Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Depeche Mode - Wrong - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Depeche Mode - Wrong (/showthread.php?tid=3830)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- prz_rulez - 21.02.2009 09:59 PM

jasne, mniej wyniszczający, w ogóle nie działa na płuca... Icon_wink2
aaktt napisał(a):Czy ja wiem czy alkoholicy albo ćpuni myślą, że są cool. Myślą raczej jak załatwić sobie flaszkę czy działkę, żeby móc odlecieć. Oni nie mają takich problemów jak czy są cool czy nie, mają znacznie większe.
Ale zaczyna się od myślenia: "naje*ałem się, ale jestem cooooool"


- AKT! - 21.02.2009 10:08 PM

prz_rulez napisał(a):jasne, mniej wyniszczający, w ogóle nie działa na płuca... Icon_wink2
Doskonale wiesz o co mi chodziło. Można z tym normalnie żyć. Nie pochwalam tego, ale uważam, że to mimo wszystko dwie różne sprawy.

prz_rulez napisał(a):
aaktt napisał(a):Czy ja wiem czy alkoholicy albo ćpuni myślą, że są cool. Myślą raczej jak załatwić sobie flaszkę czy działkę, żeby móc odlecieć. Oni nie mają takich problemów jak czy są cool czy nie, mają znacznie większe.
Ale zaczyna się od myślenia: "naje*ałem się, ale jestem cooooool"
Zaczyna się z bardzo wielu różnych powodów. Nie można sprowadzać wszystkiego do jakichś chorych stereotypów. Niektórzy nie potrafią poradzić sobie z problemami, inni szukają akceptacji, u jeszcze innych to zupełny przypadek i brak silnej woli. Przyczyn może być wiele, przy czym oczywiście nie umniejszają one problemu.


- saferłel - 21.02.2009 10:11 PM

Singiel Depeche Mode dzisiaj zabrzmi na ECHO Awards w Niemczech. Właśnie oglądam transmisję. Jak oglądałem Brits to czasem naszła mnie myśl, że to nie tak jak kiedyś...ale jednak było fajnie - a teraz sądzę, że nawet było bosko, bo w porównaniu z Brits te Echo Awards to totalna żenada.


- prz_rulez - 21.02.2009 10:47 PM

aaktt napisał(a):Zaczyna się z bardzo wielu różnych powodów. Nie można sprowadzać wszystkiego do jakichś chorych stereotypów.
Ale to nie są chore stereotypy, to OBSERWACJE... Nie pijesz, nie palisz, nie zachowujesz się jak idiota = nie jesteś cool.
Hmm... Może założymy jakiś temat w dziale inne?


- saferłel - 21.02.2009 10:57 PM

Tak, tak...myślę, że to dobry pomysł, a Wrong już niedługo Icon_biggrin


- AKT! - 22.02.2009 01:10 AM

prz_rulez napisał(a):
aaktt napisał(a):Zaczyna się z bardzo wielu różnych powodów. Nie można sprowadzać wszystkiego do jakichś chorych stereotypów.
Ale to nie są chore stereotypy, to OBSERWACJE... Nie pijesz, nie palisz, nie zachowujesz się jak idiota = nie jesteś cool.
To SĄ chore stereotypy. Jeśli faktycznie masz takie obserwacje, to może obracasz się w złych kręgach i warto by zmienić towarzystwo?


- Listoholik - 22.02.2009 12:36 PM

przy, chyba jesteś za bardzo uczesany, w każdym razie zemdliło mnie Icon_confused :roll:


- prz_rulez - 22.02.2009 07:46 PM

aaktt napisał(a):Jeśli faktycznie masz takie obserwacje, to może obracasz się w złych kręgach i warto by zmienić towarzystwo?
Mam wpływ na to, jakich ludzi mam w klasie, w szkole, jakich spotykam na ulicy? Icon_confused
Listoholik napisał(a):przy, chyba jesteś za bardzo uczesany, w każdym razie zemdliło mnie Icon_confused :roll:
Bo piszę prawdę, bo nie jestem taki jak większość? Bo nie podoba mi się, jak wygląda obecna młodzież (zresztą, kiedyś pewnie była niewiele lepsza)?


