Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game (/showthread.php?tid=37950)



Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - Szymek79 - 12.01.2018 10:18 AM

"End Game" z gościnnym udziałem rapera Future i Eda Sheerana to trzeci oficjalny singiel jakim amerykańska wokalistka Taylor Swift promuje swój szósty studyjny album pt. "Reputation", który trafił do sprzedaży 10 listopada.




RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - Tomekk - 12.01.2018 01:01 PM

Teraz każdy będzie brał do śpiewania Eda Sheerana? Icon_razz
Niech Ed uważa, bo może się znudzić fanom i słuchaczom. Najpierw Beyonce, potem Eminem, teraz Taylor.
Wiem, że płyta Taylor była wydana w zeszlym roku, ale jakoś te wszystkie single z Edem na wokalu zbiegł się w czasie.


RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - AKT! - 12.01.2018 02:29 PM

Tomekk napisał(a):Teraz każdy będzie brał do śpiewania Eda Sheerana? Icon_razz
to akurat ed zaprosił beyonce, nie odwrotnie Icon_wink
nastolatki go lubią, każdy chcę uszczknąć sobie od niego trochę popularności; to najprostszy sposób


RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - prz_rulez - 12.01.2018 02:30 PM

Ale jak dla mnie nieco żałosny. Bo warto by było mieć jeszcze jakiś ciekawy koncept...
Boję się, że Ed skończy jak Pitbull.


RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - AKT! - 12.01.2018 02:39 PM

prz_rulez napisał(a):Boję się, że Ed skończy jak Pitbull.
nie przedstawia się w każdej piosence, choć wciąż może jeszcze wyłysieć, więc jest pół na pół


RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - prz_rulez - 12.01.2018 02:46 PM

Ok, przyjmuję dowcip.
Boję się, że takie puste featuringi nic mu dobrego nie dadzą...


RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - Tomekk - 12.01.2018 02:47 PM

to prawda, powinien się skupić na kolejnych płytach.
Ale z drugiej strony po prostu wykorzystuje jak może fakt, że teraz jest na fali i może zgarnąć dużo kasy. Nie wiadomo co będzie za 2-3 lata.


RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - AKT! - 12.01.2018 02:50 PM

Tomekk napisał(a):to prawda, powinien się skupić na kolejnych płytach.
ledwie wydał poprzednią!


RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - prz_rulez - 12.01.2018 02:58 PM

Tomekk napisał(a):Ale z drugiej strony po prostu wykorzystuje jak może fakt, że teraz jest na fali i może zgarnąć dużo kasy.
Jeśli tak, to bardzo smutne.


RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - AKT! - 12.01.2018 03:42 PM

do pewnego stopnia na pewno


RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - Tomekk - 12.01.2018 05:02 PM

AKT! napisał(a):ledwie wydał poprzednią!
Wiem, ale już może myśleć na konceptami do kolejnej i wydać ją powiedzmy w 2019 r.


RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - AKT! - 12.01.2018 05:26 PM

klip jest nudny, nie ma sensu oglądać xd


RE: Taylor Swift feat. Ed Sheeran & Future - End Game - Marcineq - 25.01.2018 04:56 PM

Najlepsza z tych co były do tej pory. 7/10 głównie dzięki Taylor.