Największe forum list przebojów Mycharts.pl
U2 - Get On Your Boots - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: U2 - Get On Your Boots (/showthread.php?tid=3745)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


- Gary - 20.01.2009 08:27 PM

uzi napisał(a):a jak było z Achtungiem?
Po co sięgać do Achtung. "With or without You" też było szokiem po "The Unforgettable fire". Icon_wink2 Ale fakt, że "The Fly" po "JT" było szokiem o wiele większym. To było jak (chyba) powiedział Bono zcięcie drzewa jozuego. Icon_lol


- uzi - 20.01.2009 08:32 PM

Gary napisał(a):To było jak (chyba) powiedział Bono zcięcie drzewa jozuego. Icon_lol
a nawet ścięcie! Icon_lol ale to prawda, właśnie tak powiedział. i co? nie wyszło im to na dobre? dzięki tej zmianie mają teraz i wielkich fanów elektrycznego Achtungbejba i ubóstwiaczy "stonowanego" Joshuowego drzewka. Icon_wink2 [no i oczywiście połączeń jednych i drugich. Icon_wink2]


- ku3a - 20.01.2009 08:36 PM

uzi napisał(a):ja czuję, że większość z Was ma wąty do Bootów ze względu na to, że "nie na to liczyliście". ale, ludzie drodzy, czy to źle? to źle, że zespół Was totalnie zaskoczył? że zrobił coś, czego się absolutnie nie spodziewaliście?
ja nie spodziewałem się, że będzie coś innego, ja miałem nadzieję, że będzie coś innego.
a "Discotheque" uwielbiam, więc nie ma znaczenia czy jest zmiana stylu czy nie.
zresztą GOYB jeszcze dostanie szanse.


- prz_rulez - 20.01.2009 08:38 PM

ja akurat nie uważam, że jest złe. po prostu nie uważam, że jest super. ale oczywiście to się może zmienić. (skoro polubiłem Hydropiekłowstąpienie... Icon_biggrin3 )
Ale tak patrząc dogłębnie, to... w sumie tylko "Beautiful Day" akceptuję w 100%, jeśli chodzi o dyskografię U2...
p.s. czy Elevation ma wersję radiową czy tylko albumową?


- uzi - 20.01.2009 08:45 PM

prz_rulez napisał(a):ja akurat nie uważam, że jest złe. po prostu nie uważam, że jest super.
ja dziś dałam temu singlowi 9/10. nie z perspektywy całej twórczości U2, raczej z perspektywy "nowego singla" i [trochę] oczekiwań wobec całego albumu.
prz_rulez napisał(a):(skoro polubiłem Hydropiekłowstąpienie... Icon_biggrin3 )
wyczyn godny pogratulowania. Icon_mrgreen
prz_rulez napisał(a):w sumie tylko "Beautiful Day" akceptuję w 100%, jeśli chodzi o dyskografię U2...
uuu... to smutne. Icon_frown
prz_rulez napisał(a):p.s. czy Elevation ma wersję radiową czy tylko albumową?
z tego, co wiem, to tylko jedną.


- uzi - 20.01.2009 08:47 PM

ku3a napisał(a):ja nie spodziewałem się, że będzie coś innego, ja miałem nadzieję, że będzie coś innego.
fani TJT w '90 też mieli nadzieję. Icon_lol
ale okej, nie będę się kłócić. wiem mniej-więcej o co Ci chodzi. Icon_wink2


- saferłel - 20.01.2009 08:49 PM

uzi napisał(a):i co? nie wyszło im to na dobre?

The Fly to najlepszy ich numer. Absolutne wymiata. A MAN WILL RISE!


