Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something (/showthread.php?tid=38165)



Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - Szymek79 - 25.01.2018 07:17 PM

"Say Something" z gościnnym udziałem Chrisa Stapletona to trzeci singiel jakim amerykański wokalista Justin Timberlake zapowiada swój piąty studyjny album pt. "Man of the Woods", który trafi do sprzedaży 2 lutego.

[Obrazek: Say_Something_-_Justin_Timberlake_%28Off...ver%29.png]




RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - Gaspard - 25.01.2018 07:55 PM

Rzuca tymi singlami jak Kesha w zeszłym roku. Mam dziwne przeczucie, że koniec końców żaden z nich nie odniesie wielkiego sukcesu komercyjnego


RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - AKT! - 25.01.2018 10:13 PM

oooo czekałem na ten duet, nie spodziewałem go, że wystawi go jako promo, zaraz sprawdzę


RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - michal91d - 25.01.2018 10:33 PM

Całkiem ładna i zgrabna piosenka. Na pewno lepsza on drugiego utworu.


RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - Tomekk - 25.01.2018 11:12 PM

"Filthy" najlepsze na razie. Drugi singiel też ok, ale ten chyba ciekawszy.

Nie wiem czy Justinowi zależy na tak dużym rozgłosie. Płyta się i tak sprzeda, piosenki z uwagi na nazwisko będą odtwarzane, a on przynajmniej może poeksperymentować.


RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - bugman - 26.01.2018 01:33 AM

w końcu dobry singiel. ufff


RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - dziobaseczek - 26.01.2018 01:35 AM

Przekrzyczany folk. Koszmar. Wolę posłuchać ludzi autentycznych


RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - AKT! - 26.01.2018 11:29 AM

nie wyszło to najbardziej fortunnie, prawda, ale sorry, jeśli ktoś odmawia stapletonowi, najlepszemu songwriterowi we współczesnym country autentyczności, to zdecydowanie nie ma pojęcia, o czym pisze




RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - mike - 26.01.2018 11:45 AM

jakoś nigdy mi nie było po drodze do country Icon_biggrin Tu za sprawą Justina jestem w stanie to przełknąć. Nadal filthy najlepsze Icon_smile Ciekawe co za tydzień Icon_wink


RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - Szymek79 - 26.01.2018 11:51 AM

mike napisał(a):Ciekawe co za tydzień Icon_wink
cała płyta.Icon_wink


RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - dziobaseczek - 26.01.2018 01:28 PM

AKT! napisał(a):najlepszemu songwriterowi we współczesnym country autentyczności, to zdecydowanie nie ma pojęcia, o czym pisze
Zwracam honor - nie znałem gościa. Autorytet niestety nie zadziałał zbawiennie na kompozycję.


RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - AKT! - 26.01.2018 03:09 PM

dziobaseczek napisał(a):Zwracam honor - nie znałem gościa. Autorytet niestety nie zadziałał zbawiennie na kompozycję.
to prawda Icon_wink

mike napisał(a):jakoś nigdy mi nie było po drodze do country Icon_biggrin Tu za sprawą Justina jestem w stanie to przełknąć
jedyne, co ten numer ma wspólnego z country to stapletona na wokalu


RE: Justin Timberlake feat. Chris Stapleton - Say Something - Szymek79 - 27.01.2019 04:57 PM