Największe forum list przebojów Mycharts.pl
U2 - Get On Your Boots - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: U2 - Get On Your Boots (/showthread.php?tid=3745)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


- Yacy - 24.01.2009 04:01 AM

mrsap napisał(a):Jak dla mnie, jeszcze całkiem wczesna pora
dla mnie też Icon_mrgreen [teraz już nie tak wczesna...]


- prz_rulez - 24.01.2009 01:04 PM

Uzi, i piszesz, że nie jesteś fanatyczką...


- saferłel - 24.01.2009 01:24 PM

Ja już się Uzi w takim razie boję cokolwiek pisać do ciebie Icon_razz2


- uzi - 24.01.2009 06:49 PM

prz_rulez napisał(a):Uzi, i piszesz, że nie jesteś fanatyczką...
a co wskazuje na to, że jestem? O.o
saferłel napisał(a):Ja już się Uzi w takim razie boję cokolwiek pisać do ciebie Icon_razz2
Icon_cool2
nie no, nie bój się, przecież Cię nie zjem. [chociaż... Icon_cool2 ]:-> ]


- uzi - 24.01.2009 07:49 PM

uzi napisał(a):u2start donosi, że premiera teledysku GOYB odbędzie się w piątek, 30 stycznia o 11:35 na ITV1 w Wielkiej Brytanii.
i tak też będzie, z tym, że 11:35... pm. Icon_frown [0:35, sobota (!!!), czasu polskiego Icon_frown]
[Obrazek: vb.jpg]
nie obejrzę sobie aż do niedzieli... Icon_frown


- saferłel - 24.01.2009 07:49 PM

A ja właśnie oglądam VH1 i o dziwo nie ma Human ;D Dotąd zawsze jak załączyłem sobie ten program to niestety zawsze wyskakiwało Killers z tym numerem. A teraz lata 90 - 20 numerów! Madonna, zaraz potem U2 (i to jest powód dla którego chwalę się w tym temacie ;D), a tuż za nimi R.E.M. - czyli z piosenki na piosenkę rośnie prestiż Icon_biggrin


- uzi - 24.01.2009 07:51 PM

a ja nie mam VH1 [*] [*] [*]


- saferłel - 24.01.2009 08:06 PM

Ale tragedia Icon_razz2 Jak nie obejrzysz sobie 35 minut po północy to zrobisz to 8 godzin później Icon_biggrin

A ja narzekam, że nie mam MTV2 bo to jest chyba najlepszy z tych programów, chociaż VH1 ma przynajmniej te pasma z nie-przebojową muzyką, która teraz jest na topie.


- uzi - 24.01.2009 08:11 PM

saferłel napisał(a):Ale tragedia Icon_razz2
tragedia! i apokaljypsa! Icon_frown
saferłel napisał(a):Jak nie obejrzysz sobie 35 minut po północy to zrobisz to 8 godzin później Icon_biggrin
wątpię.


- Tomekk - 24.01.2009 09:00 PM

saferłel napisał(a):A ja właśnie oglądam VH1 i o dziwo nie ma Human ;D Dotąd zawsze jak załączyłem sobie ten program to niestety zawsze wyskakiwało Killers z tym numerem. A teraz lata 90 - 20 numerów! Madonna, zaraz potem U2 (i to jest powód dla którego chwalę się w tym temacie ;D), a tuż za nimi R.E.M. - czyli z piosenki na piosenkę rośnie prestiż Icon_biggrin
i co wygrało? jak ułożyła się pierwsza dziesiątka? Icon_cool2


- saferłel - 24.01.2009 09:02 PM

W top 10 byli Gunsi z Don't Cry, Spice Girls z Wannabe, paskudna Macarena, 4 Non Blondes z What's Up, Oasis z Wonderwall, a teraz miejsce 2 i Michael Jackson z Black Or White.

EDIT: na pierwszym Nirvana ze Smells Like Teen Spirit ;] I po drodze był George Michael z Freedom 90'.