- uzi - 20.01.2009 08:54 PM

saferłel napisał(a):The Fly to najlepszy ich numer. Absolutne wymiata. A MAN WILL RISE!
Icon_cool2 jak kupiłam Achtungbejba i usłyszałam Fly, to wpadłam w jakiś trans. Icon_cool2 nie uważam Flaja za absolutny nr 1 U2, w sumie to nie zamierzam układać jakiegokolwiek rankingu utworów Plemienia Jutów, ale Fly zdecydowanie należy do wymiataczy. Icon_cool2


- saferłel - 20.01.2009 08:57 PM

Aż sobie puszczę Icon_smile

A tak by podkręcić dyskusje: Fotka poniżej to okładka pewnej płyty (dane na górze), ma ona dwa lata i nie różni się niczym od tej od U2 oprócz prostokątów, które w ich wersji pojawiają się między linią horyzontu. Oczywiście to obrazek tego samego Pana. Dwa razy wykorzystany Icon_razz2

[Obrazek: nlothplagiat.jpg]


- uzi - 20.01.2009 08:59 PM

ehh, już nie chciałam o tej okładce sama pisać, żeby znowu nie było psioczenia na U2 Icon_lol a tu saferłel... Icon_lol
btw. to chyba nie ten temat - to bardziej pasuje do wątku o NLOTH. Icon_wink2


- saferłel - 20.01.2009 09:01 PM

No w sumie tak, przepraszam, ale to tutaj poruszono już temat o słabych okładkach do singla, więc....Icon_biggrin


- uzi - 20.01.2009 09:03 PM

saferłel napisał(a):No w sumie tak, przepraszam, ale to tutaj poruszono już temat o słabych okładkach do singla, więc....Icon_biggrin
ale to nie jest słaba okładka singla tylko po wieśniacku zdublowana okładka albumu Icon_lol


- saferłel - 20.01.2009 09:05 PM

W każdym razie co by nie pisać to U2 mają pecha, i singiel be, i okładka jedna be, i druga be...ciekawe jakby było w czasach Bomby to wszystko komentowane..


- uzi - 20.01.2009 09:08 PM

saferłel napisał(a):ciekawe jakby było w czasach Bomby to wszystko komentowane..
...Bomba to dopiero wieśniacką okładkę miała!... ta Horyzontalna niby skopiowana, ale przynajmniej lepsza niż Bomb'owa [nie czyt. "bombowa"]


- Gary - 20.01.2009 09:08 PM

Ja kupiłem "Achtunga" mniej więcej w styczniu-lutym 1992 roku na pirackiej kasecie firmy "TAKT". Icon_lol


- uzi - 20.01.2009 09:10 PM

Gary napisał(a):Ja kupiłem "Achtunga" mniej więcej w styczniu-lutym 1992 roku na pirackiej kasecie firmy "TAKT". Icon_lol
Icon_lol ale przecież piractwo to NIE-TAKT! Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol


- Gary - 20.01.2009 09:13 PM

uzi napisał(a):Gary napisał/a:
Ja kupiłem "Achtunga" mniej więcej w styczniu-lutym 1992 roku na pirackiej kasecie firmy "TAKT". Icon_lol
Icon_lol ale przecież piractwo to NIE-TAKT! Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol
U mnie innej wersji kupić się wtedy nie dało. 99% rynku to było piractwo z łóżek na chodniku sprzedawane. Icon_wink2


- uzi - 20.01.2009 09:15 PM

okej, ja nie mam pretensji do Ciebie, tylko do firmy pirackiej, która nazwała się "TAKT" Icon_lol


- prz_rulez - 20.01.2009 10:40 PM

uzi napisał(a):
prz_rulez napisał(a):(skoro polubiłem Hydropiekłowstąpienie... Icon_biggrin3 )
wyczyn godny pogratulowania. Icon_mrgreen
Ale chodzi o to, że przez ładnych parę miesięcy nie mogłem się przekonać.
uzi napisał(a):z tego, co wiem, to tylko jedną.
Oj... to chyba miałem zły obraz Elevation w głowie Icon_frown
Czyli faktycznie został tylko jeden perfekcyjny dla mnie utwór U2...


- uzi - 20.01.2009 10:49 PM

prz_rulez napisał(a):Ale chodzi o to, że przez ładnych parę miesięcy nie mogłem się przekonać.
no wiem, wiem. Icon_wink2

a co do Elevatora - jest jeszcze wersja Influx Icon_mrgreen ale to nie jest żadna alternatywa radiowa czy cuś. Icon_wink2 ale jest bardzo fajna. Icon_mrgreen i kojarzy się z Pytaniem Na Śniadanie Icon_mrgreen [mam dziwne wrażenie, że PNŚ podpie***yło motyw z Elevation-Influxa Icon_eek2]