Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Eurowizja 2009 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Eurowizja 2009 (/showthread.php?tid=3835)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


- Greg - 13.05.2009 12:34 PM

prz_rulez napisał(a):Greg napisał/a:
A tu taka kicha jak Bośnia i Harc., Izrael czy Armenia przechodzą

O nie nie, to NIE SĄ KICHY, bo to były 3 świetne występy Icon_smile2 Denerwuje mnie tylko, że BiH i Armenia ZAWSZE przechodzą Icon_confused2

nie wiem co bylo ciekawe w BiH, nudna piosenka jak nie wiem co

prz_rulez napisał(a):Greg napisał/a:
prowadzący - żal (mówić nie potrafią)

No pewnie dla takiego mistrza jak Ty to faktycznie Icon_wink2 Mnie to aż tak bardzo nie raziło, ale podobno w Belgii trzeba było tłumaczyć z francuskiego na francuski Icon_lol

po prostu czasami nie wiadomo w jakim oni języku mówią, a ten pan nawet nie umie powiedzieć 'ladies and gentlemen'

prz_rulez napisał(a):Greg napisał/a:
a występ na koniec był naprawdę niesmaczny - pokazywanie czołgu, w dodatku jeszcze różowego i samolotu a obok na scenie tatu z piosenką 'nas nie dogoniat'.

E tam, niezłe było moim zdaniem Icon_smile2 Niesmaczne było tylko to, że tatuszki nie śpiewały na żywo. O.

to że z playbacku to mnie nie zdziwiło - normalne.

prz_rulez napisał(a):Taak, to jutro kolejny półfinał i już chyba mogę wskazać 9 półfinalistów...Obym się pomylił, chciałbym jakiejś zaskoczki, nawet jeśli Lidia miałaby się nie dostać (bardzo prawdopodobne bez Wielkiej Brytanii i jury z San Marino :-> )

polska nie ma szans, jeszcze jak widziałem po Polsce jest rybak, wiec wszyscy zapomną o Lidii, w trakcie jego występu. światełkiem w tunelu dla Polski jest Irlandia.


- prz_rulez - 13.05.2009 01:00 PM

Greg napisał(a):nie wiem co bylo ciekawe w BiH, nudna piosenka jak nie wiem co
Od razu widać, że nie masz bałkańskiej duszy Icon_mrgreen
Kserokociak
Krasny Krassimir
A wszystkie wersje studyjne na moim chomiku.

No, wyników zaskakujących raczej nie będzie, to chociaż zobaczę, co Svetka ostatecznie wykombinowała. Zobaczymy te brakujące 80% normy... albo i nie Icon_mrgreen


- chris975 - 13.05.2009 05:51 PM

Moja faworytka z Islandii się dostała więc jest dobrze!

Również fajnie że Szwedka i Finowie weszli dalej.


- prz_rulez - 13.05.2009 07:48 PM

Taak, a Ty z kolei prawdziwy Skandynaw jesteś Icon_biggrin3


- Tomekk - 13.05.2009 09:12 PM

oglądałem dzisiejszy skrót na TVP1. Szkoda, ze odpadła Czarnogóra... Icon_confused2

a najbardziej mi się podobały - Turcja, Portugalia i Izrael Icon_cool2
Czechy też nie były złe, ale ich nasza TV nie pokazała Icon_confused
(dobrze, że mam internet)


- prz_rulez - 13.05.2009 09:36 PM

Dobrze, że mam RTCG Icon_biggrin3


- chris975 - 13.05.2009 09:50 PM

prz_rulez napisał(a):Taak, a Ty z kolei prawdziwy Skandynaw jesteś Icon_biggrin3

A żebyś wiedział Icon_biggrin3
W końcu w czołówce moich ulubionych wykonawców są 3 szwedzkie i jeden fiński Icon_biggrin3

A tak w ogóle to wszystkie tegorocne skandynawskie nagrania mi się podobają.
Teraz męczę Bośnię, która mi wpadła w ucho.


