Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Noel Gallagher’s High Flying Birds - Holy Mountain - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Noel Gallagher’s High Flying Birds - Holy Mountain (/showthread.php?tid=36656)



Noel Gallagher’s High Flying Birds - Holy Mountain - Tomekk - 11.10.2017 08:08 PM

Noelowi zamarzył się chyba pojedynek z bratem na listach przebojów Icon_cool

Właśnie dzisiaj ukazał się nowy singiel grupy Noel Gallagher's High Flying Birds zatytułowany "Holy Mountain". Jest to zapowiedź nowego wydawnictwa. Szczegóły poznamy pewnie niedługo.




RE: Noel Gallagher’s High Flying Birds - Holy Mountain - Szymek79 - 11.10.2017 08:12 PM

Tomekk napisał(a):Właśnie dzisiaj ukazał się nowy singiel grupy Noel Gallagher's High Flying Birds zatytułowany "Holy Mountain". Jest to zapowiedź nowego wydawnictwa. Szczegóły poznamy pewnie niedługo.
Singiel ukażał się w poniedziałek ale go nie było na youtubeIcon_wink trzecia płyta zespołu nosi tytuł "Who Built the Moon?" i trafi do sprzedaży 24 listopada.


RE: Noel Gallagher’s High Flying Birds - Holy Mountain - michal91d - 11.10.2017 08:12 PM

To brzmi trochę jak The Vaccines + Kasabian + Stereophonics (C'est La Vie) + The Beach Boys + Ricky Martin Icon_lol


RE: Noel Gallagher’s High Flying Birds - Holy Mountain - Tomekk - 11.10.2017 08:19 PM

Szymek - dzięki za sprostowanie.
Michał - mi ta mieszanka wybuchowa odpowiada. Przynajmniej coś nieco innego niż dotychczas.


RE: Noel Gallagher’s High Flying Birds - Holy Mountain - bugman - 11.10.2017 08:53 PM

dobry numer. noel zjada liama na śniadanie. Noel kombinuje, liam dalej odcina kupny po oasis


RE: Noel Gallagher’s High Flying Birds - Holy Mountain - EVENo - 11.10.2017 09:14 PM

Dziwna jest ta piosenka. I strasznie cicho gra na tym vevo :/ Niby mi się w miarę podoba, ale mam szczerą nadzieję, że to będzie najsłabszy numer na nowej płycie.