Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Piosenka EVENa 2017 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Top Shark (/forumdisplay.php?fid=197)
+---- Wątek: Piosenka EVENa 2017 (/showthread.php?tid=37827)

Strony: 1 2


RE: Piosenka EVENa 2017 - EVENo - 14.01.2018 06:53 PM

1. Foo Fighters - RUN (4.)


Utwór, którego słuchałem w 2017 roku zdecydowanie za dużo. Blisko dwa razy więcej, niż jakiejkolwiek innej piosenki! Na początku nic na to nie wskazywało, pierwsze wrażenie było raczej mizerne, ale z każdym następnym przesłuchaniem Run coraz bardziej i bardziej mi się podobał, aż w końcu kompletnie mi na jego punkcie odbiło. Może za wcześnie na takie stwierdzenia, ale to prawdopodobnie jeden z hymnów mojego życia. A co najmniej Piosenka Roku 2017 Icon_wink


RE: Piosenka EVENa 2017 - kajman - 14.01.2018 07:19 PM

Postraszyłeś mnie, a tutaj tylko Kazik okazał się koszmarem. Run o tyle mi się nie podoba, że przy Sky wygląda jak Takie tango przy Samotnym domu.
Refren w Avalanche całkiem w porządku, ale to co w tym utworze mogłoby mnie zachwycić to tylko zwrotki. Szkoda, że ich tak mało (czasowo, nie ilościowo).


RE: Piosenka EVENa 2017 - prz_rulez - 14.01.2018 07:36 PM

Ja lubię "Takie tango" Icon_biggrin


RE: Piosenka EVENa 2017 - kajman - 14.01.2018 08:01 PM

Przecież nie napisałem Jolka Jolka, bo w tym przypadku różnica byłaby taka jak między Sky a La dee da.


RE: Piosenka EVENa 2017 - EVENo - 14.01.2018 08:49 PM

No ale przecież Run też nie lubisz, więc o co Ci chodzi? Icon_razz2 A ostatniego zdania to już kompletnie nie rozumiem, ale zgaduję, że Jolki i Ladidy nie lubisz, tylko nie wiem czy bardziej od Run, czy mniej Icon_razz2 Chyba padło jakieś porównanie Jolki do Tanga przy rozmowach o TWC, ale nie pamiętam werdyktu Icon_razz2

Wrzucam całą, poprawioną wersję zestawienia, uwzględniającą do dwóch piosenek na wykonawcę. Najlepiej wyszedł na tym Liam.
Link: PIOSENKA ROKU 2017


RE: Piosenka EVENa 2017 - kajman - 14.01.2018 10:10 PM

EVENo napisał(a):No ale przecież Run też nie lubisz, więc o co Ci chodzi?
Nie lubię, ale nigdy nie uważałem za koszmar. LDD natomiast za takowy uznaję. Podobnie z Tangiem i Jolką, która jest dla mnie najgorszym z tych przynajmniej jako tako znanych nagrań Budki.