Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Depeche Mode - Wrong - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Depeche Mode - Wrong (/showthread.php?tid=3830)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- saferłel - 23.02.2009 07:36 PM

Całe zło teraz na mnie idzie, za papierosy - a coś mnie prawie tknęło by napisać, że zaraz i tak pewnie na mnie spadną największe baty, tylko dlatego, że skomentował w pewien sposób alternatywną okładkę - no ale ok, może nie powinniśmy o tym tu gadać, jednak myślę, że to był rodzaj ''pozytywnej'' debaty, a tutaj znów zaczęła się gadka między Konradem, Piotrkiem i Rafałem, a oni jak już na pewno się domyślacie nie żyją zawsze w idealnej harmonii...


- AKT! - 23.02.2009 09:26 PM

Listoholik napisał(a):poczytaj Nahacza, Masłowską, Żulczyka, i innych.. a sam będziesz wiedział Icon_smile2
Trochę czytałem i nie tylko mnie nie porwało, co w dodatku nadal nie rozumiem tej przepięknej metafory, za którą kryje się podobnież głębia oceanu! I wcale nie piszę tego ironicznie, po prostu, jeśli jest to aż tak wartościowe i stoi na tak wysokim poziomie, to chciałbym dostąpić zaszczytu uczestnictwa w zrozumieniu tego! Icon_razz

Listoholik napisał(a):ok, spie*dalem stąd, wrócę może za rok o tej samej porze, tak z czystej ciekawości, sprawdzić, czy coś się zmieniło, czy nadal sami malkontenci tu będą siedzieć Icon_evil
to pa ^_^

saferłel napisał(a):Oczywiście, jeszcze tylko brakuje tego by Konrad się obraził na amen.
Ja? Icon_surprised Nigdy! Znasz mnie przecież, ja się nie obrażam Icon_wink2


- Lilian - 23.02.2009 11:12 PM

Również nie popieram palenia. I to z punktu widzenia zdrowotnego i tez takiego ludzkiego, bo straciłam kogoś przez ten nałóg. Więc jak najbardziej dobrą idee miałes saferłel Icon_smile2
Tyle ze troche za dużo tego poszło i przede wszystkim nie w tym temacie.
Wracając do właściwego tematu, kilka razy juz słyszałam "Wrong". Nie kojarzy mi sie jakoś ze starszymi dokonaniami uwielbianego przeze mnie zespołu. Raczej coś na kształt kontynuacji PTA i jednocześnie dalszy rozwój do rzeczy nowych.
Nie porwał mnie za pierwszym razem ale powoli zaczyna mi sie podobać Icon_wink2

Try walking in my shoes... brzmi mi w uszach...


- Listoholik - 24.02.2009 12:08 AM

możecie pisać 'nie pie*dol', możecie pisać 'pa pa', ale i tak kocham was wszystkich Icon_razz

i wracając do tematu napiszę, że ta wersja podoba mi się bardzo:

http://www.youtube.com/watch?v=KoTKPhV3tnk


- prz_rulez - 24.02.2009 12:53 AM

A miałeś wrócić za rok... Icon_wink2
p.s. Kiedy w końcu perfekcyjna jakość Wrong? Icon_frown


- AKT! - 24.02.2009 01:04 AM

prz_rulez napisał(a):A miałeś wrócić za rok... Icon_wink2
p.s. Kiedy w końcu perfekcyjna jakość Wrong? Icon_frown
Zapewne przy okazji physical single release dopiero, bo nawet oficjalne digitale są arcygówniane często.


- Yacy - 24.02.2009 12:46 PM

Na chomika wrzuciłem dwie [chyba już ostateczne] wersje WRONG: radiową i singlową Icon_wink2 Polecam szczególnie tę drugą Icon_wink2


- saferłel - 24.02.2009 01:04 PM

Też właśnie znalazłem i już udostępniłem na chomiku ;]

Ale przecież te wersje się praktycznie niczym nie różnią, tylko na początku jest trochę inaczej....a radiowa ma więcej powera, przynajmniej ta moja. Jest zdecydowania mocniejsza niż twój plik.


