Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Hailee Steinfeld & Alesso feat. Florida Georgia Line & watt - Let Me Go - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Hailee Steinfeld & Alesso feat. Florida Georgia Line & watt - Let Me Go (/showthread.php?tid=36879)



Hailee Steinfeld & Alesso feat. Florida Georgia Line & watt - Let Me Go - Szymek79 - 27.10.2017 10:38 AM

"Let Me Go" z gościnnym udziałem duetu Florida Georgia Line i gitarzysty watta to wspólny singiel amerykańskiej wokalistki Hailee Steinfeld i szwedzkiego producenta i dj'a Alesso.

[Obrazek: 51tbnSKROmL._SS280.jpg]




RE: Hailee Steinfeld & Alesso feat. Florida Georgia Line & watt - Let Me Go - Szymek79 - 17.11.2017 11:30 PM




RE: Hailee Steinfeld & Alesso feat. Florida Georgia Line & watt - Let Me Go - dziobaseczek - 17.11.2017 11:49 PM

Wygląd dziewoi świetny, obiecujący początek i kilka momentów w środku, ale refren w klimacie Lipy niweczy całość. Zmarnowany utwór. 2,7/5,0


RE: Hailee Steinfeld & Alesso feat. Florida Georgia Line & watt - Let Me Go - kajman - 19.11.2017 10:04 AM

Ja może bym też dał 2,7 ale na 10. Ale wyglądu przy ocenie nie brałem pod uwagę (zresztą nie przyglądałem się).