- saferłel - 22.02.2009 07:51 PM

Dokładnie. Ja gdybym miał wpływ na to nie JAK, ale Z KIM żyję, to pewnie mieszkałbym już gdzieś w potulnym mieszkanku na obrzeżach Edynburga Icon_wink2


- prz_rulez - 22.02.2009 08:01 PM

A ja w Groningen Icon_wink2


- Listoholik - 22.02.2009 08:02 PM

tak, obecne czasy nadają się do reklamacji.
świat jest jak niegrzeczna dziewczynka. a my co najwyżej możemy zostać ministrantami.

Icon_wink2


- prz_rulez - 22.02.2009 08:13 PM

Nie rozumiem trochę tego komentarza...


- AKT! - 23.02.2009 01:44 AM

prz_rulez napisał(a):Nie rozumiem trochę tego komentarza...
bo tu nie ma nic do rozumienia. nie szukajmy głębi tam, gdzie jej nie ma Icon_wink2

prz_rulez napisał(a):
aaktt napisał(a):Jeśli faktycznie masz takie obserwacje, to może obracasz się w złych kręgach i warto by zmienić towarzystwo?
Mam wpływ na to, jakich ludzi mam w klasie, w szkole, jakich spotykam na ulicy? Icon_confused
może to zabrzmi głupio, ale trochę jednak masz.


- Listoholik - 23.02.2009 04:22 PM

aaktt napisał(a):nie szukajmy głębi tam, gdzie jej nie ma

dla płytkiego wszędzie będzie płytko, to tak jak mieszkańcy Krakowa, którzy stwierdzili, że wierszy Miłosza i Szyborskiej już czytać nie będą Icon_wink2


- AKT! - 23.02.2009 06:39 PM

Listoholik napisał(a):
aaktt napisał(a):nie szukajmy głębi tam, gdzie jej nie ma

dla płytkiego wszędzie będzie płytko, to tak jak mieszkańcy Krakowa, którzy stwierdzili, że wierszy Miłosza i Szyborskiej już czytać nie będą Icon_wink2
więc skoroś taki głęboki i pełen metafor, napisz nam wszystkim, co autor miał na myśli pisząc "świat jest jak niegrzeczna dziewczynka. a my co najwyżej możemy zostać ministrantami."?


- Listoholik - 23.02.2009 06:57 PM

poczytaj Nahacza, Masłowską, Żulczyka, i innych.. a sam będziesz wiedział Icon_smile2


- saferłel - 23.02.2009 07:15 PM

Może tak zaczniecie p*******ć w jakimś innym temacie :?: Icon_confused2

Yacy: Safer, kto w tym temacie najwięcej pisał nie-w-temacie WRONG? Nie Ty?
Sorki za edit, ale nie wytrzymałem Icon_confused2



- Listoholik - 23.02.2009 07:19 PM

ok, spie*dalem stąd, wrócę może za rok o tej samej porze, tak z czystej ciekawości, sprawdzić, czy coś się zmieniło, czy nadal sami malkontenci tu będą siedzieć Icon_evil


- saferłel - 23.02.2009 07:25 PM

Oczywiście, jeszcze tylko brakuje tego by Konrad się obraził na amen. Po prostu temat nowego singla DM ograniczył się jedynie do moich kilku wpisów, a reszta to wasze intelektualne podchody, niedopowiedzenia i sprzeczki. Jeśli moderator przeniesie te posty w odpowiedni miejsce to ok. Sam nie wnikałem jak widzicie w treść waszej dyskusji, ale musiałem jakoś zareagować....w końcu. A przyznam, że tak źle to się jeszcze sam nie zachowałem tutaj nigdy :roll:


- Yacy - 23.02.2009 07:29 PM

Może tu jeszcze napisze, że postaram się nie wykorzystywać uprawnień do edytowania Waszych postów. Wystarczy jak troszkę przytrzymacie języki [palce] za zębami... Ale... Temat, który miał dotyczyć WYDARZENIA jakim jest nowy singel DM, jest zaśmiecony. I to w dużej mierze przez "tytularnego" fana DM. Tyle.

Edit: żadnych postów nie będę przenosił, po prostu piszcie w temacie WRONG. A dyskusję o innych sprawach, można kontynuować w dziale [jak sama nazwa wskazuje] Inne tematy