- prz_rulez - 13.05.2009 09:57 PM

A mi spodobał się Izrael, choć był na samym dole mojego rankingu I półfinału Icon_surprised


- Tomekk - 13.05.2009 10:11 PM

prz_rulez napisał(a):A mi spodobał się Izrael, choć był na samym dole mojego rankingu I półfinału Icon_surprised
a co było na górze??
Jeszcze Islandia była dobra Icon_mrgreen


- chris975 - 13.05.2009 10:20 PM

chris975 napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Taak, a Ty z kolei prawdziwy Skandynaw jesteś Icon_biggrin3

A żebyś wiedział Icon_biggrin3
W końcu w czołówce moich ulubionych wykonawców są 3 szwedzkie i jeden fiński Icon_biggrin3

A tak w ogóle to wszystkie tegorocne skandynawskie nagrania mi się podobają.
Teraz męczę Bośnię, która mi wpadła w ucho.

Zapomniałem dodać że jedynymi krajami gdzie mógłbym mieszkać jeśli miałbym wynieść się z kraju to właśnie kraje skandynawskie z Islandią na czele Icon_wink2


- prz_rulez - 13.05.2009 11:06 PM

chris975 napisał(a):Zapomniałem dodać że jedynymi krajami gdzie mógłbym mieszkać jeśli miałbym wynieść się z kraju to właśnie kraje skandynawskie z Islandią na czele Icon_wink2
Ja bym chyba Norwegię wolał Icon_smile2
Tomekk napisał(a):a co było na górze??
Hmm... Screamise? Icon_mrgreen


- jszmiles - 13.05.2009 11:09 PM

jej, po co ten festiwal jeszcze istnieje, z roku na rok coraz mniejsze zainteresowanie, coraz nizszy poziom.

Moim zdaniem, juz dawno powinien przestac istniec. Icon_mrgreen


- prz_rulez - 13.05.2009 11:10 PM

Jszmiles, cicho bądź! Icon_razz
Ale faktycznie, parę zmian by się przydało - chociażby instrumenty na żywo. Tak było wcześniej i co? I było super!


- jszmiles - 13.05.2009 11:12 PM

Pare, hmm no tak. Zaczynając od wyboru przedstawicieli - powinny reprezentowac naród a nie być "kopią z zachodu"

koniec z glosowaniem przez sms. Co za bzdurny pomysl !!! (szczytem bylo chyba 10 pkt dla Polski z Irlandii czy UK ostatnio Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen )


- chris975 - 13.05.2009 11:30 PM

jszmiles napisał(a):Pare, hmm no tak. Zaczynając od wyboru przedstawicieli - powinny reprezentowac naród a nie być "kopią z zachodu"

koniec z glosowaniem przez sms. Co za bzdurny pomysl !!! (szczytem bylo chyba 10 pkt dla Polski z Irlandii czy UK ostatnio Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen )

Nie zrezygnują z smsów bo z tego mają za duży zysk...
ale w tym roku jury ma w 50% decydować więc może ta szopka z głosowaniem się trochę zmieni...


- prz_rulez - 13.05.2009 11:37 PM

jszmiles napisał(a):(szczytem bylo chyba 10 pkt dla Polski z Irlandii czy UK ostatnio Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen )
A 12 punktów dla Turcji z Niemiec to co niby było? :->


- jszmiles - 13.05.2009 11:55 PM

Zeby Turcja weszla do UE musi sie komuś podlizać Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

ups, to nie w te strone.....

Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

okej zara coś wymyśle Icon_smile


- stavanger - 14.05.2009 05:55 AM

Jak Niemcy otworzą nam rynek pracy to też dostaniemy 10 (Turków jest jednak więcej Icon_wink2 )


- jszmiles - 14.05.2009 09:50 AM

Jakby każdy kraj w którym się lepiej zarabia otworzył rynek pracy dla Polaków, to rok co roku byśmy Eurowizję wygrywali, nawet jakby pojechał Bajer Fól. Icon_confused2 Icon_mrgreen


- prz_rulez - 14.05.2009 11:19 AM

Jasne. My powinniśmy mieć 12 punktów od Irlandii, 10 od Wielkiej Brytanii i Litwy, 8 z Holandii, Niemiec, Białorusi i Ukrainy, jakieś punkty z Francji, Szwecji, Rosji i Czech rok temu. Ale niestety - nasza Polonia nie jest raczej zainteresowana konkursem, a i nasi sąsiedzi... no cóż.
Ale my nie lepsi - gdy była możliwość głosowania na Czechy w 2007 roku daliśmy im całe... 0 punktów, mimo iż utwór był rockowy i po czesku.