- Yacy - 24.02.2009 01:29 PM

saferłel napisał(a):Jest zdecydowania mocniejsza niż twój plik.
czyli co? mam ściągnąć od Ciebie? Ja już mam 5-6 plików [nie wiem dokładnie, bo część mam w domu część w pracy i nie wiem czy się pokrywają Icon_wink2]. no trudno ściągam Icon_wink2

Edit: Twoja radiowa, to moja singlowa Icon_wink2 i tu i tu Dave na początku śpiewa 4x Wrong, potem wchodzi zwrotka. W mojej radiowej zaczyna się od zwrotki. No nic trzeba poczekać na płytkę Icon_wink2 albo posłuchać co chodzi w Trójce Icon_wink2


- saferłel - 24.02.2009 01:40 PM

Nie wiem która jest moja, która twoja Icon_biggrin Od kolegi dostałem linka do Wrong radiowego (ale było w folderze CD PROMO, więc może błąd był...), a od ciebie singlówkę zgrałem i po prostu zauważyłem, że jest zdecydowanie bardziej cicho nagrana niż to co ja mam.


- Listoholik - 24.02.2009 04:50 PM

prz_rulez napisał(a):A miałeś wrócić za rok...

ministrant nie popisuj się, odepnij lepiej guzik pod szyją Icon_wink2


- Lilian - 24.02.2009 05:12 PM

Dziś po 13-tej słyszałam "Wrong" w Trójce! Icon_biggrin3 <czyżby piosenka dnia? super! Icon_mrgreen Icon_biggrin3 >
Coraz bardziej mi sie podoba Icon_smile2 akurat jeździłam po placu manewrowym Icon_wink2

P.S. A za sekundek kilka poleci w Trójce!!! [no to czekam Icon_mrgreen ]


- prz_rulez - 24.02.2009 08:55 PM

Listoholik napisał(a):ministrant nie popisuj się, odepnij lepiej guzik pod szyją Icon_wink2
Nie jestem ministrantem i nigdy nie byłem Icon_wink2
oj, coś zmienne nastroje Cię dopadły... Icon_razz


- Listoholik - 25.02.2009 12:36 AM

prz_rulez napisał(a):Nie jestem ministrantem i nigdy nie byłem


OK. rozumiem. od razu startujesz na biskupa Icon_razz2


- saferłel - 25.02.2009 12:42 AM

To kiedy zacznie się tu dyskusja o singlu?


- Listoholik - 25.02.2009 12:48 AM

dziecko, dlaczego ty jeszcze nie śpisz o tej porze? Icon_razz


- prz_rulez - 25.02.2009 12:58 AM

Yacy, a może teraz, gdy naprawdę jest potrzeba, byś zareagował? Icon_wink2


- Listoholik - 25.02.2009 01:11 AM

OCZYWIŚCIE !!

Yacy, ratunku, pali się.... wypierdol mnie wreszcie z tego pierdolonego forum, wreszcie skończy się;
będziecie bezpieczni, będziecie żyć w wiecznej Arkadii, bez żadnych spamów, troli etc.

bo jak tylko sięga moja pamięć króluje tu tylko i wyłącznie małostkowość, zaściankowość, i właśnie takie zwroty, podteteksty, pisane jakby za plecami innych.. młodziaki, które nie mają za krzty szacunku do starszych... jakby zjadły rozumy wszystkich.. słuchajcie w życiu potrzeba trochę pokory, a sterteotypy są mylne. dosyć mam tych podtekstów ze strony innych. aman Icon_exclaim Icon_exclaim

aż tak bardzo Wam przeszkadzam??
wypiedolcie mnie stąd, raz a dobrze... nie wrócę, obiecuję, bo nie wchodze drugi raz do tej samej rzeki...


- Yacy - 25.02.2009 02:01 AM

prz_rulez napisał(a):Yacy, a może teraz, gdy naprawdę jest potrzeba, byś zareagował? Icon_wink2
1. nie siedzę 24h na forum!
2. ja nie jestem mundurowym i nie mam zamiaru takim być!
3. [i najważniejsze] nie widze po czasie potrzeby reagowania!
4. proszę nie używać mojego nicku do staszenia innych Icon_smile2

malutka prośba: jest singel [coraz lepszy], jest świetny clip [IMHO], będzie TOP, będzie płyta i koncert. Dajcie już spokój! Oczywiście w tym temacie. A w Hyde Parku hulajcie do woli.
Dzięki!!!


- Listoholik - 25.02.2009 02:13 AM

Yacy, mdły jesteś, bo żadnej rekacji... zareaguj, skoro oczekują tego od Ciebie wybitne osobistości tego forum, farumowicze dojrzali, sprawdzeni, z odpowiednim stażem i renomą.. jest tu takich kilku, co każdy, to bardziej zapięty pod szyję.. a Ty nic, nawet nie dostrzegasz tego, co piszą tu takie jak ja jednostki podrzędne, nic nie mające tu do powiedzenia........ Icon_eek2 Icon_idea