Największe forum list przebojów Mycharts.pl
U2 - Get On Your Boots - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: U2 - Get On Your Boots (/showthread.php?tid=3745)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


- saferłel - 24.01.2009 12:33 AM

chwytanie za serce to to samo co kopanie w tyłek jak dla mnie.


- uzi - 24.01.2009 12:33 AM

aaktt napisał(a):ja lubię dużo rzeczy, które jakoś nie bardzo kopią mnie w cokolwiek np. fleet foxes (akurat słucham)
no to tak jak napisałam:
uzi napisał(a):- kopie mnie w tyłek, to, co lubię. but:
- nie wszystko, co lubię, kopie mnie w tyłek.
Icon_wink2


- uzi - 24.01.2009 12:36 AM

saferłel napisał(a):chwytanie za serce to to samo co kopanie w tyłek jak dla mnie.
mnie kopie w tyłek to, w czym wykrywam jakiś geniusz i jakiś mocny związek ze mną samą. i to, co chwyta za serce, i to nie koniecznie wzruszające. Icon_wink2


- prz_rulez - 24.01.2009 12:36 AM

dobra, skończmy już tą jałową dyskusję, bo się z tego flame war rozwinie Icon_biggrin3
I jak wrażenia po kilku przesłuchaniach?


- uzi - 24.01.2009 12:41 AM

Cytat:I jak wrażenia po kilku przesłuchaniach?
Bootów?

Get On Your Boots (3:24)

26 427 odtworzeń (5 746 słuchaczy)
W Twojej bibliotece (107 odtworzeń)

ale dobra, ja się kwalifikuję do leczenia Icon_mrgreen, niech się inni wypowiedzą. Icon_mrgreen


- saferłel - 24.01.2009 12:50 AM

No ja też mocno tego słuchałem. Też mam już sporo nabitych. Ogólnie podzielam opinie większości - jest ok, ale trochę za słabo. Myślę, że na płycie będzie z 5-6 lepszych numerów. Mam nadzieję taką.


- uzi - 24.01.2009 12:57 AM

saferłel napisał(a):Myślę, że na płycie będzie z 5-6 lepszych numerów. Mam nadzieję taką.
będzie.
ja nie mam nadziei, ja wiem. Icon_cool2
nadzieję to ja tylko mogę mieć, że to będzie the best U2 ever. Icon_wink2 [i tęże nadzieję mam. Icon_wink2]


- saferłel - 24.01.2009 12:59 AM

Co do drugiego punktu się raczej nie zgodzę. Nikt nie ma prawa nagrać lepszej płyty niż mu się to kiedyś zdarzyło. Powiedzmy, że tyczy się to zespołów z co najmniej 15 letnim stażem i co najmniej 7 krążkami na koncie.


- uzi - 24.01.2009 01:02 AM

no nie wiem.
U2 to U2.
jak ktoś kiedyś pięknie powiedział: "jest muzyka i jest U2". [Obrazek: hv9fa0.jpg]
ja w nich wierzę i mam dość logiczną, jak sądzę, nadzieję, że to ma szansę być best U2 ever.
ale jak będzie... jeszcze miesiąc i się przekonamy. Icon_wink2


- saferłel - 24.01.2009 01:08 AM

Ja też znam takie powiedzonko i wpisuje po drugim ''i jest'' nazwy około 10-15 bandów Icon_mrgreen A moje przekonanie co do opinii, że nie mogą nagrać nic lepszego...to po prostu taka moja muzyczna filozofia Icon_wink Taki pewnik sobie przyjąłem. Przy okazji rodzą się z tego marzenia (czyli przełamanie pewnika). Bardzo jestem ciekawy jakie są te logiczne przesłanki, bo ja szczerze mówiąc już teraz po Butach nie mógłbym chyba wystawić tej płycie 5....no chyba, że inne utwory to byłoby coś nieprawdopodobnego po prostu.


- uzi - 24.01.2009 01:15 AM

saferłel napisał(a):to po prostu taka moja muzyczna filozofia Icon_wink
saferłelizm, okej. Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Taki pewnik sobie przyjąłem.
i bardzo dobrze w sumie. teraz przynajmniej Horizon ma szanse Cię totalnie zaskoczyć i zrobić z Ciebie miazgę. [i skopać Ci tyłek. Icon_mrgreen]
saferłel napisał(a):po Butach nie mógłbym chyba wystawić tej płycie 5
5/5? 5/10? /100? Icon_lol
ja Butom w skali jutowej [to jest osobna skala, jaką się posługuję (ja i nie tylko) oceniając U2] daję 7/10. chciałabym wystawić płycie 10/10.


