Największe forum list przebojów Mycharts.pl
OPENER 2009 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: OPENER 2009 (/showthread.php?tid=3845)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- Lilian - 30.06.2009 03:18 PM

jszmiles napisał(a):Jutro wyjazd Icon_smile
ja też już nie mogę się doczekać! Icon_mrgreen Icon_biggrin3


- jszmiles - 30.06.2009 04:18 PM

Lilian napisał(a):
jszmiles napisał(a):Jutro wyjazd Icon_smile
ja też już nie mogę się doczekać! Icon_mrgreen Icon_biggrin3

Z Tczewa to niedaleko. Ja z Wawa a biletu jeszcze na pociag nie mam.


- Greg - 30.06.2009 04:25 PM

Yacy napisał(a):jeśli nic sie nie wydarzy złego, to z 3-4 lata będą odcinki na których pociągi będą śmiiiiiiiiiigać. m.in. z W-wy do Trójmiasta!

tylko na tym odcinku, to nic. każdy kto podróżował po całej europie mówi, że najgorzej jest tu. ale czego się nie robie dla opernera Icon_mrgreen


- Listoholik - 30.06.2009 04:46 PM

Yacy napisał(a):to z 3-4 lata będą odcinki na których pociągi będą śmiiiiiiiiiigać.

nie zdążysz wyjąć iPoda i założyć słuchawek na uszy, a już z Radomska będziesz w Sopocie Icon_razz


pees. miłych koncertów Greg! a jak wrócisz, to spotkamy się jakoś? byś opowiedział na żywo coś tam widział i słyszał Icon_wink2


- jszmiles - 30.06.2009 06:05 PM

Greg napisał(a):ja wyjeżdżam w czwartek rano, co najmniej tak planuje, no ale naszymi super extra wypaśnymi kolejami będę jechać do sopotu (bo tam się zatrzymuje) ponad 10 godzin Icon_eek2 czyli chyba będę po 16. pamiętam że ostatnio do trójmiasta pociągiem jechałem jak miałem 8 lat i tez chyba jakoś tyle się jechało, kiedyś czytałem, że w Polsce pociągi zwalniają i za jakieś 50 lat staną w miejscu jak tak dalej będzie.

z tego co wiem, to do 3miasta teraz z Wawa sie jedzie 3h dluzej bo remont torów czy coś czyli bede jechac 8h. fajosko. bilet na pociag kupiony, borze 80 zl za studencki, powariowali!!!!


- Greg - 01.07.2009 03:02 AM

jszmiles napisał(a):z tego co wiem, to do 3miasta teraz z Wawa sie jedzie 3h dluzej bo remont torów czy coś czyli bede jechac 8h. fajosko. bilet na pociag kupiony, borze 80 zl za studencki, powariowali!!!!

dziękuje za te przesiadki w wawie, wychodzi nawet dwa razy drożej, jadę bezpośrednim pośpiechem przez Łódź, Bydgoszcz i takie tam Icon_biggrin bilet cały 50-coś zł czyli studencki ponad 40zł. wyjazd o 3:14 nad ranem, w Sopocie będę po 13. dokladnie zostało 24 godziny do wyjazdu Icon_mrgreen


- Listoholik - 01.07.2009 03:06 AM

Greg napisał(a):jadę bezpośrednim pośpiechem przez Łódź

Fabryczną? czy Kaliską?
powiedz o której, to wyjdę Ci pomachać Icon_wink2

Greg napisał(a):wyjazd o 3:14 nad ranem

spoko, ja spać się kładę teraz zazwyczaj około 5-tej Icon_smile2


- jszmiles - 01.07.2009 05:34 AM

za 20 min wyjazd Icon_smile lecem na pociong Icon_smile udanych koncertów wszystkim jadącym. Icon_smile2


