Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Videa z koncertów - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Videa z koncertów (/showthread.php?tid=37962)



Videa z koncertów - prz_rulez - 12.01.2018 05:05 PM

Zachęcam do wrzucania w tym dziale koncertów, które się wam z jakichś przyczyn podobają.

Ja w tym momencie słucham sobie jednego z nielicznych na Youtubie koncertów Myslovitz w języku angielskim.



RE: Videa z koncertów - AKT! - 12.01.2018 05:26 PM

myślałem, że to temat, żeby ponarzekać, że ludzie nie oglądają koncertów, tylko stoją ze smartfonami w górze przez godzinę i kamerują xd


RE: Videa z koncertów - prz_rulez - 12.01.2018 05:50 PM

Czasem to jest plus, gdy dany utwór jest wykonywany premierowo bądź rzadko pojawia się na koncertach.


RE: Videa z koncertów - Tomekk - 12.01.2018 08:02 PM

To prawda, ale na razie nic mi nie przychodzi do głowy.

Ostatnio trafiłem na stary koncert Shanii Twain w Chicago, to była petarda.




RE: Videa z koncertów - EVENo - 12.01.2018 08:14 PM

(12.01.2018 05:26 PM)AKT! napisał(a):  myślałem, że to temat, żeby ponarzekać, że ludzie nie oglądają koncertów, tylko stoją ze smartfonami w górze przez godzinę i kamerują xd
Też może być Icon_razz2 Ja to nawet artystą bym nie mógł być w dzisiejszych czasach, bo by mi się nie chciało grać do tych czarnych luster...

A w kwestii koncertów to wiele przychodzi mi na myśl, na YT jest m.in legendarny występ Queen z Wembley, ale to to chyba każdy widział Icon_razz2

Miałem swego czasu zajawkę na ten występ. W proponowanych jest koncert z DVD, który brzmieniowo jest oczywiście lepszy, ale jeśli ktoś chce obraz, to ta festiwalowa atmosfera jest piękna Icon_smile No i na samym końcu chóralnie odśpiewany Anger, samo to warto zobaczyć Icon_smile



RE: Videa z koncertów - prz_rulez - 13.01.2018 03:29 AM

Chwilami aż ciężko było mi uwierzyć, że Shania śpiewała tam na żywo Icon_eek


RE: Videa z koncertów - Tomekk - 13.01.2018 07:02 PM

prz_rulez napisał(a):Chwilami aż ciężko było mi uwierzyć, że Shania śpiewała tam na żywo
oglądałeś ten koncert o 2:29?

no na żywo, na żywo, parę lat później straciła głos i do tej pory ma z nim problemy, co słychać zresztą na nowej płycie.