Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa (/showthread.php?tid=36739)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - kajman - 23.10.2017 10:03 PM

thestranglers napisał(a):Zagłosował:
kajman
Na szczęście bo wygląda na to, że skasowałem swój głos i w ogóle wszystkie sufjanowe notatki.


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - prz_rulez - 23.10.2017 10:05 PM

Kto wrzucił te ostatnie utwory?


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - thestranglers - 23.10.2017 10:08 PM

furbul


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - prz_rulez - 23.10.2017 10:21 PM

Szkoda, że tego nie zapisujesz tutaj.


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - thestranglers - 23.10.2017 10:27 PM

ograniczam robotę do potrzebnego minimum, potem widać i tak po punktach kto zgłaszał, a jakie ma znaczenie kto co konkretnie zgłosił?


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - prz_rulez - 23.10.2017 10:43 PM

Bo nagle wyskakują jakieś piosenki z kosmosu. Nie wiem, ja cenię sobie transparentność.


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - kajman - 23.10.2017 11:43 PM

A gdzie tu widzisz jakiś kosmos? Są zgłaszane to się pojawiają.
I tak w ogole nie zauważyłem żeby to komuś poza Tobą przeszkadzało.


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - Dobromiera - 24.10.2017 01:08 AM

(23.10.2017 10:43 PM)prz_rulez napisał(a):  Bo nagle wyskakują jakieś piosenki z kosmosu. Nie wiem, ja cenię sobie transparentność.

No bez przesady, wystarczy temat na forum przeglądnąć


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - thestranglers - 24.10.2017 03:03 AM

Koniec przyjmowania zgłoszeń.


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - prz_rulez - 24.10.2017 07:26 AM

AKT! napisał(a):Ode mnie:
"Impossible Soul"
25,5 minuty... No chyba zwariowałeś Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - kajman - 24.10.2017 09:00 AM

Dlaczego? Jeżeli komuś utwór się spodoba to nie zagłosuje, a jeżeli po dwóch minutach słuchania będzie miał dosyć to przestanie słuchać. W topie Marillion były dwa utwory też bardzo długie i całkiem dobrze sobie poradziły.


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - AKT! - 24.10.2017 10:53 AM

prz_rulez napisał(a):25,5 minuty... No chyba zwariowałeś Icon_rolleyes
Nic nie poradzę na to, że to jego najlepsza piosenka Icon_sad

Alfabetyczna plejlista ze wszystkim na Spotify: https://open.spotify.com/user/aaktt/playlist/399CSLbYf49rRiaOH10iAW


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - prz_rulez - 24.10.2017 01:04 PM

Oczywiście, że możesz wyłączyć po 2 minutach, możesz i po 2 sekundach, ale chyba nie taka była idea tworzenia tych topów, prawda?
No właśnie, nawiązując do wątku obok: oczywiście można nawet sobie losowo wybrać kolejność, ale chyba też nie o to chodzi, azaliż nieprawdaż?
Naprawdę, żeby zacząć rozróżniać te utwory to musiałbym je słuchać zapętlone przez miesiąc Icon_rolleyes


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - AKT! - 24.10.2017 01:08 PM

nie wyłączajcie Icon_sad warto dosłuchać do końca, naprawdę

prz_rulez napisał(a):Naprawdę, żeby zacząć rozróżniać te utwory to musiałbym je słuchać zapętlone przez miesiąc Icon_rolleyes
zaczynam tracić w ciebie wiarę w takim razie, fakt, że jest ich trochę dużo i niektóre są podobne, ale myślę, że słuchając uważnie, da się wybrać w miarę świadomie kilku faworytów


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - thestranglers - 24.10.2017 01:15 PM

utwory są świetne, chciałem poczekać na koniec, ale już teraz dziękuję Akcie za wybór, to mówię ja, kompletny wcześniej laik w temacie Sufjana


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - prz_rulez - 24.10.2017 01:16 PM

Ja wysłuchałem. I gdyby to podzielić na pięć piosenek, to byłoby to nawet pięć spoko piosenek.


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - AKT! - 24.10.2017 01:45 PM

thestranglers napisał(a):utwory są świetne, chciałem poczekać na koniec, ale już teraz dziękuję Akcie za wybór, to mówię ja, kompletny wcześniej laik w temacie Sufjana
ojej, dziękuję, to bardzo miłe Icon_smile Icon_surprised

prz_rulez napisał(a):Ja wysłuchałem. I gdyby to podzielić na pięć piosenek, to byłoby to nawet pięć spoko piosenek.
bo one mogą być dość podobne stylistycznie w obrębie tych samych płyt; sufjan się redefiniuje z krążka na krążek, nie z singla na singiel; ale to wcale nie znaczy, że nie ma refrenów, melodii i momentów, które się wyróżniają


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - kajman - 24.10.2017 05:27 PM

AKT! napisał(a):warto dosłuchać do końca, naprawdę
Nie dałem rady. Zresztą nie tylko temu. Początkowo słuchałem wszystko w całości, potem mnie zmęczyły i jakąś część poddawałem wcześniej gdy wiedziałem, że się nie przebije. Ponownie przesłuchałem kilkanaście utworów (9 z Waszych propozycji, które najmocniej mnie przekonały i 7-8 moich kandydatów do zgłoszenia, z czego 2-3, które i tak by się nie przebiły we fragmentach). Ostatecznie kolejność na miejscach 6-10 jest trochę przypadkowa, a dwa mnie zachwyciły i tylko na ich miejscach mocniej mi zależy.
Ogólnie jestem nieco rozczarowany, bo Sufjan niespecjalnie mnie jako całość przekonał.


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - prz_rulez - 24.10.2017 07:04 PM

Słabo z tymi melodiami. To trochę jak odróżnić czekoladę 78% kakao od tej 79%. Chyba nie na moje kubki smakowe niestety...


RE: Mychartsowy Top Sufjana Stevensa - kajman - 24.10.2017 07:45 PM

Ja tam problemu z odróżnieniem nie miałem.