- prz_rulez - 24.01.2009 09:15 PM

saferłel napisał(a):paskudna Macarena
Macarena nie jest paskudna! Ty jesteś paskudny! Icon_razz
"Get on your boots" zadebiutowała na 31. miejscu LP3. W sumie nic dziwnego...
Tak się zastanawiałem... Pewnie gdyby nie Vertigo, to ten utwór by mi się bardziej podobał... Ale tak w ogóle, to nawet nie wiem co U2 miałoby teraz zagrać, żeby mi się bardzo, baardzo spodobało. Tak w ogóle to te wszystkie dawne gwiazdy rocka mają niewielkie szanse, by przebić się teraz przez mainstream i trafić nie tylko do fanów klasycznego rocka...


- saferłel - 24.01.2009 09:21 PM

No tak, U2 pewnie do 1 dojdzie :/

A Macarena jest ŻENUJĄCA!...a potem leciało Spice Girls z Wannabe, które dzieki temu okazało się całkiem dobrym numerem mimo tego ''Tell Me What You Want, What you really really want'' (normalnie wolę w wersji Garbage Icon_razz2)


- uzi - 24.01.2009 09:28 PM

prz_rulez napisał(a):Pewnie gdyby nie Vertigo, to ten utwór by mi się bardziej podobał...
po co mieszać Buty z Wertigiem?...
prz_rulez napisał(a):Ale tak w ogóle, to nawet nie wiem co U2 miałoby teraz zagrać, żeby mi się bardzo, baardzo spodobało.
"ooooo" [czyli nie wiem który tytuł z NoLine'a], Breathe, Magnificent albo jeszcze coś innego-nowego - może Cię zmiażdży, mnie już zmiażdżyło. Icon_wink2


- saferłel - 24.01.2009 09:29 PM

Już 20 razy się o to pytałaś i 20 razy Ci odpowiadali - bo są podobne do siebie, a ty teraz odpowiesz, że według ciebie nie i kropka Icon_biggrin


- uzi - 24.01.2009 09:30 PM

saferłel napisał(a):No tak, U2 pewnie do 1 dojdzie :/
a ja jakoś wątpię...
saferłel napisał(a):A Macarena jest ŻENUJĄCA!
prawdą jest co ten mężczyzna rzecze!


- uzi - 24.01.2009 09:34 PM

saferłel napisał(a):bo są podobne do siebie
ale skąd stwierdzenia, że "gdyby nie Vertigo, to ten utwór by mi się bardziej podobał"? podobne - tak! racja! dla mnie tylko troszkę, ale podobne! wiem! rozumiem! ciołek zaczaił! ale ja Vertigo bardzo nie lubię, bardzo bardzo, a Booty z przesłuchania na przesłuchanie coraz bardziej, bardziej i bardziej. więc nie rozumiem tego łączenia Bootów i Vertiga w "jedność". co to? małżeństwo?
2 oddzielne sągi - 2 oddzielne oceny.


- saferłel - 24.01.2009 09:36 PM

Być może, prz, co zrozumiałe, lubi oryginalność i chciałby czegoś więcej od U2 niż Buty, które jemu mogą się BARDZO MOCNO kojarzyć z Vertigo i to mu nie gra. Niech się sam wypowie zresztą ;]


- saferłel - 24.01.2009 09:36 PM

uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):A Macarena jest ŻENUJĄCA!
prawdą jest co ten mężczyzna rzecze!

Icon_mrgreen


- AKT! - 24.01.2009 10:01 PM

saferłel napisał(a):W top 10 byli Gunsi z Don't Cry, Spice Girls z Wannabe, paskudna Macarena, 4 Non Blondes z What's Up, Oasis z Wonderwall, a teraz miejsce 2 i Michael Jackson z Black Or White.

EDIT: na pierwszym Nirvana ze Smells Like Teen Spirit ;] I po drodze był George Michael z Freedom 90'.
A Aqua? Icon_frown