Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch (/showthread.php?tid=37658)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - Tomekk - 19.12.2017 09:47 PM

Make Up Your Mind (mój przebój roku 2015)
You've Got The Love


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - Sundrajta - 19.12.2017 10:03 PM

(19.12.2017 08:33 PM)thestranglers napisał(a):  
prz_rulez napisał(a):Czy "You've Got The Dirtee Love" będzie traktowane jako osobny utwór, czy też jako alternatywna wersja "You've Got The Love"?
bym był za osobnym traktowaniem
Ja po przesłuchaniu, chyba jednak też. Icon_eek

A tak poza tym nie mam kompletnie pomysłu, które jej piosenki wybrać, bo przyznam się że nie mam uporządkowanych w żaden sposób piosenek od tego zespołu czy też wokalistki (jak kto woli). Icon_wink
Mam jednak jeszcze kilka dni więc coś może wymyślę?


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - Horngacher77 - 19.12.2017 10:06 PM

"Drumming Song".
"Rabbit Heart (Raise It Up)".


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - kajman - 19.12.2017 10:07 PM

Sundrajta napisał(a):nie mam kompletnie pomysłu, które jej piosenki wybrać
Ja mam pomysł tylko jest ich jakieś ponad 10 więc poczekam, może coś się zmniejszy.


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - prz_rulez - 19.12.2017 10:09 PM

Swoją drogą, chciałbym złożyć tak

P.S. Nikt nie wrzucił jeszcze dwóch z trzech najbardziej monumentalnych utworów, czyli "Rabbit Heart (Raise It Up)" oraz "Shake It Out":!: Icon_eekIcon_eekIcon_eek O "Kiss With A Fist" już nie wspominam (tzn. w praktyce tak, teoretycznie nie Icon_lol)...

EDIT: Horngacheru, padam Ci na kolana za "Rabbit Heart"!


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - Tomekk - 19.12.2017 10:16 PM

Fakt, prz_rulez - Rabbit już zgloszony, a tych dwóch po prostu nie może zabraknąć.
Siła Florence tkwi chyba w tym, że nagrala wiele przebojów o podobnej sile przebicia, ale żaden nie jest bardzo wyróżniającym się hitem.
Więc w przypadku tego plebiscytu wyniki mogą być zaskakujące.


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - thestranglers - 19.12.2017 10:40 PM

Zgadzam się z przedmówcami, niespodziankowość to największa zaleta tegoż topu.


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - prz_rulez - 19.12.2017 10:49 PM

Oj, ja się nie zgadzam, moim zdaniem jest kilka bomb. No, ale na pewno niektórzy uważają inaczej. Albo uważają, że to są inne bomby Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - kajman - 19.12.2017 10:50 PM

prz_rulez napisał(a):Nikt nie wrzucił jeszcze dwóch z trzech najbardziej monumentalnych utworów, czyli "Rabbit Heart (Raise It Up)"
Jeden z dwóch utworów Florence, które uważam za koszmary. Ot taki słodki popik na wybicie się.


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - Tomekk - 19.12.2017 10:51 PM

kajman napisał(a):Ot taki słodki popik na wybicie się.
Nie ma w tym nagraniu niczego słodkiego. Jest to może i pop, ale na pewno nie słodki i zwyczajny,


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - thestranglers - 19.12.2017 10:57 PM

Oczywiście, nie wybija się poniżej poziomu nagrań zespołu. Utwór reprezentacyjny, na pewno jeden z faworytów do Top5.


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - kajman - 19.12.2017 10:57 PM

No w każdym razie po tym nagranie nie wpadłem, że kiedykolwiek mógłbym polubić Florence. A drugi poznany utwór jeszcze bardziej mnie w tym przekonaniu utwierdził.


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - kajman - 19.12.2017 10:58 PM

thestranglers napisał(a):na pewno jeden z faworytów do Top5
Jak będzie dużo fanów disco głosowało to może faktycznie.


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - Horngacher77 - 19.12.2017 11:05 PM

Słodki popik , disco.
Coś kajmanie mieszają ci się style muzyczne.
Dla ciebie każdy utwór dobry dla innych jest złym dla ciebie.


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - kajman - 19.12.2017 11:15 PM

Nie napisałem, że to jest disco tylko że miłośnikom disco może się podobać. W każdym razie bardziej niż wiele innych utworów tej grupy zdecydowanie bliższych poetyce rockowej.


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - Horngacher77 - 19.12.2017 11:19 PM

A skąd ty możesz wiedzieć co podoba się fanom disco.


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - Lilian - 20.12.2017 01:40 AM

Super pomysł z topem tego zespołu! Bardzo lubię Icon_smileIcon_smile

Shake It Out

drugą piosenkę wkleję w terminie późniejszym, jesli można Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - prz_rulez - 20.12.2017 02:30 AM

Okej, no to zaczynam być coraz spokojniejszy Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - miszony - 20.12.2017 09:01 AM

(20.12.2017 01:40 AM)Lilian napisał(a):  Super pomysł z topem tego zespołu! Bardzo lubię Icon_smileIcon_smile

Shake It Out

drugą piosenkę wkleję w terminie późniejszym, jesli można Icon_wink
Dziękuję za bardzo miłe słowa i świetną propozycję .


RE: Mychartsowy Top Florence And The Machine i Florence Welch - EVENo - 20.12.2017 10:30 AM

Third Eye

Treść posta zmieniona bo nie zauważyłem, że jest druga strona wątku i tam też są wcześniej złożone propozycje Icon_razz2