Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Marians - Radioskun - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: The Marians - Radioskun (/showthread.php?tid=3827)



The Marians - Radioskun - Paweł - 26.01.2009 07:30 PM

* The Marians - Radioskun - zespół powstał na Śląsku w 2008 roku. Na płycie znajduje się 11 utworów utrzymanych w stylistyce alternatywnego rocka. Na koncertach zespół serwuje potężną dawkę emocji połączoną z widowiskowymi wizualizacjami robionymi na żywo. Tytuł "Radioskun" wziął się od piosenki pod tym tytułem. Album jest pierwszą częścią trylogii, jaką zespół zamierza wydać na przestrzeni najbliższego czasu. Utworu nie znajdziecie jednak na debiucie - będzie go można usłyszeć na następnym krążku.

Płytę Radioskun promuje singiel "System" oraz teledysk nakręcony w starej cementowni w Jaworznie w bardzo industrialnym klimacie. Realizacją zajęła się grupa fenixmusic.pl, klip reżyserował Dawid Meller.

Dodam jeszcze, że płyta wyjdzie 2 lutego.

Tutaj można posłuchać nagrań z płyty. Troszkę mi osobiście przypomina Comę, ale jak dla mnie nie jest źle. Icon_wink2 Swoją drogą ciekawe, że tytuł dali taki sam jak tytuł jednego z nagrań... Comy. Icon_wink2 http://www.myspace.com/themariansstuff


- saferłel - 26.01.2009 07:31 PM

Taki typowy polski rock ''alternatywny'', chociaż już tyle słyszałem podobnej muzyki, że należałoby ten przydomek im odciąć. Są ok.


- uzi - 26.01.2009 07:32 PM

Paweł napisał(a):Troszkę mi osobiście przypomina Comę
to mnie zniechęciłeś... Icon_lol


- Paweł - 26.01.2009 07:34 PM

Cytat:to mnie zniechęciłeś... Icon_lol
Mogę usunąć to zdanie jak chcesz. Icon_razz


- uzi - 26.01.2009 07:35 PM

Paweł napisał(a):Mogę usunąć to zdanie jak chcesz. Icon_razz
too late. Icon_mrgreen


- Gary - 26.01.2009 07:37 PM

Paweł napisał(a):Cytat:
to mnie zniechęciłeś... Icon_lol

Mogę usunąć to zdanie jak chcesz. Icon_razz
Zamień Comę na Archive. Icon_wink2


- Listoholik - 26.01.2009 07:44 PM

zmień Comę na 'mieszankę Radiohead i muzyki celtyckiej' Icon_razz


- Paweł - 20.03.2009 09:58 PM

Na INFOMUZYKA.PL pojawił się wywiad z zespołem. Muszę przyznać, że bardzo ciekawy. Będę trzymał kciuki za ten zespół. Icon_wink2