Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Maximo Park - (I Can't Sleep) Without Music - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Maximo Park - (I Can't Sleep) Without Music (/showthread.php?tid=3723)



Maximo Park - (I Can't Sleep) Without Music - Yacy - 16.01.2009 12:37 AM

[Obrazek: cover.jpg]

Właśnie znalazłem informacje, ze ukazuje sie nowy album!!! Zestaw utworów:

01 (I Can't Sleep) Without Music
02 An Unknown
03 I'm Gonna Be
04 La Quinta
05 George Brown
06 Jean Baudrillard
07 Like I Love You
08 Mary O Brien
09 Distance Makes
10 Don Mcphee
11 Obstinate Ideas
12 Robert Altman
13 (I Remember) Joe Brainard
14 Ride Before A Fall
15 Was There Anything I Can Do?
16 Warehouse

Niestety na stronie oficjalnej i innych cisza! Nie wiem nawet co będzie singlem nr 1... Może ktoś, cos wie? Nawet okładka wydaje sie nie byc do konca tą własciwą...

Mam nadzieje, ze będą tam piosenki na miarę tych z poprzedniej płyty...


- AKT! - 16.01.2009 02:06 AM

A cóż to?


- saferłel - 16.01.2009 09:20 AM

Okładka raczej w stylu Maximo Park, ale wygląda jak kontynuacja serii coverów z poprzedniego krążka. 16 utworów to chyba za dużo, coś spieprzą po drodze Icon_biggrin Ostatni album wylansował kilka dobrych singli, więc liczę na powtórkę, ale czy są w stanie nagrać BARDZO DOBRĄ płytę? No nie wiem.


- Yacy - 16.01.2009 09:56 AM

saferłel napisał(a):czy są w stanie nagrać BARDZO DOBRĄ płytę?
No moim zdaniem raczej nie ... Może nie powinienem tego pisać po pierwszym przesłuchaniu... Ale z tych 16 utw. ... A może jeszcze posłucham... Icon_wink2


- saferłel - 16.01.2009 01:52 PM

Też już znalazłem i zaraz słucham...faktycznie na wiki, OS itp nie ma w ogóle info o tym :O

Hehe, już chyba wiem o co chodzi - to jakaś nieoficjalna składanka b-sidów Icon_smile


- Yacy - 16.01.2009 02:55 PM

saferłel napisał(a):Hehe, już chyba wiem o co chodzi - to jakaś nieoficjalna składanka b-sidów
fakt - spojrzałem na ich kilka singli i utwory się "powtarzają" Icon_wink2 I utworem, który przyciągnął moją uwagę jest b-side z Books From Boxes czyli ich najlepszego singla Icon_smile2 Ale to i tak nie jest nic porywającego... Muszę posłuchac jeszcze raz, dwa. Chcę - nie muszę Icon_smile2