Największe forum list przebojów Mycharts.pl
U2 - Get On Your Boots - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: U2 - Get On Your Boots (/showthread.php?tid=3745)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


- uzi - 22.02.2009 10:52 PM

furbul napisał(a):zajrzyj tu za kilka dni. wtedy pewnie dowiesz sie tu czegoś o fizyce kwantowej Icon_razz
a za miesiąc będziemy tu dyskutować o aborcji, polskim rządzie, PZPNie i naszych ulubionych alkoholach.
już dziś zapraszam do dyskusji. Icon_smile2


- uzi - 22.02.2009 10:55 PM

Tomekk napisał(a):Bono chciałby dołączyć do kobiecej grupy Girls Aloud.
czyli jednak nie do Tokio Hotel ani Blog 1000500100900? Icon_cry


- saferłel - 22.02.2009 11:02 PM

O widać Bono ceni GA tak samo jak ja. Miło Icon_wink2


- saferłel - 25.02.2009 06:39 PM

Get Onu Your Boots to najniżej notowany utwór tego KOMERCYJNEGO zespołu jakim jest U2, od ponad 11 lat, wyrównał wynik If God Send....a niżej wcześniej był dopiero w 1992 Who's Gonna Ride.. Icon_wink2


- uzi - 25.02.2009 07:47 PM

saferłel napisał(a):tego KOMERCYJNEGO zespołu jakim jest U2
a po co "komercyjnego" wielkimi literami? :roll: przecież i tak wiadomo, że to KOMERCYJNE dziadki są... :roll:


- saferłel - 25.02.2009 07:57 PM

A tak sobie Icon_wink Tak dla zabawy napisałem, szczególnie w kontekście do tego co zobaczyłem na polyhexie....tyle singli w top 10, a tu nagle Boots ''tylko'' na 12.


- prz_rulez - 25.02.2009 09:18 PM

Może jeszcze podskoczy? :roll:
A jeśli nie to będzie kolejna wymierająca na listach gwiazda...


- bugman - 26.02.2009 10:58 PM

glupoty gadacie. u2 ma sie znakomicie. nowa plyta jest swietna, Q (ktore lubie) dlo 5/5

teraz licze na zajebista trase


- saferłel - 26.02.2009 11:05 PM

Ta, twoje skorumpowane Q Icon_smile


- uzi - 26.02.2009 11:11 PM

saferłel napisał(a):Ta, twoje skorumpowane Q Icon_smile
ciekawe co powiesz o Q jeśli tak dobrze ocenią Twoje PSB Icon_razz
bugman napisał(a):u2 ma sie znakomicie.
no właśnie.

a Kju jest wporzo.
nie dość, że zrobili Jutu fajową sesję, to jeszcze dobrze ocenili album.
spoko ziomale. Icon_razz


- saferłel - 26.02.2009 11:21 PM

Q zrobiło przecież ogromną kampanię promocyjną związaną z U2, specjalne wkładki, strona internetowa i inne bajery - ja myślę, że coś za tym stoi. To naprawdę dziwne by ten magazyn dał 5/5 płycie, która - owszem - jest udana, ale 5 powinni dostawać dzieła wiekopomne. Kiedy ostatni raz ten magazyn dał jakąś ''5''? A może teraz stali się tacy rozrzutni....no kiedyś tak nie było w każdym razie.

A co do PSB to liczę, że zostanie ten album doceniony jak należy, ale 5 nie powinien raczej dostawać według mnie.


- uzi - 26.02.2009 11:37 PM

saferłel napisał(a):To naprawdę dziwne by ten magazyn dał 5/5 płycie, która - owszem - jest udana, ale 5 powinni dostawać dzieła wiekopomne.
ale to, że NLOTH Twoim zdaniem nie jest wiekopomne to nie znaczy, że zdaniem Q takie nie jest. Icon_razz
ja jeszcze w całości płyty nie oceniam. myślę, że zrobię to dopiero za parę miesięcy. teraz nie widzę większego sensu - ogarnięta wielką podnietą, szałem i gorączką raczej nie ocenię płyty zbyt trzeźwo.
Drzewka, Walizki i Popa jak na razie u mnie nie prześcignęło, zobaczymy jak to będzie później, po "ochłonięciu".
a Kju jaki ma w tym interes, taki ma, ale po słabeuszu w postaci Bomby w sumie żadna ocena nie jest za wysoka dla Horyzontu. Icon_razz


- saferłel - 26.02.2009 11:42 PM

Otóż to, Ci wszyscy fascynaci mogą nie patrzeć zbyt trzeźwo na to wszystko - no ale taki ich urok, że gazeta musi mieć raczej wszystko na szybko, musi być pierwsza...

