postawę.Natomiast trudno jest docenić,że ja jestem jedyną osobą,która z 10-letnim stażem preferuje mocno-klubowe brzmienia jak Hardstyle,ponieważ w Holandii jest już komercyjną muzą,a w Polsce nie.To nie jest tylko muzyka,le także lifestyle.Niektórzy ludzie chodzą w oficjalnych ciuchach np. festiwalu Defqon.1 czy Hard Bass lub wytwórni np. Nightbreed Records po to,aby nie wzmocnić swój ubiór,ale pokazanie swych prefernecji,że jesteś fanem danego artysty itd. Co chwilę pojawia się coś nowego do Lifestyle'u jak Bassface,Kickroll,okrzyki.To umacnia spore zainteresowanie rzeszy ludzi,którzy na co dzień lubią na godzinkę posłuchać klasycznych,euforystycznych czy obecnie ekstremalnych,agresywnych,brutalnych brzmień z serii Raw Hardstyle Icon_smile
Widzę, że jesteś osobą pozytywnie zakręconą - i w sumie fajnie, bo lubię takie Icon_smile Aczkolwiek przyznam, że czasami ciężko się w stu procentach nawzajem zrozumieć Icon_biggrin
Yacy, myślę, że trochę przesadzasz. Hard Driver i tak byliby na ostatnim miejscu, więc o co kruszyć kopię? Icon_wink

P.S. Swoją drogą, to chyba najbardziej odpychający dla wielu element hardstyle'u - jego muzyczna brutalność.


RE: Ranking Płytowy - notowanie IV, kwiecień 2018 - Yacy - 01.05.2018 08:43 PM

(01.05.2018 07:25 PM)prz_rulez napisał(a):  Yacy, myślę, że trochę przesadzasz. Hard Driver i tak byliby na ostatnim miejscu, więc o co kruszyć kopię? Icon_wink
o <uwaga złe, bardzo brzydkie słowo > zasady.
w czym przesadzam? że ktoś olał wszystkich pozostałych użytkowników i wkleił kolejność z postu otwierającego?
sorry, ja myślałem, że wszelkie topy polegają na przesłuchaniu tego co się potem wkleja na Forum.
jeśli się pomyliłem, to faktycznie masz rację przesadzam.
ale jeśli się nie mylę, to może nie trzeba brać udziału jeśli się nie chce słuchać niczego poza swoją muzyką.
tylko my się mamy "męczyć"?


RE: Ranking Płytowy - notowanie IV, kwiecień 2018 - kajman - 01.05.2018 09:11 PM

Przyznam się, że też nie jestem pewien czy dłużej chcę się w to bawić, skoro wyniki są wypaczone, a jeden z uczestników robi nas w balona.


RE: Ranking Płytowy - notowanie IV, kwiecień 2018 - Dobromiera - 01.05.2018 09:47 PM

(01.05.2018 07:25 PM)prz_rulez napisał(a):  P.S. Swoją drogą, to chyba najbardziej odpychający dla wielu element hardstyle'u - jego muzyczna brutalność.

Ależ skąd. "Agresywne" gatunki muzyki - czy to gitarowe, czy elektroniczne - w ogóle mi nie straszne, poza jakimiś ekstremami. Icon_wink Tylko, że na taką muzykę trzeba mieć pomysł, a nie jechać po najmniejszej linii oporu i robić kopiuj-wklej co utwór i co płytę, w ostatecznosci jeszcze dorzucając do tego pseudo-rap i losowe "filmowe" sample dla "różnorodności".

(01.05.2018 07:25 PM)prz_rulez napisał(a):  Yacy, myślę, że trochę przesadzasz. Hard Driver i tak byliby na ostatnim miejscu, więc o co kruszyć kopię? Icon_wink

Czyli co - olewamy się nawzajem i wszystkie płyty poza niezgłoszonymi przez siebie układamy losowo, bo nie chce nam się ich słuchać? Przecież to bez sensu. Skoro tak ma to wyglądać, to równie dobrze można zamknąć zabawę.


RE: Ranking Płytowy - notowanie IV, kwiecień 2018 - prz_rulez - 01.05.2018 10:39 PM

Ojej no, ale każdemu się czasem zdarza. TuneHunterz się poprawi, prawda? Icon_smile
Na pewno nie jest to przypadek rodem z The Ceez.


RE: Ranking Płytowy - notowanie IV, kwiecień 2018 - Sundrajta - 01.05.2018 11:05 PM

No trochę inny, ale niestety kolejny raz egoistyczne podejście do otaczającego świata...
I mam nadzieję, że TuneHunterz się poprawi, bo inaczej i tak niewielka grupa osób tu się udzielających, wykruszy się do minimum. Icon_eek


RE: Ranking Płytowy - notowanie IV, kwiecień 2018 - prz_rulez - 01.05.2018 11:11 PM

Sundrajta napisał(a):No trochę inny, ale niestety kolejny raz egoistyczne podejście do otaczającego świata...
Och, żebyśmy tylko taki egoizm mieli Icon_wink