Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit (/showthread.php?tid=37271)



Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - Szymek79 - 22.11.2017 11:21 PM

Nowa wersja przeboju "No Limit" 2 Unlimited z 1993 roku to dziesiąty utwór jakim niemiecki producent Alex Christiansen promuje swój nowy studyjny album pt. "Classical 90's Dance" nagrany wspólnie z Berlin Orchestra, który trafił do sprzedaży 6 października.




RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - prz_rulez - 22.11.2017 11:28 PM

Ojej, szkoda, bo z tego mogła być bomba, a moim zdaniem jest tak sobie. I wokale też tak bardzo nie powalają.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - kajman - 23.11.2017 08:32 AM

Nie jestem wielbicielem orkiestrowych przeróbek, ale ta jest znakomita. Zagrana z pompą, instrumenty świetnie współpracują, do tego dochodzi świetnie wpleciony i znakomicie poprowadzony wokal.
Ostatnio chyba powinienem słuchać tylko pierwszego utworu, a przy pozostałych od razu pisać, że są do kitu, bo już któryś raz tylko ten pierwszy słuchany jest naprawdę wart uwagi.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - Horngacher77 - 23.11.2017 08:52 PM

No to mnie zatkało.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - kajman - 23.11.2017 08:55 PM

Że mi się spodobało?


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - Horngacher77 - 23.11.2017 09:20 PM

Tak właśnie i że akurat ten kawałek wpadł ci w ucho.
Bardzo ciekawe.W oryginale utwór ten miał150 bitów na sek.Teraz The Berlin Orchestra wraz z Christensenem myślę że nie do końca wykonali plan coveru tego utworu.Ale zmieścili się w średniej krajowej i da się tego też posłuchać.Czy to miałom być intro to już inna sprawa.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - kajman - 23.11.2017 10:19 PM

Horngacher77 napisał(a):150 bitów na sek
Albo nie wiem co to jest bit albo tu jest jakiś błąd.
Horngacher77 napisał(a):nie do końca wykonali plan coveru tego utworu
Nie wiem jaki był plan i czy wykonali, ale uważam, że wyszło bardzo dobrze i będę słuchał tego utworu w kontekście mojej listy.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - kolej_grzesiek - 23.11.2017 10:34 PM

Horngacher77 napisał(a):150 bitów na sek

Poprawnie jest 150 bpm czyli bitów na minutę.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - Horngacher77 - 23.11.2017 10:42 PM

Bit czyt.uderzenia basowe w muzyce techno ,drum & bass,hard style itd.
W tym coverze zastąpione właśnie trąbkami i innymi instrumentami orkiestry.
Kiedyś w slangu muzyki techno tak właśnie określano tzw młóckę ,sieczkę itp.Czym więcej bitów na sekundę tym utwór był bardziej szybki.Taki właśnie "No Limit" do nich należał.Ja też w tym tygodniu często słucham "Infinity" oraz "No Limit".Który bardziej mnie przekona ten dostanie się do poczekalni Listy.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - Horngacher77 - 23.11.2017 10:43 PM

Dokładnie zgadza się .Mój błąd ale mniej więcej już wiesz o co chodzi kajman.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - prz_rulez - 23.11.2017 11:16 PM

kajman napisał(a):Nie wiem jaki był plan i czy wykonali, ale uważam, że wyszło bardzo dobrze i będę słuchał tego utworu w kontekście mojej listy.
O KUFA XD


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - Horngacher77 - 23.11.2017 11:21 PM

To się porobiło.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - kajman - 23.11.2017 11:27 PM

Horngacher77 napisał(a):Bit czyt.uderzenia basowe
Mi się wcześniej wydawało, że wiem, ale jak napisałeś o 150 na sekundę to zwątpiłem. Icon_wink
prz_rulez napisał(a):O KUFA
Horngacher77 napisał(a):To się porobiło.
a co w tym dziwnego? Na mojej liście od pewnego czasu trzyma się przeróbka MC Hammera. I w ogóle nie mam zahamowań stylistycznych.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - Horngacher77 - 23.11.2017 11:32 PM

I tak trzymać.
Bo przecież i tak wszystko sprowadza się do tego:Słucham tego co lubię.Podsłuchuje wszystkiego co mnie może zaabsorbować.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - prz_rulez - 24.11.2017 01:09 AM

kajman napisał(a):I w ogóle nie mam zahamowań stylistycznych.
Czasami tego nie widać Icon_wink


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - kajman - 24.11.2017 07:56 AM

Rzekłbym nawet że często. Ale w pewnych rodzajach muzyki rzadko potrafię odnaleźć coś wartościowego.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - Szymek79 - 16.01.2018 12:01 AM

[Obrazek: 51v%2BhngxRqL._SS280.jpg]




RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - prz_rulez - 16.01.2018 12:10 AM

To ta Yass? Icon_surprised
Wolę drugą wersję od pierwszej.


RE: Alex Christensen & The Berlin Orchestra - No Limit - kajman - 16.01.2018 09:15 AM

Ten bit psuje całe wrażenie.