Ja tylko piszę jak ja uważam, dziwi mnie ta 5 i tyle. Może mają inną skalę oceniania albo ten wachlarz obejmujący płyty z taką ocenę jest dość szeroki i nie wciąga jedynie tych GIGANTÓW. Nie wiem.


- uzi - 26.02.2009 11:58 PM

saferłel napisał(a):no ale taki ich urok, że gazeta musi mieć raczej wszystko na szybko, musi być pierwsza...
nie tyle, że 'musi być pierwsza'. muszą coś "powiedzieć" tym, którzy nie są fanami, nie są wtajemniczeni we wszystko co się dzieje, nie podniecają się przeciekami ani nie odliczają sekund do wydania nowej płyty U2, ale chcieliby wiedzieć, czy warto się z tym zapoznać, jakie są opinie, czy logicznie piszący recenzenci chwalą czy negują album...
a czy Q tak ocenia U2 z "własnej woli" czy z jakichś "swoich powodów" - tego nie wiadomo.
w każdym razie zachęta do posłuchania płyty jest.


- uzi - 27.02.2009 10:41 PM

Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol
słucha ktoś Zjednoczonego Królestwa? Icon_mrgreen
Metz wyjaśnił co tak naprawdę oznacza tytuł "Get On Your Boots"
wg Bono we wschodnioafrykańskim slangu oznacza to 'zakładanie prezerwatywy' Icon_lol Icon_lol Icon_mrgreen

no to się wydało! ]:-> Icon_mrgreen


- saferłel - 27.02.2009 11:07 PM

uzi napisał(a):[quote="saferłel"]1. tego nie wiadomo.
2.w każdym razie zachęta do posłuchania płyty jest.

1. Tak, to tylko moja hipoteza jest. Taki ten świat już jest obecnie, że trzeba i te mniej szlachetne warianty brać pod uwagę, chociaż to tylko dodatek. Kto z fanów się przejąłby nawet słabą oceną?

2. Jak najbardziej.


- AKT! - 27.02.2009 11:08 PM

Z perspektywy czasu muszę przyznać, że ten singiel jest niezbyt udany.


- saferłel - 27.02.2009 11:10 PM

aaktt napisał(a):Z perspektywy czasu muszę przyznać, że ten singiel jest niezbyt udany.

U mnie jakoś bez problemy utrzymuje ten ciężko wywalczony poziom ''dobrej piosenki'', ale oczywiście są lepsze momenty na płycie.


- AKT! - 27.02.2009 11:13 PM

U mnie już raczej kończy żywot na liście niestety Icon_frown
Może jeszcze wróci, ale nie nastawiałbym się.


- uzi - 27.02.2009 11:21 PM

saferłel napisał(a):Kto z fanów się przejąłby nawet słabą oceną?
na moje oko to gdzieś tak połowa fanów Icon_lol
http://www.dziennik.pl/kultura/article326359/Nowa_plyta_U2_to_bubel.html - mnóstwo fanów bardzo, ale to bardzo przejęło się tymi wypocinami. co więcej - dorwali gostka [autora tego artykułu] na naszej klasie i umieszczali w jego profilu... "niezbyt przychylne opinie o tym panu" Icon_lol dla mnie to przegięcie, bo ta 'recenzja' jest absolutnie wymuszona. to czuć. kazali kolesiowi zjechać U2, żeby było cool, to zjechał. nie użył żadnych logicznych argumentów, za to pokusił się o bezsensowne porównania do Scorpionsów czy Bossa...
zjechać coś/kogoś to nie sztuka. sztuką jest zrobić to dobrze.

ale na poprawę humoru ukazała się ta recenzja: http://wyborcza.pl/1,75475,6323542,Nowe_U2__Ja_mam_lodz_podwodna__ty_masz_paliwo.html . podoba mi się, ale nie tylko dlatego, że jest pozytywna. gostek wie co mówi, odwołuje się do poprzednich dokonań zespołu, na dodatek w ciekawym kontekście. nie ze wszystkimi elementami tej recenzji się zgadzam, ale doceniam i szanuję ją. napisana z głową, której najwyraźniej nie używa ten pierwszy pan.

aaktt napisał(a):Z perspektywy czasu muszę przyznać, że ten singiel jest niezbyt udany.
a ja muszę przyznać, że z czasem [i - może to dziwne, ale - z albumem] Booty bardzo zyskały w moich uszach. na razie nie będę się bawić w poprawki ocen albumu, ale mogę tylko stwierdzić, że Booty oceniłabym wyżej.