Największe forum list przebojów Mycharts.pl
SUFJAN. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: A.40 (/forumdisplay.php?fid=80)
+---- Wątek: SUFJAN. (/showthread.php?tid=36821)

Strony: 1 2 3


SUFJAN. - AKT! - 23.10.2017 03:16 PM

[Obrazek: sufjan.png]



RE: SUFJAN. - prz_rulez - 24.10.2017 07:50 AM

O.
A czemu nie wrzuciłeś topu Sheryl? Icon_sad


RE: SUFJAN. - Yacy - 24.10.2017 08:37 AM

(24.10.2017 07:50 AM)prz_rulez napisał(a):  A czemu nie wrzuciłeś topu Sheryl? Icon_sad
a skąd wiesz, że AKT! ułożył taki top? Icon_lol


RE: SUFJAN. - AKT! - 24.10.2017 10:55 AM

to całkiem słuszne pytanie Icon_wink

nie wrzuciłem, bo odniosłem wrażenie, że nie był nijak adekwatny dla mycharts, a sufjan w tym momencie w pewien sposób jest Icon_wink


RE: SUFJAN. - prz_rulez - 24.10.2017 01:02 PM

A widzisz, czary mary.


RE: SUFJAN. - AKT! - 24.10.2017 01:08 PM

przykro mi w takim razie, że choć miałeś okazję, nie zostawiłeś nawet pół słowa komentarza Icon_sad


RE: SUFJAN. - Yacy - 24.10.2017 01:11 PM

ciężko się przyznać do wchodzenia na sebastosa, co? Icon_smile2

sorry AKT! za off-topic, więcej nie będę.


RE: SUFJAN. - prz_rulez - 24.10.2017 01:15 PM

Nie ciężko. Specjalnie to zrobiłem.
Ale Twój top skomentuję dopiero, gdy będzie tutaj.


RE: SUFJAN. - AKT! - 24.10.2017 01:26 PM

prz_rulez napisał(a):Ale Twój top skomentuję dopiero, gdy będzie tutaj.
nie będzie Icon_sad ale jeśli jesteś ciekaw, możesz zajrzeć tutaj: https://open.spotify.com/user/aaktt/playlist/2pzqVilTxYDDXBxE2C14yN


RE: SUFJAN. - prz_rulez - 24.10.2017 01:30 PM

Dlaczego nie będzie?Dyskryminujesz Mycharts względem Sebastosa Icon_sad


RE: SUFJAN. - AKT! - 24.10.2017 02:48 PM

tak

a sebastosa względem mycharts, bo tam na przykład nie wkleiłem ostatniego notowania a40


RE: SUFJAN. - prz_rulez - 24.10.2017 07:02 PM

Mimo wszystko zachęcę Cię do wrzucenia. Bo to właśnie jak dla mnie na odwrót być powinno. Do Mycharts top Sheryl znacznie bardziej pasuje, taki miły, pogodny i w ogóle Icon_smile
Swoją drogą, Yacy, naprawdę sądziłeś, że będę ukrywać wejście na Sebastosa? No proszę Cię... Trzeba wiedzieć co się dzieje w obozie wroga Icon_cool


RE: SUFJAN. - AKT! - 24.10.2017 09:39 PM

nie, tutaj mamy albo niedobitki pierwszej fali z forum lp3, albo słuchaczy rmf maxxx -- sheryl się nie klasyfikuje
no ale nie chodzi tylko o to, kto czego słucha; nawet bardziej o to, że tutaj nie ma zwyczajnie pola na dyskusje o muzyce -- jeśli są jakieś dyskusje, to zwykle inby nakręcane przez ciebie na tematy związane z niesprawiedliwością świata albo jakieś ogólne offtopy; muzyka natomiast sprowadza się do przeklejania cyferek


RE: SUFJAN. - prz_rulez - 24.10.2017 09:45 PM

Ale jesteś złośliwy. Tu zdecydowanie jest miejsce na dyskusje o muzyce.


RE: SUFJAN. - AKT! - 24.10.2017 09:55 PM

od dawna nie bardzo; może ostatnio coś się ruszyło, ale to i tak niewiele; zazwyczaj tematy tu to takie mechaniczne kopiuj-wklej, a ich centrum nie dyskusja, a żebrzący o atencję użytkownicy, których nie interesuje nowa muzyka czy nawet muzyka jako taka, ale ich listy przebojów

nie mam powodu, by być złośliwy
jestem szczery


RE: SUFJAN. - Tomekk - 24.10.2017 09:56 PM

kogo nie interesuje, tego nie interesuje.
sorry za Offtop, ale musiałem Icon_razz2


RE: SUFJAN. - AKT! - 24.10.2017 10:00 PM

generalizuję, nie wytykam palcem; moją intencją nie jest absolutnie urażenie kogokolwiek; nie twierdzę też, że to rzeczywiste intencje; jedyne, co wynika z mojego komentarza, to to, jak to wygląda z pewnej perspektywy Icon_wink


RE: SUFJAN. - Tomekk - 24.10.2017 10:04 PM

Masz rację w tym względzie, że tematy z nowymi płytami i singlami nie są polem do dyskusji.
a szkoda.


RE: SUFJAN. - prz_rulez - 24.10.2017 10:30 PM

Nie jest, ale ciągle to robisz Icon_razz2

Z drugiej strony, może lepiej trochę krótsze dyskusje (aczkolwiek ostatnio naprawdę ruszyło!), ale gdzie przynajmniej nie ma takiego chamstwa i słabej ironii, której autorzy myślą, że są zabawni.
A Sheryl na pewno by zainteresowała tutaj ludzi!


RE: SUFJAN. - AKT! - 25.10.2017 08:57 AM

Tomekk napisał(a):Masz rację w tym względzie, że tematy z nowymi płytami i singlami nie są polem do dyskusji.
a szkoda.
no niestety
a tematy z listami rzadko kiedy; raczej chodzi o to, żeby wklejać cyferki, niż żeby dzielić się przemyśleniami Icon_sad

prz_rulez napisał(a):Nie jest, ale ciągle to robisz Icon_razz2
przykro mi, że tak to odbierasz

prz_rulez napisał(a):Z drugiej strony, może lepiej trochę krótsze dyskusje (aczkolwiek ostatnio naprawdę ruszyło!), ale gdzie przynajmniej nie ma takiego chamstwa i słabej ironii, której autorzy myślą, że są zabawni.
w ogóle nie rozmawiajmy, w przeciwnym razie jeszcze ktoś mógłby poczuć się urażony tym, że ktoś inny jest zabawniejszy czy ma bardziej trafne spostrzeżenia

prz_rulez napisał(a):A Sheryl na pewno by zainteresowała tutaj ludzi!
niestety nigdy się nie dowiemy