- saferłel - 24.01.2009 01:17 AM

No to płyta ma już w plecy Icon_razz2 Trzeba jakoś nadrobić te brakujące 3 pkt Icon_razz2

A ja daję 5/5 maxymalnie. Proszę jeszcze o te logiczne argumenty Icon_razz2


- uzi - 24.01.2009 01:22 AM

saferłel napisał(a):A ja daję 5/5 maxymalnie.
Bootom? Icon_mrgreen łał!!! Icon_mrgreen czyli jest genialnie? Icon_mrgreen
qrde, lepiej ich oceniasz niż ja! Icon_mrgreen


- saferłel - 24.01.2009 01:26 AM

Nie zrozumiałaś mnie Icon_razz2 Dobra idę spać.


- uzi - 24.01.2009 01:29 AM

saferłel napisał(a):Nie zrozumiałaś mnie Icon_razz2
nie rób ze mnie debila! Icon_mrgreen który już raz mi mówisz, że Cię nie rozumiem? Icon_mrgreen
ja rozumiem! to Ty źle napisałeś! Icon_lol sory, ale 5/5 > 7/10. Icon_lol podstawy matematyki się kłaniają Icon_lol Icon_lol Icon_lol
saferłel napisał(a):Dobra idę spać.
śpij dobrze! Icon_wink2


- saferłel - 24.01.2009 01:32 AM

Że co? Ja napisałem tylko, że po takim numerze jak Buty nie mógłbym dać płycie maxymalnej oceny, a ty mi zaczynasz nagle pisać że 5/5 jest większe o 7/10 (co jest prawdą, ale co to ma wspólnego z moją wypowiedzią?) i myślisz również, że daje im właśnie taką notkę.
I nie robię z ciebie żadnego debila. Ja nie jestem taki jak inni Icon_mrgreen Nie denerwuj się proszę Icon_smile2


- uzi - 24.01.2009 01:43 AM

ja: ja Butom w skali jutowej [...] daję 7/10.
Ty: A ja daję 5/5 maxymalnie.
skumałam o co cho, niebójsię! Icon_wink2 mam powiększyć te co chwila powtarzane " Icon_mrgreen " i " Icon_lol "? Icon_wink2 czy wyjaśnić, że ta ww. wypowiedź zabrzmiała tak, że można ją zgrabnie przekręcić? Icon_razz
saferłel napisał(a):myślisz również, że daje im właśnie taką notkę.
buahahahahaha Icon_mrgreen nie, domyślam się, że nie doznałeś objawienia i nie doszedłeś nagle do wniosku, że Booty są megazajegenialne Icon_lol
saferłel napisał(a):I nie robię z ciebie żadnego debila. Ja nie jestem taki jak inni Icon_mrgreen
...dzięx Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Nie denerwuj się proszę Icon_smile2
używam " Icon_mrgreen " i " Icon_lol " a nie " Icon_evil ". luz, ja się nie nerwuję. Icon_razz


- Tomekk - 24.01.2009 01:45 AM

niektórzy to nie potrzebują chyba snu Icon_smile2
jeszcze raz posłucham buty i ide spać Icon_mrgreen


- uzi - 24.01.2009 01:47 AM

Tomekk napisał(a):jeszcze raz posłucham buty i ide spać Icon_mrgreen
hm... dobry pomysł Icon_mrgreen to ja zrobię podobnie. Icon_mrgreen

dobranoc, Myszki! Icon_wink2


- mrsap - 24.01.2009 01:57 AM

Właśnie jestem po pierwszym przesłuchaniu tego "niesamowitego" utworu, który jest przedmiotem sporu na tych czternastu stronach i... przyznam się, że w najczarniejszych koszmarach nie spodziewałem się czegoś takiego.
Wiadomo, to dopiero pierwsze przesłuchanie, ale skoro jest aż tak tragicznie, to prawdopodobnie uzdatnianie tego utworu zajmie mi mnóstwo czasu.

Tomekk napisał(a):niektórzy to nie potrzebują chyba snu
Jak dla mnie, jeszcze całkiem wczesna pora Icon_wink2