- Greg - 01.07.2009 10:45 AM

Listoholik napisał(a):
Greg napisał(a):jadę bezpośrednim pośpiechem przez Łódź

Fabryczną? czy Kaliską?
powiedz o której, to wyjdę Ci pomachać Icon_wink2

Greg napisał(a):wyjazd o 3:14 nad ranem

spoko, ja spać się kładę teraz zazwyczaj około 5-tej Icon_smile2

przez fabryczna i kaliska, dziwne ale tak


- prz_rulez - 01.07.2009 12:28 PM

Życzę wszystkim openerowiczom miłej zabawy, a później zdajcie relację na forum Icon_smile


- Listoholik - 01.07.2009 12:28 PM

bosz, to 2 razy mam Ci machać? Icon_mrgreen


- Greg - 01.07.2009 12:50 PM

Listoholik napisał(a):bosz, to 2 razy mam Ci machać? Icon_mrgreen

no dokładnie Łódź Widzew i Kaliska, wiec nie masz wyjścia Icon_wink


- Listoholik - 01.07.2009 12:55 PM

co sie odwlecze, to nie uciecze, zetaw na OFF'a zdecydowanie lepszy w tym roku niż na OPEN'erze..
pojadę na OFF'a.. i będę PKP przejeżdżał przez Radomsko Icon_wink


- Greg - 01.07.2009 03:25 PM

No mi bardziej podoba sie line-up na Openerze, na OFF miałem się wybrać, ale w tym czasie będę w UK.


- mr.vingoe - 01.07.2009 06:45 PM

Szanowni Państwo, melduję posłusznie, że biesiaduję już w Gdyni. Atmosferę festiwalową już czuć. Setki młodych ludzi z plecakami i namiotami śmiga w okolicach centrum. Dodam, że pociąg InterRegio, którym jechałem wypełniony był w 95% opene'rowcami. Ba, z Łodzi odjechał po póltorej godzinie, bo PKP nie przewidziało takich tłumów i skład, który miał nas dowieźć był za mały i w związku z tym kierownik pociagu odmówił dalszej podróży. Dopiero po przyłączeniu kolejnego składu ruszyliśmy w drogę.

Oczywiście, sprawozdanie z festiwalu by Vingoe, będzie.

pzdr z nad Bałtyku Icon_smile2


- AKT! - 01.07.2009 07:14 PM

Całe PKP. Od roku wiadomo kiedy będzie kolejny Open'Er i że ludzie będą się wtedy masowo przemieszczać, ale mimo tego nie wprowadzają ani dodatkowych połączeń, ani nie dają dłuższych pociągów.

Przed chwilą mój udział w tegorocznym Open'Erze, czy raczej jego ostatnim dniu, stanął pod znakiem zapytania. Mam nadzieję, że się uda Icon_wink2


- Greg - 01.07.2009 07:35 PM

Ja zaczynam sie pakować, mam nadzieje, że nie będzie problemów z pociągiem, którym mam zamiar jechać. Jedynie mogę być spokojny, że nie odepną wagonu, w którym będę siedział, bo na długich odc. to sie zdarza.


- Greg - 01.07.2009 07:37 PM

trochę Gdańsk zalało, ale pociągi już przejeżdżają, po 2 godzinach przerwy.


- Listoholik - 01.07.2009 07:37 PM

nie siadaj do ostatniego wagonu, ostatni odpinają w Bydgoszczy i jedzie on do Torunia, czy jakoś tak.. Icon_mrgreen

ps. sam jedziesz, czy z ekipą?


- Greg - 01.07.2009 08:23 PM

Listoholik napisał(a):nie siadaj do ostatniego wagonu, ostatni odpinają w Bydgoszczy i jedzie on do Torunia, czy jakoś tak.. Icon_mrgreen

ps. sam jedziesz, czy z ekipą?

dzięki za info, i tak dla bezpieczeństwa zapytam sie konduktora Icon_biggrin

jadę z moja byłą uczennicą Icon_mrgreen bo część mojej standardowej ekipy albo jest w UK, albo nie ma kasy Icon_neutral2 czy ma po prostu spaczony gust muzyczny Icon_lol

ale pojechało trochę osób, których znam więc może ich spotkam w wolnym czasie Icon_smile